KAF2 Fonksiyonlar-2

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

"Bu fonksiyonlar bitmez yaa diye başlamıştım ama Behzat Hocamın o tatlı dili ve mükemmel anlatışı sayesinde hadi bir sayfa daha diye diye sonlarına doğru yaklaştım bile :) Emeğinize sağlık hocam iyi ki varsınızzz :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"12 yıl okul eğitimi + 1 yıl kendi emeğim. 13 yıllık bir birikimi topla 100 ile çarp yine de şu fonksiyonlar dersinden aldığım verimin yarısını karşılayamaz. Böyle bir şey olabilir mi ya? Eğer okullarda verilen eğitim EĞİTİM ise bizim burada gördüklerimiz ne çok merak ediyorum ya da burada gördüğümüz eğitimse biz 12 yıl boyunca o sıralarda oturarak eğitimin e sini bile alamamışız. Sevgili Barış Hocam yazdığınız o mükemmel sorular o tabiri caizse uzaydan bulup getirdiğiniz sorular yemin ediyorum beni ben olmaktan çıkardı. Bakış açım o kadar farklı bir yöne gitti ki şimdi çıkıp ben anlatsam fonksiyonları yeridir. O derece geliştirdi beni. Burdan o güzel ellerinizden öpüyorum. Her şey için çok teşekkürler. Ve sevgili Behzat Hocamız bize katettirdiğiniz bu uzun mu uzun yolun her santimini ezbere biliyorum artık.Gösterdiğiniz yöntemler,anlatış biçiminiz sorulara yaklaşımınız bizleri öyle bir hale bürüdükü artık resmen sizin beyninizle düşünür olduk en azından kendi adıma böyle düşünüyorum. Çözemediğim soruda Behzat hoca olsa nasıl çözerdi diye düşünüyorum ve inanın ki çok nadir çıkmadığı oluyor.Kısacası sevgili hocalarım biz EĞİTİM alma şansını yakalayamamış öğrencileriniz için verdiğiniz bu emeklerin karşılığını sınavdan sonra başarılarımızla zaten alacaksınız ama inşallah Allah bu emeklerin binlerce katını size yaşatır. Ellerinizden öperim. Her saniyeniz için tekrar tekrar teşekkürler.."

- Meryem Alkan / İstanbul


"Sadece behzat hocanın kalitesi değil anlattığı kaynağın kalitesi de harika.."

- Bahadır / Konya


"gerçekten limitleri yukarı çekmişsiniz tebrikler."

- Barış Zırhlı / İzmir


"Sizi dinlemek büyük ayrıcalık, herkesin karşına sizin gibi bir matematikçi çıkmalıki matematiği sevsin :) 10 Tl ye bunları alabilmek gerçekten çok iyi.

İyi Ki varsınız"

- Gökhan Namal / Ankara


"Gerçekten çok verimli ve enfes bir anlatım."

- Batuhan Akar


"Kesinlikle böyle bir fonksiyon dersi dinlemediniz tek kelimeyle harika 👍 Herkesin bildiği yerine koy çıkıyorla değil konuyu tam anlamıyla mantığını oturtarak en ufak detayı atlamadan anlatılmış bir ders olmuş. Dinledikten sonra ya fonksiyon buysa bizim öğrendiğimiz neymiş diyeceğinize eminim."

- Nur Kübra MATARACI


"Muhteşem.Henüz dersin yarısındayım hatta yarısı bile değil ama fazlasıyla beğendim.Çok güzel ilerliyo. "

- Şeymanur Aktaş / Tokat


"hocam hepınıze tesekkur edıyorum cok guzel gıdıyor ders :D "

- Müjgan Duvan / Muğla


"Hocam valla ikinizde ayrı ayrı süpersonik insanlarsınız,görenler deli diyor ya,valla.Böyle ders mi olur ahaha diyor hepsi.İnanır mısınız 13 Marttan sonra da biz güleceğiz onlara.Bu kadar derine inen,herşeyi alabildiğim bi' fonksiyon dersi görmedim ben.İkinizede teşekkürler güzel yürekli insanlar. "

- Utku Kalıpçıoğlu / Adana


"Muhteşem sadece bu değil tüm dersler hepsi ayrı kaliteli çok kapsamlı olmuş helal olsun diyorum başkada söz bulamıyorum B/R &B/A çok teşekkürler.. "

- Rabia Aktaş / Erzurum


"Gerçekten o kadar güzel bir anlatımınız var ki Behzat hocam. Konuyu bildiğimi sanıyordum ama yanılmışım :D Kaçırdığım bir sürü nokta varmış hepsini öğrendim. Barış hocam sayesinde de bir sürü farklı soru tipi görmüş oldum :) Emekleriniz için çok teşekkürlerr. "

