2. Dereceden Denklemler

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

"Gerçekten ders çalışmayı sevdirdiniz ! Matematikle aram çok kötüydü ama artık basından kalkasım gelmiyor. Verdiğiniz ipuçları ve kücük bilgiler sorularda çok işime yarıyor. Hiç görmediğim soru tarzlarını gördüm. Çok teşekkürler !"

- Başak Eroğlu / İzmir


"Bu ders hakkında da aslında genel olarak da pişman olacağınızı düşünmüyorum.Tek bir konu ile gerek soru yorumlamaya, gerek minik tekrarlara gerek konu içeriğine BA-YI-LA-CAK-SI-NIZ! ve en önemlisi ÖĞ-RE-NE-CEK-Sİ-NİZ!"

- Banu Begüm Şahin / Malatya


"HOCAM SİZ 12 SENELİK OKUL HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ, EN GÜZEL ANLATAN ÖĞRETMENSİNİZ. ÖZEL DERS ALSAM BU KADAR VERİMLİ OLMAZ HERHALDE. İYİ Kİ VARSINIZ"

- Sanem Koca / İstanbul


"Hey,

Matematik konusunda aklın mı karışık? Hiç düşünmeden al. Bu kadarını söyleyeyim. Saç çıkaran ilaçlar sayfasında parayla ürün övmüyorum. Özel okula gidiyorum. Matematiği onlardan katbekat daha iyi anlatıyorlar. Behzat Hoca'nın dediğini harfiyen yap, Barış Hoca'nın sorularına güven. Çok sağlam olursun.

Senin gibi bir sınavzede'den..."

- Emre Güllüce / İstanbul


"Şu anki 11.sınıf konuları içerisinde yapmakta en çok zorlandığım konulardan birisiydi. Fakat bu dersin sonlarına doğru resmen en sevdiğim konu haline geldi. Sayenizde test kitaplarında hiç karşılaşmadığım soru tarzlarını gördüm. Ağzınıza, elinize, yüreğinize sağlık."

- Simge Sürer / Balıkkesir


"Bir ders ancak bu kadar somut bir hal alır. Geçen yıl türevi soru kalıplarını ezberledigim için çözüyormuşum , bu yıl ise aslında hiç bir şey bilmediğimi fark ettim. BR BA sağolsun artık sorunun neyi sorduğunu anlayarak zevk alarak çözüyorum. Ufkum genişledi resmen.Hocam mükemmelsiniz emeğinize sağlık."

- Sanem Koca / İstanbul


"Sınavlarda görüp ya oha bu ne dediğim ve geçtiğim sorular çerez artık :) B.A ve B.R Allah sizden razı olsuun :))"

- Elif / Bursa


"Ders bittikten sonra anladım ki biz okulda hiç denklem görmemişiz. En ince ayrıntısına kadar işlenmiş. Behzat Hocamızın mükemmel anlatımı ve Barış Hocamızın soruları her derste olduğu gibi zirvede. İyiki varsınız sizin gibi matematik eğitimcilerine çok ihtiyacımız var :) "

- İrem Öztürk / Adana


"Siz varya adamın hasısınız."

- Yasir Sağlam / İzmir


"hocam çözdüğünüz sorular süper. sizde süper anlatıyorsunuz"

- İlter Gül / Ankara


"Sizinle ders işlemek gerçekten çok akıcı. Mesela şöyle anlatayım, bir süre ders çalışıp sıkılınca ara vermek yerine behzat hocayı açıp izliyorsunuz her şey geçip gidiyor :) Her ders gibi buda mükemmel, teşekkürler."

- Gökhan Namal / Adana


"Ben bu derse başlarken içimde yapamayacağım diye garip bir endişe vardı ama dersi Behzat hocamdan dinledikten sonra bir kez daha anladım ki hiçbir şey zor değil o kadar güzel anlatıyor ki.. Emeği geçenlerin eline sağlık..."

