Çarpanlara Ayırma

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


"Hocam merhaba, henüz dersinizin ortasındayım, denemek/online ders çalışmanın yararlı olup olmadığına karar vermek adına almıştım bu kursunuzu fakat anlatım şekliniz ve seçtiğiniz soruları gördükten sonra kesinlikle sizinle devam etmeye karar verdim. Mat Lys için en az 65 netlik bir hedefim var, gerekeni yapmaya hazırım ve sizinle devam edeceğim Çok teşekkür ederim çalışmanız, titizliğiniz, önemli noktalara değinip hatırlattığınız için.Hayallerimizin bir bir gerçekleşmesini dilerim. ." / 2017

-Kerem Okhan / İstanbul


"MÜKEMMEL bir ders olmuş.Dersi bitirdiğinizde ygs için hazır olmak bir yana lys için hazır hale geliyorsunuz.Behzat ve Barış hocaya teşekkür ederiim :)"

- Furkan Enes Varan / Antalya


"Canım mısınız hocam????? Matematiğin en mükemmel hali misiniz ???? Matematiği sevme sebebimsiniz."

- Ezgi Sincer / İstanbul


"gerçekten hiçbiryerde görmediğim kadar kaliteli sorular, bi o kadar enteresan çözümler ve sınava hazır bir YGS öğrencisi diyceklerim bukadar teşekkür ederim her şey için "

- Büşra Emir / Kocaeli


"tek kelimeyle mükemmel bir ders olmuş.Barış hocanın kitabı mükemmel,Behzat hocanın anlatımı süper.... kesinlikle almanızı tavsiye ederim inanın ki pişman olmayacaksınız... bilmediğim bi sürü şey öğrendim.Allah sizden razı olsun hocam."

- Elif / Gaziantep


"hocam galıba bıraz fazla ogrenıyoruz. boyle sıkayet mı olur demeyın cıdden cok kafaya takıyorum.farklı kaynaklardan sorular cozdugumde zor soruları ALLAHA cok sukur canavar gıbı cozuyorum ama basıt soruları yapamıyorum. gızlı tam kare arıyorum farklı seyler denıyorum ama sorular cok basıt aslında. cozumunu goruyorum cocuk oyuncagı ama aklıma gelmıyo basıtce cozmek. ne yapıcaz hocam"

- Hasan Helvalı / Bayburt


'' Barış ve Behzat hocam sizlere çok teşekkür ederim. Artık evlerimizi dershanelere cevirip, matematiği daha kolay ve daha anlamlı mantık çerçevesinde anlattığınız için Allah razı olsun :))) Allah başarılarınızın devamını getirsin inşallah. Herkese matematiği Behzat hoca gibi anlatacak biri lazım.''

- Tarık İşler / Edirne


'' Hocam sayenizde matematik netlerim ve düşünce dağarcığım genişlettiniz hakkınız ödenmez sizleri çok seviyoruz ..hayalimdeki bölümü kazanmak dileğimle ..''

- Zahide Güzel / Antalya


'' Hocam ben mezunum ve bu sene kaf la tanıştım gecen sene matematiğim o kadar kotuydu ki artık ümidim kalmamıştı ve ygs matematik calismadan girmistim çünku calışsam da s yapamiyordum ama artik oyle degil gecen sene 5 net yapıyorken simdi kaf 1 i bitirdim ve 20 net yapiyorum carpanlara ayirma konusuda en nefret ettigim konuydu hoca çarpanlara ayırma çözücez deyince kafayı sıraya gömüyordum ama simdi sizden dinledik den sonra sanki hangi soru gelirse gelsin yapabilecekmis gibi hissediyorum önceden çözemediğim soruları simdi bir bakışta cozuyorum size emeginiz icin cok tesekkür ederim iyiki varsınız. ''

- Çiğdem Duyar / Tokat


"Hocam selamlar. Kitabın son konusu olduğu için yorumlarımı buraya sakladım. Kaf1 kitabım biraz önce itibariyle bitmiş bulunmaktadır. Hiç vakit kaybetmeden Kaf2'ye başlayacağım. Beynim o kadar dolu ve yaklaşık bir buçuk ay süre içerisinde o kadar çok şey öğrendim ki.. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım bir gün denk geliriz hocalarım. Ben Bergama'da oturuyorum ve Barış hocayla yolunuz tekrar düşerse buraya sizi mutlaka görmeye geleceğim. Çok çok değerlisiniz, üniversiteyi kazandığımda da yazacağım."

- Esra Dağtekin / İzmir


"Kaf-1 e başlamadan önce tedirgindim.Şimdi ise çalıştığım bu konularda zirvedeyim.Netlerim değişmedi fakat sabit kaldı çünkü en zor soruyu hemen çözüyorum.Hele zor soruyu görünce Behzat hocanın gülümsemesi geliyor aklıma.Almak isteyenlere not:Kitabı bitirme sürenizi uzatmayın.Her gün çalışın.Kitabı düzenli ve sindire sindire bitirin."