-Pelin Unul / Isparta


"Daha dersin çok çok başında olmama rağmen bilmediğim o kadar şey öğrendim ki şu kısa süre içerisinde :)) Ayrıca dersleri dinlerken zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamıyorum, tamamen kaptırıyorum kendimi :) Umarım bittiğinde her şey çok daha güzel olur benim için. Emeğinize sağlık hocam çok teşekkür ederiiim :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"Saat gece 2 ve ben canim hocamla ders yapiyorum. Gecen sene biri bana seneye gecenin ikisinde sıkılmadan fonksiyon calisicaksin deselerdi bir yerlerimle gulerdim ama oldu iste. Bu hep sizin sayenizde. Sanki ozel ders aliyorum ki ondan bu kadar verim alamazdim. Yanimda kahvem dinlemeye devam edicem gece uzunn :) "

- Esil Başkaya / İstanbul


"dünyanın en iyi matemaitk hocaları net :) "

- Derya Esinduy / İstanbul


"Efsane bir ders olmuş.Bu dersi atlamadan dinleyen bir adamın fonksiyondan soru kaçırması zor. ÖSYM bu dersi izleyip soru yazabilir diye düşünüyorum. "

- Taylan Acartay / Akşehir


"Bu zamana kadar sevmediğim ve yapamadigim konuyu yapmak ve verdiği mutluluk... Emeginize sağlık 😇 "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"Fonksiyonları bitirdim sanırdım ta ki Behzat hocayı dinleyene kadar.Meğer ne çok bilmediğim şey varmış.Barış hocama da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Bu kadar çeşitli ve kaliteli soru nasıl olur da tek bir hocadan çıkar anlamıyorum.İyiki varsınız:) "

- Gülşah Köse / Muğla


"Bir insan bir öğrenciye bu kadar mı güven duygusu aşılar abi :)) Soruları yaptıkça kendime güvenim geliyor kaç senelik eğitim hayatımda hiç duymadığım bilmediğim şeyleri öğrendim resmen, kitabın daha ilk konusunda olmama rağmen LYS halt etmiş hissi oluştu bile inşallah sınavdan çıktıktan sonrada böyle düşünürüm :) Emeğinize sağlık canım hocalarımm :) Allah sizden razı olsun :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"Behzat hocam dersi izlemeye başlarken fonksyon konusunu bildiğimi düşünerek acaba fonksyonu almayıp direk polinomdan mı başlasam lys konularına diye düşünürken fonksiyon dersini izledikten sonra aslında fonksiyonu bilmediğimi anladım ::D samimi ve güzel anlatışınız sayesinde aklımda hiç bir yerde soru işareti kalmadı bize bu imkanları sunduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum hocam..:D barış hocamada aynı şekilde kitapla beraber ilerlemek çok güzel oluyor ve sorular kesinlikle emek kokuyor..:D "

- Burakhan Postallı / Kocaeli


"Adınızı her yerde duyduğum için tamamen ön yargılı olarak almıştım dersinizi. çok memnun kaldım lys kısmında sorunlarım var. ve tamamını da sizinle halledeceğim inşallah. dersler hem zevkli hem çok güzel. şurasını da şöyle yapsanız keşke diyebileceğim bir yer yok. ayrıntılı ve özenle hazırlanmış. sorulabilecek her şey gösterilmeye çalışılmış.benim matematik yapmam lazım diyen adam sizden başka yere gitmemeli. Dersi dinleyince bu adamlar işi biliyor cidden dedim. ee işi bilenden dinleyeceksin. Keşke sizin fen kısmınız da olsaydı ah :( Yani ki fırsat varsa bu adamları kaçırmasınlar ne diyeyim :) "

- Şüheda Ezici / Osmaniye


"Fonksiyonlara hiç sizin anlattıklarınız açısından görmemiştim.Okulda ve dershanede bu böyledir x'in katsayıları sıfırdır gibi ezberci ifadeler yerine şekilli ve grafikli anlatmışsınız neyin nerden geldiğini çok iyi gördüm. TEŞEKKÜRLER HOCAM ANTALYADAN SELAMLAAR :) "

- İsmail Can Çevik / Antalya


"Hocam çok iyi anlıyorum ( Nazar Değmesin ). Biraz geç başladım çalışmaya ancak bundan sonra bütün günümü size ve uykuya ayırdığım için tüm konuları bitireceğim inşallah :)"

- Emirhan Dikci / Ordu


"Hocam allah razı olsun sizden diyecek söz bulamıyorum emeginize sağlık . Hocanın 3 ayda anlattığını bir günde dinleyip adam gibi anladım . Bu is icin yaratilmissiniz helal olsun"

- Melike Kaya / İstanbul


"Elinize ,yüreğinize sağlık gerçekten piyasada çok fazla hoca, konu anlatım kitabı, video gördüm ama bu denli çaplı olanına ilk kez rastladım.Peşinizi bırakmayacağım yani :) Hocayı hocaya şikayet olmaz ama para verip gittiğim dershanemdeki hocadan öğrenemediklerimi burada hallediyorum şükür ve tamamını bitirip zafere ulaşacağım inşallah :)"

- Mücahit Türk / Ankara


"Daha detaylı , anlaşılır ve öğreten bir 'fonksiyon' anlatımının mümkün olabileceğini düşünmüyorum. "

- Orkun Aşçı / Afyon


"1 ay içerisinde en kolay fonksiyon sorusunu yapamaz iken şu an sınavda ''çok zor sorsunlar'' diye dua ediyorum..."

