Mutlak Değer

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

"Valla hocam felaket mutlak değer anladım.öyle böyle değil. Bilmediğim şey varmış. Bundan sonra cayır cayır mutlak değer cozerim.Allah sizden razı olsun."

- Ali Karaaslan / Manisa


"Behzat hocam çok teşekkür ederim.Dershanede mutlak değeri işledik ama ben bide Behzat hocadan dinleyim demiştim ve dinledim iyikide dinlemişim çok farkli soru türleri gördüm HELAL OLSUN ..."

- Berk Kılıç / Ankara


"merhaba Behzat hocam :) Şu an mutlak değer dersini bitirdim. Barış hocayı da. Müthiş bir emek bu. Allah razı olsun aldığım diğer dersleri de iz heyecanla bekliyorum, sevgiler :) "

- Emine Özçelik / Konya


"merhaba Behzat hocam :) Şu an mutlak değer dersini bitirdim. Barış hocayı da. Müthiş bir emek bu. Allah razı olsun aldığım diğer dersleri de iz heyecanla bekliyorum, sevgiler :) "

- Deniz Kaplan


"harikaa !!!! ben böyle bi mutlak geyik görmedim dehşet bişey olmuşgım noktayla şimdiki durumum arasında daglar kadar fark var."

- Ahmet Sancak / Van


"muhteşem bir anlatım olmuş .. okulda, dershanede görmediğim bi sürü şeyi bu derste öğrendim..Allah sizden razı olsun hocam"

- Elif / Gaziantep


"1 günde geliştiğinizi hissettiren bir ders gerçekten ama keşke bu kadar uzun olmasa :("

- Gökçe Şal / İstanbul


"Mutlak değer sorusu görünce hep korkardım zaten onlar da beni şaşırtmaz hep çıkarlardı.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Behzat hocadan bu dersi dinledim ve tam anlamıyla MUHTEŞEMM.Artık mutlak değer benden korkmalı ... TEŞEKKÜRLER :)"

- Büşra Omak / İstanbul


"İçerisinde fen lisesininde bulunduğu 12 senelik eğitim hayatım boyunca matematik adına bir şeyler öğrendiğimi düşünmüştüm, yanılmışım. Sizi bir ay önce keşfetmeme rağmen kendimdeki değişime inanamıyorum. Gerçekten çok teşekkür ederim. Müthişsiniz. Lütfen böyle devam edin. seviliyorsunuz :)"

- Sıla / İzmir


''fonksiyonlar tam oturmadığından döne döne mutlak değere gelmiştim, aradığımı buldum.

bizim 1 saat çözmeye uğraştığımız soruyu grafik sayesinde 30 saniye de anlattınız ya hocam valla ha cennetliksiniz, 4 yıllık lise hayatımda 8 farklı matematik hocası değiştirmiş biri olarak, ben matematik öğrenmemişim diyorum.
not: eğer bu mutlak değerse bize öğretilen neydi anlamıyorum.
edeceğim teşekkürler az kalıyor, çok sağolun öğretmenim.''

- Sümeyye Tunç / Sakarya


"Hocam görüyorsunuz 😂vallahi korkuyorum sizden 😣 önce mutlak değeri almıyacaktım ama gördümki ameleymişim ve bildiğim sadece o iki çizgiymiş 🙄 sayenizde soru kaçırmıcam inşallah çok teşekkürler diğer videolarda görüşürüz hocam 💁🏻🙋🏼"

- Gülnur Şahin / Çankırı


"Bu zamana kadar gerçekten mutlak değer mi biliyormuşum dedim. Ben böyle ders anlatan sempatik komiik bir hoca görmedim ya.Gerçekten birebir ders alırmış gibi .. 'bsbbsbs Müthiş bir anlatım gerçekten .. BA-YI-LD-IMMMM !!! Hocam sizi çok seviyorum :) :) "

- Elif Kurbanoğlu / Denizli


"mutlak değer işte böyle anlatır daha ne diyeyim ki :) Yİne muhteşem bir ders olmuş Allah razı olsun hocam"

- Elif Şüheda Cengiz / Gaziantep


'' hocam çok güzel anlatmışsınız böyle mutlak değer dersi daha görmedim adam karekök lerin yaklaşık değerinin nasıl bulunacağını bile göstermiş konuyu biliyorum sanıyordum ama bilmiyormuşum ''

- Furkan Çamoğlu / İstanbul


'' Behzat hocam çok teşekkür ederim.Dershanede mutlak değeri işledik ama ben bide Behzat hocadan dinleyim demiştim ve dinledim iyikide dinlemişim çok farkli soru türleri gördüm HELAL OLSUN ... ''

- Berk Kılıç / Ankara


"Hayatımdaki en uzun mutlak değer dersiydi .... Özel ders hoca getirtseniz, bana 7 saat mutlak değer anlatın deseniz, işim mi yok der anlatmaz, bu kadar ayrıntını başka yerde bulamazdık, emeğinize sağlık."

