9qxpdy0vrxo9xyap7dws

2. Dereceden Denklemler

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

"Gerçekten ders çalışmayı sevdirdiniz ! Matematikle aram çok kötüydü ama artık basından kalkasım gelmiyor. Verdiğiniz ipuçları ve kücük bilgiler sorularda çok işime yarıyor. Hiç görmediğim soru tarzlarını gördüm. Çok teşekkürler !"

- Başak Eroğlu / İzmir


"Bu ders hakkında da aslında genel olarak da pişman olacağınızı düşünmüyorum.Tek bir konu ile gerek soru yorumlamaya, gerek minik tekrarlara gerek konu içeriğine BA-YI-LA-CAK-SI-NIZ! ve en önemlisi ÖĞ-RE-NE-CEK-Sİ-NİZ!"

- Banu Begüm Şahin / Malatya


"HOCAM SİZ 12 SENELİK OKUL HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ, EN GÜZEL ANLATAN ÖĞRETMENSİNİZ. ÖZEL DERS ALSAM BU KADAR VERİMLİ OLMAZ HERHALDE. İYİ Kİ VARSINIZ"

- Sanem Koca / İstanbul


"Hey,

Matematik konusunda aklın mı karışık? Hiç düşünmeden al. Bu kadarını söyleyeyim. Saç çıkaran ilaçlar sayfasında parayla ürün övmüyorum. Özel okula gidiyorum. Matematiği onlardan katbekat daha iyi anlatıyorlar. Behzat Hoca'nın dediğini harfiyen yap, Barış Hoca'nın sorularına güven. Çok sağlam olursun.

Senin gibi bir sınavzede'den..."

- Emre Güllüce / İstanbul


"Şu anki 11.sınıf konuları içerisinde yapmakta en çok zorlandığım konulardan birisiydi. Fakat bu dersin sonlarına doğru resmen en sevdiğim konu haline geldi. Sayenizde test kitaplarında hiç karşılaşmadığım soru tarzlarını gördüm. Ağzınıza, elinize, yüreğinize sağlık."

- Simge Sürer / Balıkkesir


"Bir ders ancak bu kadar somut bir hal alır. Geçen yıl türevi soru kalıplarını ezberledigim için çözüyormuşum , bu yıl ise aslında hiç bir şey bilmediğimi fark ettim. BR BA sağolsun artık sorunun neyi sorduğunu anlayarak zevk alarak çözüyorum. Ufkum genişledi resmen.Hocam mükemmelsiniz emeğinize sağlık."

- Sanem Koca / İstanbul


"Sınavlarda görüp ya oha bu ne dediğim ve geçtiğim sorular çerez artık :) B.A ve B.R Allah sizden razı olsuun :))"

- Elif / Bursa


"Ders bittikten sonra anladım ki biz okulda hiç denklem görmemişiz. En ince ayrıntısına kadar işlenmiş. Behzat Hocamızın mükemmel anlatımı ve Barış Hocamızın soruları her derste olduğu gibi zirvede. İyiki varsınız sizin gibi matematik eğitimcilerine çok ihtiyacımız var :) "

- İrem Öztürk / Adana


"Siz varya adamın hasısınız."

- Yasir Sağlam / İzmir


"hocam çözdüğünüz sorular süper. sizde süper anlatıyorsunuz"

- İlter Gül / Ankara


"Sizinle ders işlemek gerçekten çok akıcı. Mesela şöyle anlatayım, bir süre ders çalışıp sıkılınca ara vermek yerine behzat hocayı açıp izliyorsunuz her şey geçip gidiyor :) Her ders gibi buda mükemmel, teşekkürler."

- Gökhan Namal / Adana


"Ben bu derse başlarken içimde yapamayacağım diye garip bir endişe vardı ama dersi Behzat hocamdan dinledikten sonra bir kez daha anladım ki hiçbir şey zor değil o kadar güzel anlatıyor ki.. Emeği geçenlerin eline sağlık..."

Merve Cengiz / Adana


"Hayatımda dinlediğim en iyi ikinci dereceden denklemler dersiydi hiç bilmediğim şeyleri öğrendim. İyi ki varsınız hocam. Süpersiniz ... :) :)

- Hilal Öztürk / AnkaraÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!