- Furkan Akcan / Kayseri


"Ve 76 sayfalık fonksiyonlar dersini bitirmiş bulunmaktayım.Bu mutluluk anlatılmaz yaşanır :) Bu derslerde emekleri geçen Behzat hocam ve Barış hocamdan ALLAH bin kere razı olsun. Düşünsenize tamı tamına 76 sayfayı yazmak ve bu 76 sayfayı anlatmak arada da mesela dersin bir kısmını anlatıp dersi kaydet tuşuna basmadığınızı unutup tekrardan o kısımları anlatmak ve bunun gibi daha birçok şey (tabi bunlar insanlık hali herkeste olabilir) benim burada anlatmak istediğim bu yazılan soruların ve anlatılan derslerin emek ve zaman harcanarak karşımıza gelmesi. Tekrardan ALLAH razı olsun hocalarım"

- Fatma Güzel / Diyarbakır


"hem Behzat hocama hem de Barış hocama çoook teşekkür ederim.Şimdiye kadar dinlediğim fonksiyonlar dersinde behzat hocanın da dediği gibi bi dünya şey öğrendim ve kitap o kadar güzel hazırlanmış ki anlatamam.KESİNLİKLE kitabı ve dersi almalısınız zaten bir tane ders alın bi daha bırakamıyacaksınız.Bundan emin olabilirsiniz"

- Nursena / Adana


"Barış hocanın yazdığı sorular ,behzat hocanın o mükemmel anlatışı...Fonksiyonları behzat hocadan dinlemeden üniversiteye gitseydim gerçekten çok şey kaybedicekmişim .Bildiğim şeyleri bile daha kalıcı hale getirdi behzat hoca, mükemmelsiniz hocam çok teşekkürler Allah ikinizden de razı olsun :)"

- Selin İlhan / Kocaeli


"Sizle her ne kadar geç tanışmış olsam da, bana kattığınız şeyleri anlatmaya ne cümleler, ne de satırlar yeter.Sınava tam bir ay kala, fonksiyonlar dersini satın aldım, ve iyi ki de almışım.Resmen matematikte bir efsanesiniz.Her şey için inanılmaz teşekkürler.. "

- İrem Bahçıvan / İstanbul


"FATİH SULTAN MEHMET'İN URGANA YAPTIRDIĞI ŞADİ TOPLARI KADAR SAĞLAM BİR DERS OLMUŞ. ELİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK BEHZAT HOCAM...Sevgiler.."

- Fatma Gül Teke / Bartın


"Eğer ki bu dersi alıp, sonuna kadar anlayarak bıkmadan izlerseniz. Hiçbir konuda sabırsız olmazsınız. Her şeye tepkisiz ve normal bakarsınız. "

- Emre Güllüce / İstanbul


"Fonksiyon gibi bir konuyu bu kadar geniş ele alan behzat ve barış hocama sevgiler..."

- Murat Toygar / Kırklareli


'' Ben asla fonksiyon anlamadığıma ve anlayamayacağıma inanırdım. Şimdi ise iyi ki diyorum, iyi ki sizlerin sorularını çözdüm ve dinledim. HARİKASINIZ... ''

- Tuana Karadağ / İstanbul


'' Videoları izledikten sonra bildiğimi zannettiğim konulardan bir tanesi su an mezunum ve en büyük pişmanlığım mezuna kalmak zannediyordum kafı alana dek keşke gecen sene alsaymışım çok güzel sorular ve çok güzel bir anlatım bire bir ders işliyormuş gibi hissediyorum ve kaf ın bütün kitaplarını ve derslerini aldim cok tesekkur ederim hocam ellerinize saglik '' ☺

- Merve Yıldız / Ankara


''fonksiyonu daha önce böyle hiç dinlememiştim.Özel ders gibi muazzam hazırlanılmış ve anlatılmış.Elinize yüreğinize sağlık..''

- Fatih Tiraki / Balıkesir


''Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz muhteşem !

Meslek lisesi mezunuyum, 2üzeri3 ü yıllardır 6 sanıyordum KAF bana büyük bi tokat atarak beni kendime getirdi kendimi çok mutlu ve bilgili hissediyorum.

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Herkese tavsiye ederim.''

- Mehmet Emin Yıldız / Ankara


''Beklediğimden çok daha iyi''

- İbrahim Altınbaş / İstanbul


''Hocam çok kralsiniz , tuttuğunuz altın olsunnnn :) ''

- Eliz Esra Konur / İzmir


''Kaftan önce her kaynaktan çalıştım, birçok hocadan dinledim buna rağmen hiçbir şekilde denemedeki soruları yapamadım. Bir haftadır sizinle çalışıyorum henüz temel kavramlarım bitmemesine rağmen sayenizde soru kaçırmıyorum. Mükemmelsiniz''

- Pelin Özbudak / Adana


"Hocam öncelikle merhaba! Adım Batuhan kuzenimin eski hesabını kullanıyorum malum artık kendisi kullanmıyor bu hesabı gerek de duymuyor açıkçası pek neden diye sorarsanız... Siz sormadan ben söyleyeyim çünkü kendisi şuan Erciyes Üniversitesinde okuyor bana bu yazın başlarında sizden bahsetti bende aldım video ve kitabınıza diyeceğim şu ki yani matematik konusunda gerçekten geliştiğimi hissediyorum inşallah sayenizde bende bir hukuk öğrencisi olurum ellerinize sağlık hocam sevgiler inşallah birkaç ay sonra tekrar mesaj attığımda hukuk öğrencisi olarak sizinle iletişime geçerim."

