Cvbhg4dwtk6wiyyqvmxq

Bölme-Bölünebilme

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Bilgiden kaynaklanan bir sorun olmaz demiştiniz ama yemin ederim gece yatarken sayıklıyorum vallahi bir kalkıyorum ben ne yapıyorum diyip yastığa kafamı geri koyuyorum ya nedim hocam ufkum genişledi her şeyi yaptık yani şöyle dönüp arkama baksam hiç iz yok çözmedik kitap bırakmadım :D İnsanı derslerinize bağımlı hale getiriyorsunuz o kadar iyisiniz gerçekten inş bu gibi sözleri mart ayından ve hazirandan sonra da söylerim Size ve Barış hocaya çok teşekkür ederim"

- Batuhan Doğan / Adana


"Ben böyle bir şey gör-me-dim! Adamsınız hocam ya,başka diyecek laf yok."

- Utku Kalıpçıoğlu


Gerçekten mükemmel mükemmmel mükeemmell. çok şey kattınız hocam bana. Barış Hoca'nın ve sizin ellerinizden (ne yaş mı? yok hocam ne yaşı, saygı amaçlı) öpüyorum. Allaha emanet olun

- Ömer Faruk Çiftçi / Kars


ya hocam adamsınız ya özel derste bu kadar soru görmüyoruz bölme bölünebilme dehşetül vahşet on numara 5 yıldız allah sizden razı olsun vallaha ya barış hocamında elleri dert görmesin .. :)

- Hasan Yılmaz / İstanbul


Bölme bölünebilmee! Kesinlikle klasik bölünebilme kurallarından olusan bi konu değil . Ve cok kıymetli hocalarım her zaman ki gibi bi konunun hakkını son zerresine kadar hakkıyla vermisler. Hayır çok ciddiyim adamlar işinin öyle bir ehli ki. Bi konu anlatırken sana baya baya matematiğin her konusuna değinerek anlatıyorlar. Yemin ederim bu dersi dinlemeden önce modüler aritmetik yapamazdım. Ama resmen dersten sonra ufkum açıldı. Çatur çutur denemelerde yapıyorum hem modu hem bölme bölünebilmeyi. Kısaca bu güzel insanlar sana tek bir şey değil bin bir şey katıyorlar. Cidden ufkum açıldı benim muhteşem ikilinin derslerinden sonra. Adamlar matematiği öğretiyor. Bakış açısı katıyor. Ki son zamanlarda sınav sistemi bizden aynen bunu istiyor. "Bakış açısı." Kmlerce uzaktan bana kattıklarınızı anlatmam için buradaki satırların az kaldığı kıymetli hocalarım. Hayatımın en büyük " iyi ki" sisiniz. İyiki karsılaştım sizinle. İyikii...

- Berna Altun / Batman


Süper yaaa vallahi emeginize sağlık..

- Rabia Aktaş / İstanbulBölme ve bölünebilme kuralları ile ilgili tüm ayrıntıları ve her bölünebilme kuralı ile ilgili bir çok soruyu bu derste bulabilirsiniz. Burada anlatılanları öğrendikten sonra hemen soru bankalarınızı açıp soru çözmeye başlamalısınız.

Dinlerken anlarsınız fakat kalemi elinize alıp çözmek çok farklıdır. O yüzden mutlaka en aşağı bi 100 soru çözün.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!Bu siteden sadece yurtdışı alışverişlere açık