Diziler

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

"Öncelikle "dizi dersine de para mı verilirmiş amaaaan " "dizilere çalışarak vakit mi kaybedicem be" "zaten kek konu lys de 1 net garanti ne kadar zor olabilir diyen" arkadaş varsa çok çok çok çok yanlış düşündüğünün farkında olsun. Ya arkadaş kitaplarda görülen saçma sapan dizi sorularına bak. Birde burada BARIŞ AYHAN hocanın kalitesine bak. Yemin ediyorum her temel kavram buram buram kalite ve ösym kokuyor. Sen ne mükemmel öğretmensin EY BARIŞ AYHAN. Bu soruları yazarken kalem tutan ellerin dert görmesin. Eline koluna sağlık. Ve ve ve BEHZAT RASULİ..... Sayın Behzat Hocam dizileri 45-50 dakika da anlatan hocalarım oldu ama siz... Onlar öğretmen ise sen meleksin tek kelime ile sen adamsın. Her temel kavramı bir sonraki temel kavramı merak ederek "tamamladım sonraki " bütonuna basıyoruz.İkinizde iyiki varsınız Değerli öğretmenlerim. İstanbul'a gelirsem eğer yanınıza kesinlikle geleceğim. Sevgiler Saygılar" / 2017

-Eren Akpınar / Eskişehir


"Gene bi muhteşem klasiği..Ellerinize ağzınıza sağlık canım hocalarım."

- Sümeyye Albayrak / İstanbul


"Hocam öncelikle şuan saat 02.27 ve ben hala sizi dinliyorum hemde inanılmaz bir şevkle akıcı anlatımınız ve bizleri sıkmayan üslubunuz için öncelikle size çok teşekkür ederim tabikide Barış hocayı da unutmuyorum bu kaliteli dökümanlar için bir teşekkürümde ona sizinle oldukça geç tanıştım malesef ama bu kısacık dönemde bile katkınız inanılmaz çok çok çok teşekkürler hocalarım yapacağım her netteki katkınız için bir kez daha Teşekkürler iyi geceler.

- Melike Kurt / Çanakkale


"Emeğinize sağlık 😊"

-Seher / Denizli


''Gene bi muhteşem klasiği..Ellerinize ağzınıza sağlık cağnım hocalarım.''

- Sümeyye Albayrak / İstanbul


''Hocam öncelikle şuan saat 02.27 ve ben hala sizi dinliyorum hemde inanılmaz bir şevkle akıcı anlatımınız ve bizleri sıkmayan üslubunuz için öncelikle size çok teşekkür ederim tabikide Barış hocayı da unutmuyorum bu kaliteli dökümanlar için bir teşekkürümde ona sizinle oldukça geç tanıştım malesef ama bu kısacık dönemde bile katkınız inanılmaz çok çok çok teşekkürler hocalarım yapacağım her netteki katkınız için bir kez daha Teşekkürler iyi geceler.''

- Melike Kurt / Çanakkale

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  Giriş
Available in days
days after you enroll

Satın almaya dahil olan derslerToplam-Çarpım Sembolleri
365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Behzat Rasuli

Orijinal Tutar:


Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.