İYİ GÜNLER :)

- Ömer Orhan Akpolat / Elazığ


"size ne kadar teşekkür etsem az matematigi nasıl halledicem derken sizinle tanıştım ve iyi tanışmışım sadece fonksiyonlar değilki her konu harika ilk okuldan beri sizin gibi hocamız vardıda bizimmi matematiğimiz iyi olmadı iyiki varsınız teşekkürler :)"

- İlayda Çolak / İstanbul


"Önceden fonksiyon görünce buruşan yüzüm şimdi yerini zafer gülümsemesine bıraktı. Fonksiyonlar dersinde Behzat hocayla birlikte mutluluktan boğulaçeksiniz :)"

- Ebru Özbek / İstanbul


''Hocam çok ayrıntılı güzel bi dersti ilk başlarda sıkıntı çektim çünkü analitik bilmiyodum ama cidden mükemmeldi seviliyosunuz''

- Yunus Emre Bütün / Kütahya


''Hocam iyi ki varsınız..''

- İclal Öztürk / Kocaeli


''Çok beğendim ve düzeyimide uygun en özellikle eksikliklerimi görebiliyorum.''

-Ahmet Bayezid / Edirne


''Bu kitapta emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bunca yıllık lise hayatımda bir sürü soru bankası çözdüm fakat hiçbiri ihtiyacımı tam olarak karşılayamadı. Fakat kaf kitapları hakikaten büyük emeklerle oluşturulmuş neredeyse tüm soru tipinin bir arada toplandığı ve belki de piyasada böylesi bir özellikte olan tek kitap diyebilirim. Fonksiyonlar konusunu çok severdim kaf ile tanışınca daha çok sevmeye başladım beynimi zorladığım bir sürü soru vardı ve çözüme kavuşturamadığım tüm sorularda Behzat hoca yardımıma koştu. Allah razı olsun tüm ekibinizden :)''

- Zümre Yaran / İstanbul


''Keşke daha önce tanışsaymışım dediğim bir hoca oldu Behzat hoca. Ben yorumdan ziyade bir soru sormak istiyorum: Bu zamana kadar konular çok ağır olmadığından kafama çok takılan birşey olmadı. Bundan sonraki olacak sorularımı veya anlamadıklarımı size nasıl iletebilirim?''

- Uğurcan Böke / İzmit


"çok çok şahane ders hem zevkli hem de öğreticisi çok ciddi anlamda olan bir des dershanede okulda özelde derste böyle sorular görmedim. iyi ki sizi keşfetmişim özel dersi ve dershaneyi bırakıyorum. Teşekkürler matematiğin ali nesinleri..."

- Mert Gündüz / Malatya


''Yıllardır ezbere dayalı öğretilen bu konunun sayenizde tam olarak mantığını anladım ne kadar teşekkür etsem az size hocam;)''

-Alara Taç / Hatay


''Fonksiyonlar oldukça detaylı ve didik didik edilmiş.Fonksiyonlara dair her şey işlenmiş.Ve grafiklere ağırlık verilmiş.Oldukça beğendim ve keyifle izledim.Behzat Hoca ile zaten sıkılmak mümkün olmuyor pek fazla.''

- İbrahim Kürşat Akarsu / Elazığ


''Bu yıl mezuna kalmış biriyim ve geçen yıl mat 1 i bitirdim. Sadece soru çözüp kendimi pekiştirmem gerektigini düşünüyordu. Ama bitirememişim Sizde çok farklı çözüm teknikleri görmüş oldum. masanın başında sizin kolay dediğiniz soruları bile yapamayacak seviyede oldugumu gördüm. ve bu bana daha çok çabalamam gerektigini gösterdi. ve doğru bir kaynak seçimi ve çok iyi bir hocayı tercih ettigimi düşünüyorum iyiki varsınızz''

- Münevver Kılıç / Kayseri


''Ve 76 sayfalık fonksiyonlar dersini bitirmiş bulunmaktayım.Bu mutluluk anlatılmaz yaşanır :) Bu derslerde emekleri geçen Behzat hocam ve Barış hocamdan ALLAH bin kere razı olsun. Düşünsenize tamı tamına 76 sayfayı yazmak ve bu 76 sayfayı anlatmak arada da mesela dersin bir kısmını anlatıp dersi kaydet tuşuna basmadığınızı unutup tekrardan o kısımları anlatmak ve bunun gibi daha birçok şey (tabi bunlar insanlık hali herkeste olabilir) benim burada anlatmak istediğim bu yazılan soruların ve anlatılan derslerin emek ve zaman harcanarak karşımıza gelmesi. Tekrardan ALLAH razı olsun hocalarım''

