Fe8vqdlotqr6addcrqgc

KAF2 Fonksiyonlar-1

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

"Bu fonksiyonlar bitmez yaa diye başlamıştım ama Behzat Hocamın o tatlı dili ve mükemmel anlatışı sayesinde hadi bir sayfa daha diye diye sonlarına doğru yaklaştım bile :) Emeğinize sağlık hocam iyi ki varsınızzz :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"12 yıl okul eğitimi + 1 yıl kendi emeğim. 13 yıllık bir birikimi topla 100 ile çarp yine de şu fonksiyonlar dersinden aldığım verimin yarısını karşılayamaz. Böyle bir şey olabilir mi ya? Eğer okullarda verilen eğitim EĞİTİM ise bizim burada gördüklerimiz ne çok merak ediyorum ya da burada gördüğümüz eğitimse biz 12 yıl boyunca o sıralarda oturarak eğitimin e sini bile alamamışız. Sevgili Barış Hocam yazdığınız o mükemmel sorular o tabiri caizse uzaydan bulup getirdiğiniz sorular yemin ediyorum beni ben olmaktan çıkardı. Bakış açım o kadar farklı bir yöne gitti ki şimdi çıkıp ben anlatsam fonksiyonları yeridir. O derece geliştirdi beni. Burdan o güzel ellerinizden öpüyorum. Her şey için çok teşekkürler. Ve sevgili Behzat Hocamız bize katettirdiğiniz bu uzun mu uzun yolun her santimini ezbere biliyorum artık.Gösterdiğiniz yöntemler,anlatış biçiminiz sorulara yaklaşımınız bizleri öyle bir hale bürüdükü artık resmen sizin beyninizle düşünür olduk en azından kendi adıma böyle düşünüyorum. Çözemediğim soruda Behzat hoca olsa nasıl çözerdi diye düşünüyorum ve inanın ki çok nadir çıkmadığı oluyor.Kısacası sevgili hocalarım biz EĞİTİM alma şansını yakalayamamış öğrencileriniz için verdiğiniz bu emeklerin karşılığını sınavdan sonra başarılarımızla zaten alacaksınız ama inşallah Allah bu emeklerin binlerce katını size yaşatır. Ellerinizden öperim. Her saniyeniz için tekrar tekrar teşekkürler.."

- Meryem Alkan / İstanbul


"Sadece behzat hocanın kalitesi değil anlattığı kaynağın kalitesi de harika.."

- Bahadır / Konya


"gerçekten limitleri yukarı çekmişsiniz tebrikler."

- Barış Zırhlı / İzmir


"Sizi dinlemek büyük ayrıcalık, herkesin karşına sizin gibi bir matematikçi çıkmalıki matematiği sevsin :) 10 Tl ye bunları alabilmek gerçekten çok iyi.

İyi Ki varsınız"

- Gökhan Namal / Ankara


"Gerçekten çok verimli ve enfes bir anlatım."

- Batuhan Akar


"Kesinlikle böyle bir fonksiyon dersi dinlemediniz tek kelimeyle harika 👍 Herkesin bildiği yerine koy çıkıyorla değil konuyu tam anlamıyla mantığını oturtarak en ufak detayı atlamadan anlatılmış bir ders olmuş. Dinledikten sonra ya fonksiyon buysa bizim öğrendiğimiz neymiş diyeceğinize eminim."

- Nur Kübra MATARACI


"Muhteşem.Henüz dersin yarısındayım hatta yarısı bile değil ama fazlasıyla beğendim.Çok güzel ilerliyo. "

- Şeymanur Aktaş / Tokat


"hocam hepınıze tesekkur edıyorum cok guzel gıdıyor ders :D "

- Müjgan Duvan / Muğla


"Hocam valla ikinizde ayrı ayrı süpersonik insanlarsınız,görenler deli diyor ya,valla.Böyle ders mi olur ahaha diyor hepsi.İnanır mısınız 13 Marttan sonra da biz güleceğiz onlara.Bu kadar derine inen,herşeyi alabildiğim bi' fonksiyon dersi görmedim ben.İkinizede teşekkürler güzel yürekli insanlar. "

- Utku Kalıpçıoğlu / Adana


"Muhteşem sadece bu değil tüm dersler hepsi ayrı kaliteli çok kapsamlı olmuş helal olsun diyorum başkada söz bulamıyorum B/R &B/A çok teşekkürler.. "