- Merve Cengiz / Adana


"Hayatımda dinlediğim en iyi ikinci dereceden denklemler dersiydi hiç bilmediğim şeyleri öğrendim. İyi ki varsınız hocam. Süpersiniz ... :) :)

- Hilal Öztürk / Ankara


"Hayatımı şekillendirirken, kurduğum hayallere ulaşırken, yardım eden iki insansınız. Ve bu benim hayatımda büyük bir yer ediniyor. Sizi asla unutmayacağım. Ders hakkında değil tüm dersler için yapabileceğim yorumdur bu. Daha doğrusu yorum yapmak için değil içimden gelenlerin en güzelini yazıyorum. Sizi çok seviyorum değerli öğretmenlerim."

- Hacer Küçüktürkmen / Konya


"Hocam kısaca şunu söylemek istiyorum. Geçen yıl kalem oynatamadığım soruları şuan gördüğümde direk çözebiliyorum. Bu videolar gerçekten işime yaradı . Başta pişman olmaktan korkmuştum ama şuan gayet mutluyum ve matematikte netlerim artış gösterdi(5 - 10 arası). Size çok teşekkür ederim"

- Sevgi Girgin / İzmir


"Hocam hocam hocaaaaaam valla RABİM sizlerden razı olsun ne güzel bir iş yapıyorsunuz işinizi o kadar çok seviyorsunuzki siz severken sadece sizinle kalmıyor bizleri de yanınıza çekiyorsunuz çok zevk alarak dinliyorum. Siz ve barış hocadan ALLAH razı olsun :)"

- Kadriye Klc / Şanlıurfa


"Hocam çok teşekkür ederim ders anlatış tarzınız soru çözüşünüz kızmanız falan her şey harika sınava kadar sizle vakit iyi ve verimli geçecek emeğinize minnettarım sağlıcakla kalın selamlar."

- Kayra Çetinkaya / Ankara


"Allah sizden razı olsun .tek dileğim budur."

- Metin Ozdemir / Gaziantep


"2. Dereceden çok zor geliyordu ama baktım ki artık sizin sayenizde o kadar da zor değilmiş taktikleriniz sorulara değinmeniz harika antepede gelmeniz dileğiyle."

- Halil İspir / Gaziantep


"Bu kadar da olmaz dedikçe yok yok işte tam da bu kadar olur diye kendi kendime tekrar ede ede bitirdim dersi ve gerçekten mükemmel ötesi bir anlatım böylesine emek veren hocalarım oldu da deli gibi gecelerce matematik mi çalışmadım? Hayatımın miladı, biricik emektar hocalarım Behzat hocam Barış hocam emeklerinize, yüreğinize sağlık sevgilerimle.."

-Ayşe Olukcu / Konya


"Gerek anlatışınız olsun gerek esprileriniz olsun hocam, bir insana matematiği severek çalışmayı aşıladınız daha ne olsun daha ne isteyebilir ki insan. Sayenizde matematiğe daha istekli çalışıyorum, bu şekilde daha iyi anlıyorum hele ki sizden dinlemenin verdiği güven başka hiçbirşey de yok. Elinize dilinize emeğinize sağlık."

-Vildan / Antalya


"1.5 dakikalık eşitsizlik sorusunu 20 saniyede mantığı ile tane tane ,hatasız çözdüren Behzat hocaya ve Barış hocaya sonsuz sevgiler....."

-Eren Akpınar / Eskişehir


''Ben bu derse başlarken içimde yapamayacağım diye garip bir endişe vardı ama dersi Behzat hocamdan dinledikten sonra bir kez daha anladım ki hiçbir şey zor değil o kadar güzel anlatıyor ki.. Emeği geçenlerin eline sağlık...''