- Fatma Güzel / Diyarbakır


"Özel ders falan hikaye.Burda özel dersin yüzde birine kaliteli eğitim alıyorsunuz.Tereddüt eden varsa bi denesin sonra konuşsun"

-Bilal Soyak / Kayseri


''Hocam benim 9 senedir hayalim olan meslek hakimlik. Senelerdir bunun için çabalıyorum. 2020 YKS mezunuyum. Sınav için matematik hakkında her şeyi bildiğimi düşünüyordum. Hedefim 10k olmasına rağmen 29k yaptım ve mecbur mezuna bıraktım. 9 senelik bir amacın değeceğini düşündüm çünkü. Yazın aylarca matematikten özel ders araştırdım her yerde ve en sonunda sizi buldum. İlk tam sayılar dersini dinlediğimde size güvenebileceğimi anladım ve KAF serisinin 4 kitabını ve geometri serilerini de almaya karar verdim. Sizinle çalıştıkça geliştiğimi, bilmediğim çok şey olduğunu fark ediyorum ve kazanacağıma olan inancım daha fazla artıyor. Sadece bunlar için bile size teşekkür ederim. Samimiyetiniz de dahil her şey için çok teşekkürler. Hepinize kolay gelsin :))''

- Özge Kaya / Giresun


''fonksiyon grafiği bilmeden çok zor çözülen sorular grafikle daha kolay çözülüyor artık teşekkürler BARIŞ Hoca ve BEHZAT Hoca''

- Mehdi Kaya / İstanbul


''Fonksiyonlar öyle bir konu ki o konuyu tamamen halletmeyince ilerleyemedim. Her yerde karşıma çıktı. Ne kadar çalışsam bir şey eksik kalıyordu, mantığını anlayamıyordum -özellikle grafiklerde-. Mantığını anlamayınca da çabuk unutuyordum ama Behzat Hoca ve Barış Hoca sayesinde o kadar iyi anladım ki ondan sonra her şey teker teker yerine oturmaya başladı. Ben şimdiye kadar fonksiyonlara dair bir şey bilmiyormuşum gerçekten. O ders o kadar iyi geldi ki teşekkür ederim size. İşini hakkıyla yapan güzel hocalarıma 💙💎''

- Esra Özer / Ankara


''çok memnunum anlatımdan soruların kalitesinden bundan dolayı sevgili behzat hocaya ve barış ayhan yayınlarına çok teşekkür ediyorum :)''

- Meryem Betül İnanç / Ağrı


''Hocam ellerinize sağlık , kameranıza sağlık , emeğiniz sağlık... Çok güzel anlatmışsınız. Barış hocam sizinde aklınıza sağlık çok kaliteli sorulardı. Çok teşekkür ederim. İyi ki KAF ailesine katılmışım. :)''

- Gizem Mengücek / Malatya


''4 yıllık lise hayatımda derslerimde başarılı bir öğrenciydim, matematiğim de iyiydi ama fonksiyonlar dersini gördüğümde sanki hiçbir şey bilmiyormuşum gibi geldi. Buram buram emek kokuyor resmen grafikten korkan ve çizemeyen ben şimdi öğrendim ve korkmuyorum. Diğer konular içinde geçerli bu. 4 yıl boyunca öğretilemeyen gerçek matematiği bu yıl burada aşkla öğreniyorum keşke daha önceden rastlasaydım size iyi ki varsınız her şey için çok teşekkürler sizi çok seviyorummm <3 :)''

- Emine Zehra Çelik / Bursa


''ben böyle güzel anlatım görmedim hocam iyi ki varsınız''

- Neslişah Şeker / Ordu


''her bir ders ve her kaf serisi ayrı bir güzel sınav ayarında en temelinden en zor sorusuna kadar herşey var öncelikle barış hocama sonra behzat hocama çoook teşekkür ederim''

- Doğukan Özkoçak / Elazığ


''hocam sayenizde sizden gördüğüm konulardan asla soru kaçırmıyorum çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık''

- Çağla Arıcı / Adana


''vallahi klas hocasınız siz anlatmadan takır takır çizdim hayatımda unutmayacağım bi yılda siz de olduğunuz için sizde unutulmazsınız teşekkürler hocammmm <3''

- Furkan İşbilen / Balıkesir


''Sayenizde severek matematik çalışıyorum. Fonksiyon sorularını çözemeyen ben çok şükür çözmeye başladım. Behzat hocam sizin sayenizde. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.''

- Gizem Mengücek / Malatya


''derse başlar iken hiçbir fikrim yoktu problemler için ama şuan çok olumlu fikirlere sahibim aynı dersi gene yapsanız yine katılırım ille barış ayhan ille de behzat tüm emekleriniz için teşekür ediyorum..''

- Hayrullah Şamil / Bursa


''Ben mezun bir öğrenciyim ve fonksiyonlar konusunu da çok severek yapardım. Konuya başlarken her şeyi bildiğimi zannediyordum ama bilmediğim öyle çok detay varmış ki ben bunları bilmeden nasıl sınava girmişim diyorum. Çok güzel ve çok verimli bir dersti, her zamanki gibi :)''

- Beyza Derin / Ankara


''Hocam benim sınava 3. girişim olacak ve bi çok kez fonksiyon dinledim.Yani dinlediğimi sanıyomuşum taa ki sizin le karşılaşana kadar.O güzel emekleriniz için teşekkür ederim hakikaten hayatımda ilk defa fonksiyon dersi görmüş gibi hissediyorum kendimi tek kelimeyle mükemmeldi.''

