Doğru Analitiği

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Ders ücreti: Yıllık 39,90 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Gerçekten bende çok ayrı yerleri olan,çok değerli Barış hocam ve Behzat hocam neredeyse tüm derslerinizi( birkaçı hariç) dinledim ve dersi dinlemeye başlamadan zaten sizinle halledeceğimden şüphem yoktu.Benim hep söylediğim birşey vardır hani hep derler ya iş öğrencide bitiyor evet belki iş öğrencide bitiyor ama öğrencinin sonuna kadar götürebilmesi için bana göre iyi bir öğretenin olması da şart ve ben iyi ki sizleri tanımışım,iyi ki varsınız. Gerçekten bu kadar teferruatlı bir doğru analitiği dersini hiç görmedim olabileceğini de düşünmüyorum.ALLAH razı olsun Behzat hocamdan da Barış hocamdan da :)"

- Fatma Güzel / Diyarbakır


"Behzat hocam süpersiniz!! Ben daha önce bu kadar detaylı doğru analitiği öğrenmemiştim.Öğrendim sanıyordum yanılmışım..Ne kadar teşekkür etsem az."

- Aybüke / Ankara


"İyi ki varsınız hocam, bize haftalarca bağıra çağıra, oflaya puflaya, ''Neresini anlamadın??'' bakışları eşliğinde okulda öğretemedikleri şu dersi siz bize böyle severek saatler içinde öğretiyorsunuz ya! Çok teşekkürler... İyi ki sizin gibi güzel insanlar var♥"

Zeynep Gülbay / İzmir


"Ben böyle bir ders görmedim ve göremem herhalde :). Dinlediğim en mükemmel derslerden biri dahaydı. Elinize ve dilinize sağlık.Dört yıldan beri bu konuyu anlamaya çalışıyordum ama bir türlü anlamıyordum sayenizde muhteşem bir analitik yapıyorum. Allah sizden razı olsun hocam :)."

-Emine Nur Ermeydan / Kahramanmaraş


"ben bu zamana kadar hep doğru analitiğinden kaçtım,korktum.korkumun üstüne sizin sayenizde gittim ve sırayla atlamadan bitirdikten sonra bu konuyu da hallettim diye masamdan kalktım. iyi ki varsınız hocam iyiki sizleri tanımışım :) şimdi sıra diğer konularda"

- Muhammed Atar / Eskişehir


"Behzat hocamm bitanesiniz eğtim yılımın en güzel öğretmeniyle tanıştım bana çok güzel bilgiler katıtnıız iyii ki bütün videolarınızı almışımm :)) her videonuz sonsuz kıymette :D"

- Ece Bal / Hatay


"KAF serisinin 1 ve 2 numaralı setlerine sahibim. ders anlatımları fazlasıyla tatmin edici idi. Analitik geometri zaten hep zayıf olduğum bir konu idi. Behzat hocanın anlatımına çok güveniyorum+tüm soru tiplerini tarayacakmışısız(KAFlarda görmedik soru tipi kalmadı) güvenim tam. tam gaz BARIŞ AYHAN YAYINLARI...."

-Erhan Özden / İstanbul


''Gerçekten bende çok ayrı yerleri olan,çok değerli Barış hocam ve Behzat hocam neredeyse tüm derslerinizi( birkaçı hariç) dinledim ve dersi dinlemeye başlamadan zaten sizinle halledeceğimden şüphem yoktu.Benim hep söylediğim birşey vardır hani hep derler ya iş öğrencide bitiyor evet belki iş öğrencide bitiyor ama öğrencinin sonuna kadar götürebilmesi için bana göre iyi bir öğretenin olması da şart ve ben iyi ki sizleri tanımışım,iyi ki varsınız. Gerçekten bu kadar teferruatlı bir doğru analitiği dersini hiç görmedim olabileceğini de düşünmüyorum.ALLAH razı olsun Behzat hocamdan da Barış hocamdan da :)''

- Fatma Güzel / Diyarbakır


''Behzat hocam süpersiniz!! Ben daha önce bu kadar detaylı doğru analitiği öğrenmemiştim.Öğrendim sanıyordum yanılmışım..Ne kadar teşekkür etsem az.''

- Aybüke / Ankara

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!