Rgisdjjzsjcklqfknkby

İşlem

   Tanıtım Videosu

Sizden Gelen Yorumlar:


Burak Ahıskal

En detaylısı.

Okulda ya da dersanede gördüğünüz veya göreceğiniz işlem dersinden en az 2 kat daha detaylı. Pişman olmazsınız.

Sezin Erbey

Bir dersin bu kadar üst seviyede mükemmel olması,Behzat ve Barış hocamın her yaptıkları işin bu kadar güzel ve özenli olması çıtayı her seferinde daha üste koymuyor değil ama onlar her seferinde bunu altından kalkmayı çok iyi başarıyorlar bu derste bunun en güzel örneği gerçekten anlamadığım hiçbir nokta kalmadı teşekkür ederim. Beni hiç bilmediğim bir konuda bir günde uzman ettiğiniz için.


Alperen Yar

Gerçekten yine behzat ve barış hocanın kendılerıni aştıkları bir ders. okulda anlatılanların çok ilersinde ve çok sert bir işlem anlatımı . tek kelimeyle eksiksiz konuda sıkıntınız varsa gözünüz kapalı alın.

Son Güncelleme: 12 Şubat 2015


Bence açıklama için en güzeli ilk videoyu izlemeye başlayın, orada her şeyi anlatıyorum. İlk bir kaç video ücretsiz önizlemeye açıktır. Ücretsiz önizlemeye açık olanları İzlemek için kayıt olmanıza yoktur.

Bu derste işlem ile ilgili öğrenmeniz gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşacağız. Ön sayfalarını ben size anlatacağım, arka sayfasındaki testin sorularını ekrana getireceğim ve siz yapacaksınız, ardından da soruları size ben çözeceğim. Tüm dersi bitirdiğinizde bu konudan soru kaçırmıyor olacağınızı düşünüyoruz. Sonrasında sık sık tekrar yapmayı ihmal etmeyin.

Bu dersin içinde bulacaklarınız:

  • Video konu anlatımı
  • Yazdıklarımın tümünün çözümlü pdf'si
  • Size çözmeniz için bıraktığım uygulama testlerinin ayrıca boş pdf'si.


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Özgeçmiş: Boşverelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!