- Berkehan Doğan / İstanbul


''Hocam size ve yaptığınız işlere hayranım öncelikle. Bu dünyaya ait bir hoca değilmişsiniz gibi. Çağın ötesinde bir anlayışta olduğunuzu düşünüyorum. Benim ders ile demek istediklerim aslında soruları hep birkaç yolundan çözmeniz inanılmaz perspektif kazandırıyor bana. Sorularda çeşitli çözümleri daha çok gösterirseniz çok mutlu olurum. Dediğim gibi sizi çok seviyorum umarım bir gün görüşme şansımız olabilir. Teşekkürler''

- Aygen Bağcı / Karaman


''fonksiyonları parçalara ayırarak o kadar detaylı bir ders haline getirmiş ki barış hoca , buradan bitirdikten sonra canavar gibi tüm soruları çözeceğime inanıyorum :) özellikle grafikler 10.sınıfta asla çizemezdim onları ... Behzat hocanın nefesine sağlık dersi anlatırken sakallarına baktıkça aslında anlatımların ne kadar uzun sürdüğünün farkına varıyorsunuz . ilmek ilmek işlediğiniz bu ders için çook teşekür ederim iyi ki erkenden daha 11.sınıf iken sizlerle tanıştım :) bugün kaf3 ve kaf4 'ün siparişini verdim bu yaz hepsini bitirerek 12.sınıfa başlamak istiyorum . barış hocanın kalemine behzat hocanın nefesine sağlık :)''

- İlayda Karakuş / Gaziantep


''çok güzel.her detayıyla işlenmiş özellikle grafik çizmeyi bilmiyordum. emekleriniz ödenemez..''

- Kerem Özkan / Bakıkesir


''beni bu süreçte dik durmaya zorladığınız için öncelikle size çok teşekkür ederim. “en iyi” olan, benim göstermek istediğim çabadan her zaman daha fazlasını gerektiriyordu. başlangıçta çok fazla zorlanmıştım. siz bana disiplini öğrettiniz Bana matematikten çok, kendimin ya da başka insanların yapabileceğimi düşündüğü şeylerden çok daha fazlasını başarabileceğimi öğrettiniz.Bana öğrettiğiniz bu dersten dolayı size çok şey borçluyum. Elimden gelenin en iyisini yapmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Öğretmenim olduğunuz için teşekkür ederim... iyiki varsınız''

- Zeliha Kahyaoğlu / Kayseri


''İzlerken sıkılmıyor zevk alıyorum teşekkür ederimmm''

- Melisa Uluçay / İstanbul


"Durmak yok , yola devam hocam . Emekleriniz ,(arasıra bağırmalarınız , dürtüklemeleriniz ve bide güzel ders anlatımınız ) için çoook teşekkürler :DDDD"

- Batuhan Kansız / İstanbul


"Kıymetli hocalarım,verdiğiniz bu emeklerden dolayı size çok teşekkür ederim.Bir konu bu kadar güzel anlatabilirdi."

- Şule Nur Açıkel / İstanbul


"Nasıl başlamalıyım bilemedim ben matematiği 0 olan bir insandım cidden eksiler deydim Barış Hocam ve Behzat Hocamla tanışana kadar bu arada buradan sevgiler saygılar :) gerçekten inanın arkadaşlar sadece inanın alın ve başlayın korkmayın ilerleyin ben ilk başladıgımda o kadar korktum ki behzat hocam anlatıyor ama anlamıyor hissediyordum hocam videonun birinde ilerle bak ileride anlayacaksın dedi inandım ama insan işte içinde şüphe oluyor şuan inanın dönüp baktığımda hepsi oturmuş vaziyette zaten eksik iseniz hemen anlamayı beklemeyin konular bağıntılı çoğu şey lazım oluyor sadece alın başlayın korkmayın behzat hoca size ne yapmanız gerektiğini söylüyor korkmadan basın replaya ilerleyin bağımlılık yapacak zaten hayatta pişman olmayacağım tek şey :) bu iki koca yürekli adamın hakları nasıl ödenir bilmem ki iyi ki varsınız. o kadar zevkli ki ayrıca dersler inanın eğlenerek zaman geçireceksiniz. saygılarımla."

- Miray Çil / Osmaniye


"O kadar çok korkuyordum ki matematikten hep bir şeylerin yarım kaldığını hissediyordum .Tam anlamıyla tabi ki de hiç bir şey bitmiş değil ama iki konuda bile bana kattıklarınız o kadar fazla ki keşke sizinle sizlerle daha önce tanışmış olsaydım emekleriniz için çook teşekkürler."