- Merve Cengiz / Adana


''Okulda birçok şeyi ezbere dayatıp geçmeleri bir yana sizin bunları tane tane anlatıp nedenleriyle birlikte sunmanız bulunmaz nimetlerden birisidir. Emeğinizi heba etmemeye çalışıp ben de çabalarımla başaracağıma inanıyorum. Barış Hocama ayrıca teşekkürler bu kadar kaliteli soru yazabilmek her yiğidin harcı değildir ve tabi ki Behzat Hocam siz olmasaydınız matematik öğrenebilmek adına tonlarca para gideceğine emindim ama sizin sayenizde bakış açım değişmekle birlikte öğreniyorum. Geriye dönüp baktığımda baya yol katettiğimi düşünüyorum. Ellerinizden öpüyorum hocalarım sevgilerle. ''

- Beyzanur Genç / Adana


''Hocamm harikasınız çok veriim alıyorumm sayenizde :))''

- Süeda Ünlü / Manisa


''hocam bence o kadar başarılı ve yerinde bir iş yapmışsınız ki ben sizi tebrik etmek istiyorum. bir örenciye matematiği sevdirecek öğretecek yapıda videolarınız var. ayrıca .Barış hocaya da çok teşekkürler kitapta muhteşem soru tipleri var kendi okulumda bile öğretilmeyen. çok iyi bir iş çıkarmışsınız ayrıca videoların pahalı olmaması da ayrı bi avantaj. o kadar sevdim ki kimseler duymasın kimseler bilmesin yayılmasın istiyorum.. rakipler çoğalmasın istiyorum hocaaaamm :D (bu arada behzat hocanın espirilerine gülünce ya da behzat hocanın söylediklerine cevap verince evdekilerden deli damgası yiyorum kulaklık taktığımdan duymuyorlar buna da çözüm bulunsun yahuu :D)''

- Hatice Yalçınkaya / Manisa


"tam denklemleri dinlerken arkadaşım aradı müsait misin dedi kaf dinliyorum söyle dedim kapat kapat sen affetsen bile Behzat hoca affetmez deyip suratıma kapattı :D bu algıyı oluşturduğunuz için teşekkür ederiz kıymetli Hoca Bey'imiz :D"

- Gözde Gökkaya / İstanbul


''Tek kelimeyle mükemmel. Verdiğiniz bütün zamanın,emeğin sonuna kadar karşılığını alıyorsunuz. Behzat Hocam ve Barış Hocam'a cok güveniyorum ve bütün konuları onlardan dinlemeden sınava girmeyi düsünmüyorum.Böyle bir imkan sağladıkları icin cok tesekkür ederiiiz<3''

- Beyza Pınar / İzmir


''Tek kelimeyle harika bir platform''

- Umut Can Keleş / İzmir


''Sizinle ders işlemek gerçekten çok akıcı. Mesela şöyle anlatayım, bir süre ders çalışıp sıkılınca ara vermek yerine behzat hocayı açıp izliyorsunuz her şey geçip gidiyor :) Her ders gibi buda mükemmel, teşekkürler''

- Gökhan Namal / Adana


"Değerli öğretmenlerim behzat ve barış hocamıza gerçekten emekleri için teşekkür ediyorum . Hayatta okulda bize lazım olan konuları okul öğretmenlerimiz bu kadar iyi anlatmazken sizler bizler için bu kadar kaliteli ve bildiğin ösym tipi sorularınız gerçekten çok faydalı oldu. şimdi nerdeyse bu konu ile ilgili bütün sorular çerez geliyor ve inşallah sizlerle beraber çok iyi bir yere geleceğime inanıyorum Allah sizden razı olsun çok teşşekür ediyorum ."

- Ahmet Polat / İzmir


''Şu anki 11.sınıf konuları içerisinde yapmakta en çok zorlandığım konulardan birisiydi. Fakat bu dersin sonlarına doğru resmen en sevdiğim konu haline geldi. Sayenizde test kitaplarında hiç karşılaşmadığım soru tarzlarını gördüm. Ağzınıza, elinize, yüreğinize sağlık.''

- Simge Sürer / Balıkesir


"ayrıntılı ve anlaşılır aynı zamanda eğlenceli bir anlatımınız var buraya kadar bütün konuları sizinle getirdiğim,aldığım yolları ölçemeyiz bile bana cok şey kattınız teşekkürler :)"

-Oğuzhan Uncu / Bursa


''her zamanki gibi mükemmel bir ders olmuştu çok teşekkürler hocam Behzat hocam sadece soryu çözmüyor o soruya bakınca bizim neler görmemiz gerektiğini de anlatıyor.''

