Ufpj91rrsqswts5kx7la

Doğru Analitiği

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Gerçekten bende çok ayrı yerleri olan,çok değerli Barış hocam ve Behzat hocam neredeyse tüm derslerinizi( birkaçı hariç) dinledim ve dersi dinlemeye başlamadan zaten sizinle halledeceğimden şüphem yoktu.Benim hep söylediğim birşey vardır hani hep derler ya iş öğrencide bitiyor evet belki iş öğrencide bitiyor ama öğrencinin sonuna kadar götürebilmesi için bana göre iyi bir öğretenin olması da şart ve ben iyi ki sizleri tanımışım,iyi ki varsınız. Gerçekten bu kadar teferruatlı bir doğru analitiği dersini hiç görmedim olabileceğini de düşünmüyorum.ALLAH razı olsun Behzat hocamdan da Barış hocamdan da :)"

- Fatma Güzel / Diyarbakır


"Behzat hocam süpersiniz!! Ben daha önce bu kadar detaylı doğru analitiği öğrenmemiştim.Öğrendim sanıyordum yanılmışım..Ne kadar teşekkür etsem az."

- Aybüke / AnkaraÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!