- Beyza Çeker


"Hocam Erzurum dan selamlar .Ben Hayrunnisa Kaçar.Hocam normalde sozelci olup ilahiyat istememe ragmen sizin kitabinizi almaya karar verdim hic degilse mat 1 kismini cok iyi sekilde yapmak istedim yani mat 2 sinavina girmeycek olsam da mat 1 i sizden dinleme sansim oldu .O kadar guzel anlatmissiniz ki ama sadece hocam daha cok anı anlatın cok guluyorum iyi oluyo adapte oluyorm sizi cok seviyorum matematikte son çaremdiniz ama iyi ki de son çarem olmussunuz sayenizde çabalamaya başladım 17 netle kitabinizi aldim sinav sonucunu da size atıcam insallah iyi ki varsınız Allah a emanetsiniz."

- Hayrunnisa Kaçar / Erzurum


"Gerçekten teşekkür ederim hem Barış hocadan hemde Behzat hocam sizden çok sagolun fonksiyonlar konusundan çok nefret ederdim hatta videonun uzun olmasından bile hiç hoşlanmamıştım en zayıf olduğum derslerden biriydi bu derside sevdirdiniz allah razı olsun tekrardan teşekkür ederim :)"

- Burcu Aslan / Osmaniye


''Bir konu ne kadar sıkıcı olursa olsun .O konu Behzat hocam ve Barış hocam ile o kadar güzel ve keyifli ki .Sizinle bilgisayar başına oturunca saatler o kadar hızlı geçiyor ki...Dünyanın en mükemmel iki öğretmenine sahibim iyi ki varlar Sizleri çok seviyorum ....''

- Sude Erçin / Tekirdağ


''Mantığıyla ve olması gerektiği gibi anlatan ve yazan güzel yürekli hocalarımız. Hakkınız ödenmez. Teşekürler 👍''

- Osman Arslan / Muş


''4 yıldır fonksiyon dersi alıyordum okulda dershanede filan ve fonksiyon konusundan öğrendiğim hiçbir şey yoktu. ta ki bu zamana kadar sağ olsun behzat hoca o kadar iyi anlatmış ki şimdiye kadar korkulu rüyalarım olan fonksiyon konusu şu an en sevdiğim konulardan biri. şu an o kadar hayıflanıyorum ki kendime neden daha önce görmedim sizi diye. allah sizden razı olsun hocam.''

- Sima Kabamaklı / Diyarbakır


''matematiği böyle anlatanı görmedim,ufkum açıldı,adamsınız hocam''

- Rabia Güven / İstanbul


''Fonksiyon konusunda ilerledikçe konuya olan bakış açım değişiyor. Sizinle öğrenmem gereken öğrenirken de bir o kadar keyif aldığım daha birçok konu var . Mükemmelsinizz.''

- Gülçin İlmekli / İstanbul


''Behzat Rasuli ve Barış Ayhan hocalarım merhaba ben sizinle yaklaşık 1 aydır çalışıyorum ve karşıma çıktıgınız ilk günden bana iyi gelecegini biliyordum matematik konusunda çok kötüydüm ama istedigim bölüm için bunu yapmam gerekiyordu bana umut oldunuz hergün zaman ayırıp video izlemeye ve kitaptan sorular çözmeye çalışıyorum 1 ay oldu ama yavaş yavaş daha iyi oldugunu görebiliyorum 8 ay sonra buraya kazandım yazmayı çok istiyorum iyiki varsınız iyiki çok geç olmadan karşıma çıkmışsınız siz bana göre matematik dersinin başına gelmiş en mükemmel hocalarsınız Allaha emanet olun sizi çok sevdim ve seviyorum.:)''

- Havva Bozkurt / Şanlıurfa


''Öncelikle şunu söylemeliyim, piyasadaki birçok kaynaktan ve piyasadaki birçok özel dersten daha kaliteli bir içeriğe sahip. Özellikle AYT sınavının en önemli konularının temelinde olan fonksiyonlar konusunu sizinle çalışma imkanım olduğu için çok şanslıyım.Şimdiye kadarki tüm eğitim hayatım boyunca gerçekten matematik öğretmemişler bana.Soruları matematik dilinden yorumlayarak çözmeniz ve matematiğin dilini öğretmeniz insanı geliştiren en önemli faktör.Keşke herkes bu kadar severek ve hakkını vererek yapsa işini... Çok ama çok teşekkür ediyorum.''

- Ayşenur Buldum / Kahramanmaraş


''Tek kelime ile muhteşem bir anlatım iyiki hayatımdasınız unutulmayacaklardan biri olan barış ve behzat hocam sizler gerçekten''

- Ertuğrul Çarpar / Gaziantep


''Bu sene ikinci mezunum. Hayatım boyunca çeşitli etmen ve bahanelerle matematikten kaçtım bu sene son çünkü sizi keşfettim. Burada sizinle planlı bir şekilde gittiğim ve kendimi buna adaya bildiğim için çok mutluyum. Böyle bir proje, eğitim gerçekleştirdiğiniz için sizleri tebrik ediyorum. İnşallah 2020 HUKUK''

- Kadir Demir / Kahramanmaraş


''Bu konuyu sizinle 2. bitirişim ve ilk bitirdiğimde bu kadar iyi anlayamamıştım gerçekten. Bunun bence tek bir sebebi var, o da ilk çalışırken doğru analitiği bilmememdi. Çift dikiş atınca o kadar iyi anladım ki... En iyi anlattığınız derslerden biri bana kalırsa... Hakkınız ödenmez hocam.''