- Mete / Adıyaman


"hooooocaaaam !!!!!!! denemede bu konuda çıkan iki soruyu kaçırmıştım,TK ları bitirdikten sonra sorulara bi bakayım dedim :) belki de kalem oynatmadan halledebileceğim sorularmış :) bir eksiği daha kapattık çok teşekkürler denemede sesiniz kulaklarımı çınlattı !!! İFADE TAM KAREYSE DELTA SIFIR OLMALI BAK TEKRAR ET BURAYI PATLAMA SONRAkocaaaaman kalp !!!"

-Nefise Çakmakoğlu / İzmir


''hocam çözdüğünüz sorular süper. sizde süper anlatıyorsunuz ''

- İlter Gül / Ankara


''Ders bittikten sonra anladım ki biz okulda hiç denklem görmemişiz. En ince ayrıntısına kadar işlenmiş. Behzat Hocamızın mükemmel anlatımı ve Barış Hocamızın soruları her derste olduğu gibi zirvede. İyiki varsınız sizin gibi matematik eğitimcilerine çok ihtiyacımız var :)''

- İrem Öztürk / Sakarya


"Hocam yine harika bir dersti. Sizi izledikten sonra lise hayatım boyunca işlediğimiz dersin ne kadar boş olduğunu öğrendim. Gereksiz bilgilerle değil, tamamen sınava odaklı,açık ve anlaşılır anlatımınız derse ayrı bir zevk katıyor.Hayaatım boyunca bu kadar kısa bir sürede bu kadar ayrıntılı bir anlatım başka bir yerde göremem herhalde. Aldığınız paranın hakkını sonuna kadar veriyorsunuz. Yolunuz düşerse bir gün Kayseri'ye de beklerim."

- Can Yiğit / Kayseri


''Bir ders ancak bu kadar somut bir hal alır. Geçen yıl türevi soru kalıplarını ezberledigim için çözüyormuşum , bu yıl ise aslında hiç bir şey bilmediğimi fark ettim. BR BA sağolsun artık sorunun neyi sorduğunu anlayarak zevk alarak çözüyorum. Ufkum genişledi resmen.Hocam mükemmelsiniz emeğinize sağlık. ''

- Sanem Koca / İstanbul


''Yine su gibi akan izlerken kahkahalara boğulduğum ve bir anda Behzat Hocanın bırak o telefonu demesiyle arada tırstığım ama en önemlisi de çok şey öğrendiğim bir ders daha :) Sizleri çok seviyorum emeğinize sağlık :)''

- Elif / Bursa


"Mükemmel bir ders olmuş elinize sağlık

- Besim Tunç / Kastamonu


''Sınavlarda görüp ya oha bu ne dediğim ve geçtiğim sorular çerez artık :) B.A ve B.R Allah sizden razı olsuun :))''

- Elif / Bursa


''Behzat Hocam,tek cümleyle matematiği sevdiren adamsınız!!Barış Hocanın mükemmel soruları ve sizin anlatımınızla harmanlanınca bir ders gerçekten tadından yenmiyo!!Bir ögrenci matematik videosu bitiyor diye nasıl üzülebilir?İşte Behzat Hocayı dinliyosanız eğer üzülürsünüz.Emekleriniz için canı gönülden teşekkürler.İyiki sizi tanımışım.Sevgiler,saygılar.''

- Yağmur Demir / İstanbul


"Soru kaçırmayacak kıvama geldim. Umarım bütün konularda bu seviyeye gelirim. Verdiğim parayı netlerle alıyorum. Sağolun."

