Vyq2ypwqrqszzj20fube

Çarpanlara Ayırma

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"MÜKEMMEL bir ders olmuş.Dersi bitirdiğinizde ygs için hazır olmak bir yana lys için hazır hale geliyorsunuz.Behzat ve Barış hocaya teşekkür ederiim :)"

- Furkan Enes Varan / Antalya


"Canım mısınız hocam????? Matematiğin en mükemmel hali misiniz ???? Matematiği sevme sebebimsiniz."

- Ezgi Sincer / İstanbul


"gerçekten hiçbiryerde görmediğim kadar kaliteli sorular, bi o kadar enteresan çözümler ve sınava hazır bir YGS öğrencisi diyceklerim bukadar teşekkür ederim her şey için "

- Büşra Emir / Kocaeli


"tek kelimeyle mükemmel bir ders olmuş.Barış hocanın kitabı mükemmel,Behzat hocanın anlatımı süper.... kesinlikle almanızı tavsiye ederim inanın ki pişman olmayacaksınız... bilmediğim bi sürü şey öğrendim.Allah sizden razı olsun hocam."

- Elif / GaziantepGençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!