Eşitsizlikler

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.<br/>Ders ücreti: Yıllık 17 TL'dir.

"Eşitsizliği bu zamana kadar yanlış öğrenmişim.mükemmel olmuş. Her dersi dinlemenizi tavsiye ederim çok şey öğreneceksiniz "

- Tuğba Yavuz / İstanbul


"hocam artık zor soruları rahatlıkla çözebiliyorum,sağolun var olun. seneye sizin sayenizde inşallah istediğim bölümü kazanacağım. :) "

- Nida / İstanbul


"Behzat Hocam,tek cümleyle matematiği sevdiren adamsınız!!Barış Hocanın mükemmel soruları ve sizin anlatımınızla harmanlanınca bir ders gerçekten tadından yenmiyo!!Bir ögrenci matematik videosu bitiyor diye nasıl üzülebilir?İşte Behzat Hocayı dinliyosanız eğer üzülürsünüz.Emekleriniz için canı gönülden teşekkürler.İyiki sizi tanımışım.Sevgiler,saygılar."

- Yağmur Demir / İstanbulÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!