- Mert İlgin / Bursa


"Behzat hocam sizin ve Barış hocanın sayesinde matematiği yeniden öğrendim. önceden denklem bildiğimi sanıyormuşum fakat tamamen yanılmışım. sizinde dediğiniz gibi temel kavramlar bittikçe canavar gibi oluyorum. sizler sayesinde matematikten korkmamaya başladım. sizin emeğinizi hiçbir zaman ödeyemeyiz."

- Gamze Koçak / İstanbul


"Herşeyden önce Allah sizden razı olsun öğrencilere matematik öğrettiğiniz için. Çünkü ülke bazında baktığımızda gerçekten öğrencilerin matematik dersindeki başarısızlığını görüyoruz ve bu öğrencilerden biri olarak şahsen ben bu durumu eğitim sistemine ve öğretmenlerin matematiği yapamayan öğrenciye öğretmekten çok o dersi ne kadar öğrenci gözünde büyütmelerine ve zorlaştırdıklarına bağlıyorum ...Neyse sizler bu yaptığınız işle öğrencilerin matemetik dersine olan önyargılarını yıkıp ve" ben yapamıyorum ,bu ders çok zor anlamıyorum yaaaa üüffffff "gibi düşünceleri yok ettiğiniz çok teşekkür ediyorum benim yolumda bana destek olduğunu için ayrı ayrı teşekkür ediyorum:)"

- Hakuj Mine / Adana


''HOCAM SİZ 12 SENELİK OKUL HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ, EN GÜZEL ANLATAN ÖĞRETMENSİNİZ. ÖZEL DERS ALSAM BU KADAR VERİMLİ OLMAZ HERHALDE. İYİ Kİ VARSINIZ''

- Sanem Koca / İstanbul


"Size ne kadar teşekkür etsek azdır hocam. II.Dereceden Denklemler sayenidezde hiç bu kadar ayrıntılı ve kolay olmamıştı."

- Deniz Bıçak / Balıkesir


''Bu ders hakkında da aslında genel olarak da pişman olacağınızı düşünmüyorum.Tek bir konu ile gerek soru yorumlamaya, gerek minik tekrarlara gerek konu içeriğine BA-YI-LA-CAK-SI-NIZ! ve en önemlisi ÖĞ-RE-NE-CEK-Sİ-NİZ! ''

- Banu Begüm Şahin / Malatya


''Gerçekten ders çalışmayı sevdirdiniz ! Matematikle aram çok kötüydü ama artık basından kalkasım gelmiyor. Verdiğiniz ipuçları ve kücük bilgiler sorularda çok işime yarıyor. Hiç görmediğim soru tarzlarını gördüm. Çok teşekkürler !''

- Başak Eroğlu / İzmir


''Hayatımda dinlediğim en iyi ikinci dereceden denklemler dersiydi hiç bilmediğim şeyleri öğrendim. İyi ki varsınız hocam. Süpersiniz ... :) :)''

- Hilal Öztürk / Ankara


''her akşam zevkle girdiğim 1 saatlik kısa dersler devam hocam adamsınız''

- Tufan KAÇAR / BİTLİS


''süreklilik çalışırken araya ikici dereceden tekrarı sıkıştırım ve çok da güzel oldu. kaliteli sorularınız var hocam teşekkür ederizzz''

- ikbal güner / KONYA


''Sağlık çalışanı biri olarak hukuk için hazırlanmaktayım hem dgs hem yks için hazırlanıyorum gördüğüm kadarıyla gayet başarılısınız hocam ellerinize sağlık''

- Cem Baran Er / Konya


''Hocam çok yararlı oldu hem tekrar maksatlı teknik bilgimiz tazelendi''

- Derya Aksoy / Ankara


''Yayınlar çok keyifli ve verimli geçiyor. Öncelikle bunun için teşekkürler. Soru sayılarını biraz daha arttırma şansımız var mı ?''

- Sude Boral / İstanbul


''Hocam yorumları açmadan çok güzel ders oluyor. Bu derslerde bize tekrarın ne kadar önemli olduğunu gösteriyo çok teşekkürler.''