- Emre Demirbaş / Aydın


''Sevgili hocam sorularınızda bize faydalı olacak güzel noktalara değiniyorsunuz. Konular çok sistemli ve nitelikli şekilde parça parça ayrılmış. Sizin sayenizde bir konuyu maksimuma yakın öğreniyoruz . Sorular ve konular çok güzel hazırlanmış ; anlatım da bir o kadar efsane. Ağzınıza , elinize ve emeğinize sağlık :))))))''

- Ahmet Ali Kestepli / Muğla


"Hocam ben sınava sizinle birlikte hazırlanıyorum kitaplarınızı ve videolarınızı hepsini satın aldım. kendimde matematik anlamında ilerlemeler hissediyorum bunda sizin büyük katkınız var . Şu ülkede işini severek ve hakkını vererek yapan insanları gördükçe çok mutlu oluyorum .barış hoca ve behzat hoca çok seviliyorsunuz."

- Hilal Yaşar / K.Maraş


"Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben bu fonksiyon dersini yapamazdım hatta yapamayacağım diye korktuğum uyumadığım günler oldu ama rahatlıkla uyuyabiliyorum teşekkür ederim ..."

- Mücahit Berkan Çelik / Adana


"Hocam ilk kez limit dinlemek bu kadar keyifliydi.Meğer her şeyin bir mantığı varmış şimdiye kadar boşuna ezberlemişiz.Emeğinize sağlık :)"

- Edanur Kuru / Balıkesir


"Dershanede arkadaşlarımın takıldığı yerlerde direk takılmadan tıkır çözüyorum denemelerde netlerim artıyor Allah razı olsun hocam çok seviyorum sizi barış hocayı ve ekibinizi iyiki varsınız <3"

- İlayda Aytaç / Elazığ


"Ben mezun öğrenciyim. 10. Sınıftan beri fonksiyonlar konusunu anlamıyordum geçen sene sinava bile fonksiyon bilmeden girdim. Sonra bi arkadaşımın tavsiyesiyle Kaf 2 yi aldım ve artık fonksiyon çözebiliyorum. Gerçekten çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Benimde hayır duamı aldınız. Çok teşekkür ederim. Iyi ki varsınız... 🤗🤗🌼"

- Almina Yılmaz / Tekirdağ


"hocam mükemmelsinizzzzzzz! sizin sayenizde neler neler öğrendim bir bilseniz! iyi ki varsınız ve iyi ki böyle bir iş yapıyorsunuz. kim bilir kaç kişinin yüzünü güldürüyorsunuz. hakkınız zor ödenir hocam, çok teşekkürler her şey için."

- Şule Deniz / Amasya


"Siz harikasınız hocam."

- Melike Tetik


"Hocam tanıdığım en iyi matematik öğretmenlerinden birisiniz.Ben dershaneye gitmiyorum ve sınava sizinle hazırlanıyorum.İyi ki de gitmeyip bu yola kafla çıkmışım diyorum.Her şey için teşekkür etmek istedim.Emeklerinizin benim ve benim gibi öğrenciler için ne kadar değerli olduğunu göstermek için bir yorum yazmak istedim. Hocam her şey için çok teşekkürler.."

- Zahide Nur Yüzügüllü / İstanbul


"Barış hocam çok degerli bir insansınız.

Behzat hocam siz de öyle.
Tüm hayalkurun ekibi iyi ki varsınızzzz."

- Ahmet Alkan / Rize


"Belki bunu okumayacaksınız ama ben yinede söylüycem.Hayallerime inanmak adına bana verdiğiniz özgüven benim için o kadar kıymetli ki ,Belkide bana geleceğimi veren bu olacak.Sizinle çalıştığım için sizle ve kendimle gurur duyuyorum.Birgün sizlerle sohbet edebilmek de hayallerimden biri...

Sizleri çok seviyorum💕"

- Eyüphan Kula / Karaman


"Hocam fonskiyonları sayenizde çok seviyorum ve artık yapabiliyorum:) f(mutluluk)=fonksiyon yapabilmek"

-Ali Ömer Canzıoğlu / İstanbul


"sizinle çalışmak gerçekten de zevkli. ben kendim için çok faydası olduğunu düşünüyorum. herkese de tavsiye ediyorum. büyük hedefi olup da lisede çok matematiğin üzerine düşmeyen öğrenci arkadaşlarımvarsa benim gibi, bu kitabı alıp hiç bırakmadan, pes etmeden çalışırlarsa bence başarırlar. tüm öğrenci arkadaşlarıma gönülden başarılar diliyorum. kolay gelsin"

- Özge Şahin / Kahramanmaraş


''Fonksiyonlarda 1 i bitirdim açıkçası behzat hoca mükemmel anlattı bileşke fonksoyonda biraz beynim yandı ama iyiydi teşekkürler hocam''

- Hatice Duranoğlu

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.