- Rabia Aktaş / Erzurum


"Gerçekten o kadar güzel bir anlatımınız var ki Behzat hocam. Konuyu bildiğimi sanıyordum ama yanılmışım :D Kaçırdığım bir sürü nokta varmış hepsini öğrendim. Barış hocam sayesinde de bir sürü farklı soru tipi görmüş oldum :) Emekleriniz için çok teşekkürlerr. "

-Pelin Unul / Isparta


"Daha dersin çok çok başında olmama rağmen bilmediğim o kadar şey öğrendim ki şu kısa süre içerisinde :)) Ayrıca dersleri dinlerken zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamıyorum, tamamen kaptırıyorum kendimi :) Umarım bittiğinde her şey çok daha güzel olur benim için. Emeğinize sağlık hocam çok teşekkür ederiiim :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"Saat gece 2 ve ben canim hocamla ders yapiyorum. Gecen sene biri bana seneye gecenin ikisinde sıkılmadan fonksiyon calisicaksin deselerdi bir yerlerimle gulerdim ama oldu iste. Bu hep sizin sayenizde. Sanki ozel ders aliyorum ki ondan bu kadar verim alamazdim. Yanimda kahvem dinlemeye devam edicem gece uzunn :) "

- Esil Başkaya / İstanbul


"dünyanın en iyi matemaitk hocaları net :) "

- Derya Esinduy / İstanbul


"Efsane bir ders olmuş.Bu dersi atlamadan dinleyen bir adamın fonksiyondan soru kaçırması zor. ÖSYM bu dersi izleyip soru yazabilir diye düşünüyorum. "

- Taylan Acartay / Akşehir


"Bu zamana kadar sevmediğim ve yapamadigim konuyu yapmak ve verdiği mutluluk... Emeginize sağlık 😇 "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"Fonksiyonları bitirdim sanırdım ta ki Behzat hocayı dinleyene kadar.Meğer ne çok bilmediğim şey varmış.Barış hocama da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Bu kadar çeşitli ve kaliteli soru nasıl olur da tek bir hocadan çıkar anlamıyorum.İyiki varsınız:) "

- Gülşah Köse / Muğla


"Bir insan bir öğrenciye bu kadar mı güven duygusu aşılar abi :)) Soruları yaptıkça kendime güvenim geliyor kaç senelik eğitim hayatımda hiç duymadığım bilmediğim şeyleri öğrendim resmen, kitabın daha ilk konusunda olmama rağmen LYS halt etmiş hissi oluştu bile inşallah sınavdan çıktıktan sonrada böyle düşünürüm :) Emeğinize sağlık canım hocalarımm :) Allah sizden razı olsun :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"Behzat hocam dersi izlemeye başlarken fonksyon konusunu bildiğimi düşünerek acaba fonksyonu almayıp direk polinomdan mı başlasam lys konularına diye düşünürken fonksiyon dersini izledikten sonra aslında fonksiyonu bilmediğimi anladım ::D samimi ve güzel anlatışınız sayesinde aklımda hiç bir yerde soru işareti kalmadı bize bu imkanları sunduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum hocam..:D barış hocamada aynı şekilde kitapla beraber ilerlemek çok güzel oluyor ve sorular kesinlikle emek kokuyor..:D "

- Burakhan Postallı / Kocaeli


"Adınızı her yerde duyduğum için tamamen ön yargılı olarak almıştım dersinizi. çok memnun kaldım lys kısmında sorunlarım var. ve tamamını da sizinle halledeceğim inşallah. dersler hem zevkli hem çok güzel. şurasını da şöyle yapsanız keşke diyebileceğim bir yer yok. ayrıntılı ve özenle hazırlanmış. sorulabilecek her şey gösterilmeye çalışılmış.benim matematik yapmam lazım diyen adam sizden başka yere gitmemeli. Dersi dinleyince bu adamlar işi biliyor cidden dedim. ee işi bilenden dinleyeceksin. Keşke sizin fen kısmınız da olsaydı ah :( Yani ki fırsat varsa bu adamları kaçırmasınlar ne diyeyim :) "

- Şüheda Ezici / Osmaniye


"Fonksiyonlara hiç sizin anlattıklarınız açısından görmemiştim.Okulda ve dershanede bu böyledir x'in katsayıları sıfırdır gibi ezberci ifadeler yerine şekilli ve grafikli anlatmışsınız neyin nerden geldiğini çok iyi gördüm. TEŞEKKÜRLER HOCAM ANTALYADAN SELAMLAAR :) "