-Sıla Emiral / İzmir


'' Valla hocam felaket mutlak değer anladım.öyle böyle değil. Bilmediğim çok şey varmış. Bundan sonra cayır cayır mutlak değer cozerim.Allah sizden razı olsun. ''

- Ali Karaaslan / Manisa


'' Lys matematiği sevme nedenimsiniz ........ ''

- Ezgi Sincer / İstanbul


'' Ya bi ders bu kadar mi sindirilir hocam ne diyeyim ki ben .... Sizin anlattiginiz konulardan soru cozmeye kalkinca eminim ki bi cesaret özgüvenle kalemi elime .. Sizi seviyorum baris ve bahzat hocam ........ iyiki varsiniz bu ortalık ve iyiki bizim ögretmenimizsiniz 😊😊💪 ''

- Burçin Singil / Kayseri


merhaba Behzat hocam :) Şu an mutlak değer dersini bitirdim. ve inanılmaz derecede iyi anladım. Hatta bir ara grafiklerde Bunları ben neden daha önce görmedim diye düşüncelere daldım ama siz ekrandan çıkarsınız diye korktum o yüzden sıyrıldım hemen düşüncelerimden :)) sizi gerçekten tebrik ediyorum. Barış hocayı da. Müthiş bir emek bu. Allah razı olsun aldığım diğer dersleri de iz bilinmeyen heyecanla bekliyorum, sevgiler :) ''

- Emine Özçelik / Konya


'' Behzat hocam ve Barış hocam dersizi dinledikten sonra ben bunca zamandır matematikte ne görmüşüm diye düşünmeden edemedim.Siz matematiği o kadar güzel, ayrıntılı, dersi kavratarak anlatıyosunuz ki hiç sıkılmıyorum ders dinlerken.İyi ki sizin videolarınızı almışım.Allah sizden razı olsun hocam ''

- Ayhan Kılıç / Gaziantep


"Ben hayatımda böyle bir mutlak değer dersi dinlememiştim. Bu dersten sonra sizi tercih ettiğimin ne kadar doğru karar anladım.

- Beyza İnce / İzmir


'' harikaa !!!! ben böyle bi mutlak deger görmedim dehşet bişey olmuş başladıgım noktayla şimdiki durumum arasında daglar kadar fark var ''

- Ahmet Sancak / Van


" Mükemmelsiniz ❤Hakkınız üzerimiz de o kadar fazla ki ne yapsak ödeyemeyiz 🌸İyi tanımışım sizleri canım hocalarım 🎈"

-Şeher / Gaziantep


"hocam kaç senedir mutlak değerle başım dertte öyle bi anlattınız ki anladığıma şok oldum.Hem sizden hem de Barış Hocadan ALLAH RAZI OLSUN. İYİKİ VARSINIZ."

-Hilal Yaşar / Kahramanmaraş


"Hocam bu nasıl mutlak değer anlatmaktır BAYILDIM gerçekten hiçbir şey bilmiyormuşum."

- Simge / Kayseri


"Mutlak değeri bildiğimi sanıyordum. Ta ki dersi izleyip öğrenene kadar."

- Zeki Özkaya / Eskişehir


"Konuya birim önce mutlak değer bildiğimi sanıyordum.Ama bilmiyormuşum.Çok güzel bir dersti.Elinize emeğinize sağlık hocam.İyi ki varsınız."

- Melis Erdoğan / Bilecik


'' Mutlak değer sorusu görünce hep korkardım zaten onlar da beni şaşırtmaz hep yanlış çıkarlardı.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Behzat hocadan bu dersi dinledim ve tam anlamıyla MUHTEŞEMM.Artık mutlak değer benden korkmalı ... TEŞEKKÜRLER :) ''

- Büşra Omak / İstanbul


''Muazzam olmuş. ''

- Ataberk Yılmaz / Ankara


''hocam yıllardır mutlak değer dinliyorum ilk defa anlıyorum sayenizde çok teşekkürler''

- Metehan Akça / Ankara


"Ağzınıza sağlık,kelimelerin çaresizce birbirini tekrarlayacagı şeyler yazmak istemiyorum tek kelime ile MUHTEŞEM bazı dersleriniz arasında mutlak degerde bunları yapmıstık falan diye söylediğinizde bunu da mı orda yaptık be hocam... Diyordum harbiden öyleymiş, Bunu dinlemeden önce ki ben ile dinledikten sonra ki ben arasında dağlar kadar fark var.. Bu ders çok şey içeriyor :)) Limit,türev,integral,fonksiyonlar,tam sayılar... :) Teşekkürler BA,BR !!!"

- Salih Karabaş / Manisa


''ders bittiğinde önceden mutlak değere dair hiç bir şey bilmediğimi farkettim,tek kelimeyle efsanesiniz...''

- Hande Türkoğlu / Bartın


''behzat abiyle on numara gidiyoruz bi sıkıntı yok barış abiye de soruları için teşekkürler''

- Ahmet Balk / Sivas


''Sayın hocam öğrettiğiniz gibi sevdiriyorsunuzda ! Emeğinize sağlık minnettarız bizlere böylesine güzel fırsat sunduğunuz için.. Teşekkürler Behzat Hocam, teşekkürler Barış Hocam . Matematik sizlerle anlam kazandı bende sağolun..''

- Ayşe Yener / Malatya

Bu dersi izleyerek mutlak değerle ilgili tüm bilmeniz gerekenleri en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz.

Mutlak değer matematikte çok önemli ve çok temel bir konudur. Trigonometri gibidir, bir kez gördükten sonra bir daha liseyi bitirene kadar yakanızı bırakmaz. Çok iyi anlamanız gerekmektedir. Bu dersle her detayını öğreneceksiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.