6f6tm45iqrmf3x2fooqa

Asal Sayılar ve Asal Çarpanlar

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Muh-te-şem-di!!!1001 asal değil aman dikkat o 7x11x13 5! den sonrakilerin son basamakları hep 0..ve daha niceleri. ne güzel de yazmış Barış hocamız.4 senelik lise hayatımın sonuna kadar belki de bu konuyu max.2 saat görmüşümdür.Şuan mezunum ve hiç bir kuruma da gitmiyorum.Hiçbir yere de gerek yok açın bilgisayarı alın elinize kitabı birebir çalışın Behzat hocamızla.Sorular müthiş anlatan muhteşem bu lüksü başka nerede bulabiliriz ki öyle değil mi? :) Emeğinize sağlık canım hocalarım."

- Yağmur Gömürlü / İstanbul


"BA ve BR ikilisi ile çok geç tanışmışım... Tek kelime ile ifade ediyorum : MÜKEMMEL! Artık soruları Behzat Hoca gibi çözmeye başladım. Daha önceden korktuğum soruları şu anda büyük bir zevk ile çözüyorum :D "

- Şevval Karagöz / Bursa


"Bir kaç ay öncesine kadar hakkında hiç bir fikriniz olmayan soruları tıkır tıkır çözmek istiyorsanız, belirli düşünce şekli gerektiren soru kalıpları için Behzat Hoca'nın üstüne basa basa tekrarladığı 'Ya, yine mi bu soru?' derken bir yandan da rahatlıktan gülümsemek istiyorsanız işte hocanız karşınızda. Emeklerine sağlık."

- Başar Uncu / Samsun


"Her ders için böyle yorumlar yazıyorum ve her birini izlediğimde kendimde çok büyük bir değişim görebiliyorum bu yüzden barış ve behzat hocaya ayrı ayrı teşekkürler :))"

- Furkan Enes Varan / Antalya


"Çok güzel. Her zamanki gibi.Konular bitince diğer soru bankalarından çözmek istiyorum ama bu sorulardan sonra onlar bana çok sade geliyor.Aralardaki sınav sorularını gördükçe gerçektende sınava ne kadar yakın sorular olduğunu görüyorum. Anlatım da süper tabi."

- Şeymanur AKTAŞ / Tokat


"Tek kelimeyle mükkemmeldi.Çok güzel bir anlatım ve çok iyi sorular.Gerçek anlamda zevkle dinleyerek hiç ara vermeden bitirdim.Bildiğiniz asal sayıların çok daha fazlası."

- Şükrü Torun / Giresun


"Merhaba hocam matematik özürlüsü olarak kendime güvenim yoktu ta ki sizi duyana kadar artık denemelerde o kadar çok zorlanmıyorum ve matematiği seviyorum performans sınavlarının ilk üçünü çözdüm ve dedim ki oluyor bu iş.Bazı sorularda kısa yol öğretiyorsunuz ya soru tak bitiyor eksik olmayın hocam.Artık diğer performans sınavlarını da alıp çözmeye başlayacağım emeğiniz büyük ,geçen sene lys de ben normalde 10 soru yapan ben ciddi söylüyorum 20 tane yaptım ama mezunum şimdi bu sene inş daha güzelleri olucak size diyeceğim hocam ben Ankara hukuk kazandım diye şimdiden çok teşekkür ederim ellerinize sağlık sevgiler hocam Bursa'dan selamlar ."

- Ayşen Dinçer


"Ders içeriği çok kapsamlı ve devasa bilgiler ile dolu. Behzat Hocanın dersleri sunumu ilgi çekici ve resmen mükemmel. İyi ki Barış Hoca ile yolları kesişmiş :) iki özel insanı tanıdığımız ve derslerini dinlediğimiz için çok şanslıyız... Emeğinize sağlık... ( Behzat hocam siz bize itici gücümüz sizsiniz diyorsunuz, bizim de itici gücümüz sizsiniz )"

- Feyzi Şen / Adana


"iiii-naaaa-nılll-mazzzz sevgiler..."

- Aleyna Özdemir / AnkaraBu derste çok ama çok detaylı bir şekilde asal sayılar ve asal çarpanlar konuşacağız. Mutlaka not tutun. Anlatılmadık hiç bir nokta kalmayacak. Aslında fazla bile gelecektir anlatılanlar ancak biz açık vermemeliyiz. İzleyecekleriniz arasında ilk bakışta ben bunu yaparım diyemediğiniz noktaları mutlaka not edip tekrar edin.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


"Muhteşem bir yapıt ve harika bir anlatım BR ve BA 'ya helal olsun"

- Mehmet Yeral

Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!