- İsmail Can Çevik / Antalya


"Hocam çok iyi anlıyorum ( Nazar Değmesin ). Biraz geç başladım çalışmaya ancak bundan sonra bütün günümü size ve uykuya ayırdığım için tüm konuları bitireceğim inşallah :)"

- Emirhan Dikci / Ordu


"Hocam allah razı olsun sizden diyecek söz bulamıyorum emeginize sağlık . Hocanın 3 ayda anlattığını bir günde dinleyip adam gibi anladım . Bu is icin yaratilmissiniz helal olsun"

- Melike Kaya / İstanbul


"Elinize ,yüreğinize sağlık gerçekten piyasada çok fazla hoca, konu anlatım kitabı, video gördüm ama bu denli çaplı olanına ilk kez rastladım.Peşinizi bırakmayacağım yani :) Hocayı hocaya şikayet olmaz ama para verip gittiğim dershanemdeki hocadan öğrenemediklerimi burada hallediyorum şükür ve tamamını bitirip zafere ulaşacağım inşallah :)"

- Mücahit Türk / Ankara


"Daha detaylı , anlaşılır ve öğreten bir 'fonksiyon' anlatımının mümkün olabileceğini düşünmüyorum. "

- Orkun Aşçı / Afyon


"1 ay içerisinde en kolay fonksiyon sorusunu yapamaz iken şu an sınavda ''çok zor sorsunlar'' diye dua ediyorum..."

- Furkan Akcan / Kayseri


"Ve 76 sayfalık fonksiyonlar dersini bitirmiş bulunmaktayım.Bu mutluluk anlatılmaz yaşanır :) Bu derslerde emekleri geçen Behzat hocam ve Barış hocamdan ALLAH bin kere razı olsun. Düşünsenize tamı tamına 76 sayfayı yazmak ve bu 76 sayfayı anlatmak arada da mesela dersin bir kısmını anlatıp dersi kaydet tuşuna basmadığınızı unutup tekrardan o kısımları anlatmak ve bunun gibi daha birçok şey (tabi bunlar insanlık hali herkeste olabilir) benim burada anlatmak istediğim bu yazılan soruların ve anlatılan derslerin emek ve zaman harcanarak karşımıza gelmesi. Tekrardan ALLAH razı olsun hocalarım"

- Fatma Güzel / Diyarbakır


"hem Behzat hocama hem de Barış hocama çoook teşekkür ederim.Şimdiye kadar dinlediğim fonksiyonlar dersinde behzat hocanın da dediği gibi bi dünya şey öğrendim ve kitap o kadar güzel hazırlanmış ki anlatamam.KESİNLİKLE kitabı ve dersi almalısınız zaten bir tane ders alın bi daha bırakamıyacaksınız.Bundan emin olabilirsiniz"

- Nursena / Adana


"Barış hocanın yazdığı sorular ,behzat hocanın o mükemmel anlatışı...Fonksiyonları behzat hocadan dinlemeden üniversiteye gitseydim gerçekten çok şey kaybedicekmişim .Bildiğim şeyleri bile daha kalıcı hale getirdi behzat hoca, mükemmelsiniz hocam çok teşekkürler Allah ikinizden de razı olsun :)"

- Selin İlhan / Kocaeli


"Sizle her ne kadar geç tanışmış olsam da, bana kattığınız şeyleri anlatmaya ne cümleler, ne de satırlar yeter.Sınava tam bir ay kala, fonksiyonlar dersini satın aldım, ve iyi ki de almışım.Resmen matematikte bir efsanesiniz.Her şey için inanılmaz teşekkürler.. "

- İrem Bahçıvan / İstanbul


"FATİH SULTAN MEHMET'İN URGANA YAPTIRDIĞI ŞADİ TOPLARI KADAR SAĞLAM BİR DERS OLMUŞ. ELİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK BEHZAT HOCAM...Sevgiler.."

- Fatma Gül Teke / Bartın


"Eğer ki bu dersi alıp, sonuna kadar anlayarak bıkmadan izlerseniz. Hiçbir konuda sabırsız olmazsınız. Her şeye tepkisiz ve normal bakarsınız. "

- Emre Güllüce / İstanbulÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!