Aqg0pokrqfkrzsc4msjy

Ebob-Ekok

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"ya hocam ben gerçekten söyleyecek bi şey bulamıyorum mezuna kalmış bir ögrenci olarak neden daha önce keşfetmediğime üzülüyorum ve okula gittiğim döktüğüm vakitlere üzülüyorum aldığınız o küçük miktar son kuruşuna kadar helal olsun Allah razı olsun çok sağolun ve hiç bir zaman eksik olmayın"

- Azime / İzmir


"kelimeler yetmez de hani içten içe heyecandan patlarsın ve bu heyecanla artık sen neyi gerçekleştirmeyi umuyorsan bi o kadarda kendine güven gelir amacın yolunda işte bu! olacak ulan dersin.ve bu yolda sana yardımcı olan çok nadide ve bi o kadarda mümtaz insanlar sana yardımcı olurlar.o insanlar yolunuzdan hiç vaz geçmeyin çok doğru yoldasınınz (BR&BA) Allahın (cc)nin izniyle...

YILLARDIR BEKLENEN ÖĞRENCİNİN KURTARICILARI BR&BA!!!"

- Halil İbrahim Çetin / Kayseri


"Lise son öğrencisiyim 3 ay sonra hatta 3 aydan kısa bir zaman sonra YGS var. Ben 3 yılda öğrenemediğim konuyu Behzat Hocamın değerli anlatımı Barış Hocamın müthiş sorularıyla 3 günde bitirdim. En ufak korkum yok. Sizlere teşekkür ederim."

- Altay Atay / Gaziantep


"Hocaaaaaaalarım .. You are best !!! Süpersiniz,mükosunuz,bi harikasınız bi şekilsiniz haniii ,Ne diyebilirim ki sizi YGS'den aylar önce karşıma çıkaran Rabbime binlerce kez şükürler olsun,iyi ki varsınız"

- Betül Dilara Kodat / Giresun


"bence fazla söze gerek yok sıfır olan ebob ekok yüzde 90 arttı ve barış hocam ve behzat hocamın emeğine sağlık derim ben "

- Büşra Ateş / İstanbul


"Konu anlatımından daha önemlisi sizden soru çözmeyi öğrendim diyebilirim ki en önemlisi de bu kısmı . Bir süre sonra soru çözerken sizin kullandığınız yollardan gitmeye başladığımı farkettim . Çok teşekkürler :)"

- Melisa / İzmir


"ya hocam valla süpersiniz bi konuya başlarken diyorum ki 'ya ben bu konudan soru kaçırmam zaten ama yine de bi izliyim' ve her defasında bismillah oluyorum :D çok güzel anlatıyosunuz hocam barış hocanın da sizin de emeğinize yüreğinize sağlık kendinize iyi bakın :)"

- Gamze Kember / İstanbul


"Ve yine Barış hocanın süper hazırladığı sorularla ve Behzat hocanın da harikulade anlatımıyla bir konunun daha sonuna gelmiş bulunmaktayım. ebob-ekok matematikte sevmediğim nadir konulardan biri olmasına rağmen artık seviyorum daha da iyisi karşıma ebob-ekok sorusu çıktığında yine mi ebob-ekok bu nedir ya demeyeceğimi düşünüyorum.Teşekkür ederim Behzat hocam ve Barış hocam"

- Fatma Güzel / Diyarbakır


"Hocam süpersiniz :)) En korktuğum konuydu. Nefret ederdim ama şimdi sizin sayenizde artık o benden korkuyor galiba . Seviyorum sizi .. Emeğinize elinize sağlık . Barış hocama da selamlar :)"

- Beyda Özbek / SakaryaMuhammed Karslı,

BUDUR İŞTE!!!

MÜKEMMEL BİR ANLATIM MÜTHİŞ SORULAR......


Mustafa,

EBOB-EKOK

Aslında çok bir şey demeye gerek yok behzat hocam gerekli her şeyi söylemiş ülkenin ulusal problemi kısmına çok güldüm :)) Ebob - ekok aslında çok zor bir konu olmasına rağmen çok eleyici soru tiplerinin de olduğu bir konudur. Behzat hocam sorulabilecek her soru tipine örnek verilmiş artık gerisi bize kalmış emeği geçenlerin eline sağlık :)


Ilayda Yılmaz,

Gerçekten en ince ayrıntısına kadar anlatılmıs,anlasılmamasına imkan bırakmadıgınız bir ders olmus hocam çok tesekkürler,çok faydalı oldu!!!

Ebob-Ekok konusu sıkıntılıdır fakat bu derste en ince ayrıntısına kadar Ebob-Ekok la ilgili herşeyi öğreneceksiniz. Anlatılmamış hiç bir şey kalmayacak. Aralarda oldukça sert soru tipleri var fakat sınavda ilk kez karşılaşmaktansa ilk önce bizden bunu görmeniz ve çözümünü öğrenmeniz çok önemli.

Mutlaka ama mutlaka not almalı ve tekrar etmelisiniz. Çok çabuk unutulur.


Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!