Rrhmjbxzro6demsar2ss

Köklü Sayılar

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Cidden harika bir ders,harika bir anlatım.Hem çoğu soruya bakış açımı değiştirdi,hem de gayet güzel çözebiliyorum.Köklü sayılar gözümü korkutmuyor artık.Behzat hocam teşekkürler"

- Atakan Madanoğlu / İzmir


"Bu dersi izlemeden önce köklü sayıların kök içerisine girmistik içerisinde negatif kaldığımız için bir türlü pozitif olarak cikamamistik sağolsun behzat hoca bizi bu kökün içinden çıkardı :)) en ince ayrıntısına kadar herşeyi öğrendik mükemmel olmuş..."

- Kaan Bora / Bitlis


"Merhabalar Behzat ve Barış hocalarım, Sorularınız ve anlatımınız gerçekten çok iyi sizlerin sayesinde eksiklerimi kapatıyorum. Tekrardan emekleriniz için teşekkürler..."

- Serdar Sarı / Denizli


"Barış ve Behzat hocama teşekkür ediyorum. Bildiğimi sandığım konuyu aslında bilmiyormuşum ve öğrendim sayenizde.Sanırım biraz geç kaldım ygs konuları için fakat yetistireceğimi umut ediyorum. Lys için de beraberiz hocam kurtuluş yok :)"

- Ethem Ediz / İstanbul


"Tek kelime ile harika bir dersti hocam!!.10 saat falan bilgisayar başında kaldım kendimi zombi gibi hissediyorum ama değdi:) ağzınıza sağlık."

- Ömer Masum Bayram / Ankara


"Bunca yıldır köklü sayılar dinledim. Ama böylesini ilk defa görüyorum. Muhteşem anlatım muhteşem sorular . Behzat Rasuli ve Barış Ayhan ikilisi yapmış yine yapacağını. :) Emeğinize sağlık sayenizde inşallah güzel şeyler yaparız."

- Çağlar Meşe / Tokat


"Köklü Sayılar bu daha ne olabilir ki demeyin. Konu içinde konuyu anlamak bu olsa gerek..."

- Emre Güllüce / İstanbul


"hocam bu neydı ya koklu sayıları yapıyorum sanıyodum hıcbısey bılmıyomusum meger agzınıza ssaglık super anladım :D "

- Alper / Bursa


"Sabaha kadar anlatın, sabaha kadar dinlerim hocam. Öyle akıcı, öyle derse bağlayıcısınız ki.. Ne cok sey ögrendim, keske daha önce kesfetseymişim sizi. Sınava bu kadar az kalmısken, gec kalmısım gibi hissediyorum. Ama yine de iyi ki varsınız. Kitaba ayrı bi bayıldım. Emeklerinize, çabanıza sonsuz tesekkürler"

- Ahsen Sancak / OrduBu derste size çok ayrıntılı bir şekilde köklü sayılar anlatacağım.

Öyle sanıyorum ki bu dersi izledikten sonra soru bankalarınızdan çok kolay bir şekilde soru çözebiliyor olacaksınız. Üzerine mutlaka bol soru çözün. Üslü ve köklü bu işin alfabesi gibidir. En ufak bir hata yapmıyor olmalısınız. Çözemediğiniz soru elbette çıkabilir. Ancak onun da nasıl çözüldüğünü mutlaka öğrenmelisiniz.

Bu derste anlatılanlar çok işinize yarayacaktır.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!