- Enes Can Özdemir / Manisa


''Her zamanki gibi güzel bir ders oldu 6/8 yaptım, ilk iki soruyu yapamadım, nedeni de sanırım tam odaklanamamamdan kaynaklandı. Daha sonraki sorularda toparladım. Henüz 2. dereceden denklemleri bitirmedim KAF ile fakat bu ay içinde bitmiş olacak. Sizinle çalışmak çok güzel. Sizi çok seviyorum <3''

- Sudenur KAPLAN / Isparta


''Tokat'ta bir kişilik nitelemesi vardır hocam: GERCÜK/GERCUK. Aslında 'çokbilmiş' insanlara derler. Bu derste gercüklüğümün farkına vardım diyebilirim. Hatta önceki derslerde de benzer deneyimlerim oldu. Velhasıl, eksiklerimi yüzüme çatır çutur vurduğunuz için teşekkür ederim. Yoksa gercük gercük hayal kurup duruyormuşum. Sağlıcakla kalın.''

- Nuri Ziya KIRTEPE / Tokat


''hocam çok iyiydi 1 soru kaçırdım sadece bu derste ilk defa yorum yazıyorum 2. dereceden denklemlerinizi dinlemedim ama parabolde anlattıklarınızla çözdüm hocam her konuda mükemmel ince ince işliyorsunuz elinize sağlık iyiki varsınız''

- Berat Ünal / Ankara


''hocamm mükemmel bir insansınııızzzz 🧡 💛 💚 💙 💜 🤎 🖤 🤍''

- İrem Elvan / Kayseri


''hocam bazen karamsarlığa düşüyorum ancak asla bırakmıyorum çalışmayı bu 8 soru bana çok iyi geliyor hepsini yaptım. inşallah sınav güzel biter de sizinle görüşürüm hocam..''

- Berat KIRMAN / AKSARAY


''teşekkürler hocam güzel bir dersti daha zor sorularınızı da bekliyoruz mutlaka iyi geceler''

- Baray Tomaç / Kırıkkale


''hocam emeğinize sağlık ftr 3. sınıfım önce size sonra kendime güvenerek daha iyi bir yerde olmam gerektiğini farkettim yeni başlıyor sayılırım umarım birlikte beni çok daha iyi yerlere getirebiliriz <3''

- Büşra Karatekin / İstanbul


''Hocam kitap yok elimde ama kendim çalıştım konuyu ve sayenizde özgün sorularrınızla pekiştiriyorum çok teşekkürler Allah razı olsun''

- Buse Erdoğan / Çorum


''Elinize sağlık hocam teşekkür ederim kendi adıma ileriki konuları da bu tarz tekrar etmeyi çok isterim iyi geceler baştacısınız🙂🙂''

- Murat bolat / İstanbul


''Hocam çok verimli bir yayındı. Sınava yakın daha fazla gelsin lütfen. TEŞEKKÜRLER.''

- Merve Kurt / Bodrum


''hocam 8 de 7 yaptım o da çok basit bir hata yapmışım. Rakiplerim olsalar da böyle soruları yapamayanlar için üzülüyorum .Teşekkür ederim ayrıca hocam ilgilenmek zorunda olmamanıza rağmen ilgilenmeniz çok hoş''

- Süleyman Altun / Afyon


''hocam soru çözümlerinizi hep sabırsızlıkla bekliyorum. çok teşekkür ederim bu sorular için. oldukça yaygın her test kitabında olan sorulardan bi karma görmemiz kendimizi denememiz güzel oldu. 8 de 7 yapabildim 1 soruya vaktim yetmedi :) teşekkürler hocam, iyi ki varsınızz :)''

- Melisa Özçelik / Adana


''Ağrıdan selamlar Matematik Öğretmeniyim yayına yeni katıldım. Nasılsınız Behzat Hocam . Yayın oldukça güzeldi sizin gibi öğretmenler yüzyılda bir gelir. Gençler hocanızın kıymetini bilin''

- Yusuf Yılmaz / Ağrı


''hocam 11.sınıfım daha pek çalısmadım bu konulara 8 soruda 5 doğru yaptım daha videolarınızı izlemedim ama izlemeyi düşünüyorum''