- Yusuf Allahkulu / Isparta


"Ben mezunum. Geçen sene matematikle ilgim yoktu bundan dolayı yapamıyordum. Kaf 1 kitabını siparişten sonra alıp önüme koyduğumda içimdeki umutsuzluk ile beraber çalıştık sizinle.Her konuyu bitirdiğimde içimdeki umutsuzluğun küçük küçük umutlara dönüştüğünün farkındaydım.Konuyu anladığımda ki mutluluğum bana hep bir avuç umut oldu. Şuan kaf 1 son konuda yani özdeşliklerdeyim. Yetiştirmek için tam gaz illa günde 4 saat çalışıyorum sizinle. Umutsuzluğumu avuç avuç umuda çevirdiğiniz için benimde size bir kucak dolusu teşekkürlerim var. Gerçekten umutsuzlukları umuda çeviriyorsunuz. 2' yi şimdiden sipariş verdim 3 4 de inşallah sizinle olacak. Benim yeterince sabrım sizinde yeterince emeğiniz varken bu videolarda ve sorularda umutsuzluklar umut oluyor. Sevgilerimle..."

- Bilge Berkit / Çanakkale


"Geçen yıl dinleyip soru kaçırmamıştım bu yılda tekrar etmek istedim hocam anlatış stiliniz diğer hocalara nazaran çok zevkli ve en önemlisi uykumu getirmiyor her şey için teşekkürler ..."

-Zeki Özkaya / Eskişehir


''MÜKEMMEL bir ders olmuş.Dersi bitirdiğinizde ygs için hazır olmak bir yana lys için hazır hale geliyorsunuz.Behzat ve Barış hocaya teşekkür ederiim :)''

- Furkan Enes Varan /


"Gerçekten müthiş bir ders. Arkadaşlar hiç tereddüt etmeden dersleri alabilirsiniz. Başlarken bu kadar keyifli geçeceğini düşünmüyordum. Neredeyse dört beş saatim Behzat hocayla geçiyor"

-Mehmet Sağlamer / Konya


"Kaf-1'i bugün bitirmiş bulunuyorum. Bir kitap bitirmek insan bu kadar güzel hissetirir miymiş? Çarpanlara ayırma konusunun son videosunu kapatırken diğer derslerde görüşmek üzere derken ki sesiniz beni Kaf-2'ye bugün geçmek için yeterince motive etti bile. İyi ki varsınız hocam. Matematikle uğraşmak benim için bir zevk şimdi."

- Yılmaz Aydın / Muğla


"Behzat Hocam çok teşekkür ediyorum çarpanlara ayırmada hiç bilmediğim şeyleri öğrettiniz bu ilk videodan itibaren etkisini gösterdi ne kadar teşekkür etsem az hatta temel kavram 1 videosunda gösterdiğiniz Horner Bölmesi sayesinde denemelerde asla çözemeyeceğim soruları çözdüm gerçekten çok sağ olun hocam."

- Tuğçe Çetinkaya / Osmaniye


"Hocam gemi mühendisi istiyorum sizin anlatımımız ve benim azmim olduğu sürece inşallah kazanacam size çok teşekür ederim Alah sizden razi olsun."

- Haydar Kaçar / Diyarbakir


''Her zamanki gibi çok keyifliydi. :)''

- Gökberk Gündoğmuş / Antalya


''2015 mezunuyum. 2015 yılında Pdr bölümüne yerleştim ancak bazı şeyler yolunda gitmeyince okulu bırakma durumuyla karşı karşıya kaldım. Şimdi tekrar hazırlanıyorum. 2015 yılında integral ve türev derslerini satın almıştım. lys de acaba yanlış mı demeden yapabildiğim iki konuydu. bugün tekrar hazırlanırken bu yorucu sınav maratonuna matematikte arkamda tek soru bırakmadan en temelden ilerliyorum. elbette tek başıma değil sizinle birlikte ilerliyorum. hakkınızı nasıl öderim bilmiyorum. keşke sizlerle çooookk daha önce tanışıp çoookk daha önce hayallerime giden yolda bana erkenden ışık olsaydınız. vardır bunda da bir hayır.. bu 2016-2017 sınav dönemi boyunca sizi evime odama misafir ediyorum, sınav dönemi sonunda yerleştirme sonuçlarında evime misafir olmanızın bedelini size o hayalimdeki yere yerleşmiş olarak alacağım.. sizler çok özel insanlarsınız... umarım iyi kalpli olan tüm insanlar hayatlarının bir bölümde başka insanlar için özel olabilirler.. size bir daha başarı hikayemi yazma dileğiyle ve sevgilerimle.. ''

- Gönülay Unutmazlar / Bursa

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.