- Murathan Şenkal / İstanbul


''Hocam çok sağ olun . Artık rüyalarımda tekrar et diye kızdığınızı falan görüyorum. Emeğinize sağlık. Teşekkürler:)''

- Emire Taşcı / Kahramanmaraş


''İlk defa yayınınıza katıldım hocam bazı youtuberlar yüzünden ön yargılıydım ama çok güzel geçti.İlk soru hariç hepsini doğru yanıtladım zaten ankete de katıldım.İlk soruda ufak bir dikkat hatası yapmışım :) Bence sorular da güzeldi sadece biraz kolaydı.Bu arada Tunç Kurt sayesinde bir bakayım demiştim :D iyi ki de bakmışım çok teşekkürler hocam yayın için.Bundan sonraki yayınlarda görüşmek üzere :)''

- İrem Kara / İstanbul


''hocam en son 2 sene önce izlemiştim sizi, emeğiniz sayesinde geleceğim kurtuldu. Emeğinize sağlık Seviliyorsunuz <3''

- Samed Kırlangıç / Yozgat


''Hocam yayına geç kaldım ama olsun sonradan çözdüm öncelikle vaktiniz bize ayırdığınız için çok teşekkürler sürekli bizler için yeni şeyler üretiyorsunuz ne kadar teşekkür etsek az dinlenmeniz gereken zamanda bile bize faydalı olacak yeni içerikler üretiyorsunuz bu bizim için çok büyük bir şans hele ki bu tekrarlar çok iyi oluyor bizler için . Sorulara gelecek olursak çok zorlayıcı olmayan güzel sorulardı çok büyük bir emek sarf ediyorsunuz hakkınızı helal edin hocam.''

- Funda Özturgut / Malatya


''Süreklilik çalışırken araya ikici dereceden tekrarı sıkıştırım ve çok da güzel oldu. kaliteli sorularınız var hocam teşekkür ederizzz''

- ikbal güner / Konya


''İyi geceler Behzat hocam. Kaf benim yolumu aydınlatan fener ve siz de benim yol arkadaşımsınız. Matematik her zaman çok sevdiğim bir dersi ama hep kendi başıma hallettim bir yerlerde yarım bıraktım karşımda hiç sizin kadar iyi anlatan bir hoca olmadı helede taa İstanbuldan. Kendime olan güvenim arttı matemetiği öğrendiğimi hissediyorum dahası matematiği yapabiliyorum. Eğer kafta bir konuda çok iyi olduğumu düşünüyorsam arkadaşlara ders veriyorum.

Maksat hem karnımız doysun hem daha çok pekişsin konun :). Günümün neredeyse tamamı sizle artık rüyalarıma kadar giriyorsunuz. Yakından evin bir yerinde çıkmaya başlayacaksınız diye düşünüyorum. Sizinle yapamayacağım, gerçekleştirmeyeceğim bir hayal yok. Biricik öğretmenimsiniz bana kattığınız her şey için size minnettarım. Birgün sizi aramak istiyorum ama rahatsız etmekten korkuyorum. Ararsan sıkıntı olmaz umarım. Tekrardan iyi geceler ben parabole gidiyorum. 👉🏻👈🏻🙃''

- Rüveyda Yassıkaya / Malatya


''Hocam onceki dersinize de yazmistim universiteden 5 ay sonra mezun olucam ama o kadar ozlemisim ki sizden ders dinlemeyi bugun ki ikinci dereceden denklemler dersimi de dinledim simdi rahatlikla uyuyabilirim. Her sey icin cooooook cooooook tesekkur ederim hocam unutulmaz bi insansiniz benim icin hakkiniz odenmez. Saygılarimla''

- Furkan Topbaş / Kocaeli


''Matematik sorusu görünce çözemeyip ağlayan ben sayenizde simdi35 net yapıyorum ne kadar teşekkür etsem az iyi ki varsınız''

- Hatice Geccel / Şanlıurfa

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.