7zior9b5qfmph6kw5huw

Oran-Orantı

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

"Barış ve Behzat hoca farkı... "

- Bahadır / Konya


"hocaammmmm mütişsiniz öyle güzel anlatıyosunuz ki masanın başından kalkmak istemiyorumm e bide barış hoca bomba gibi sorular yazınca insanın daha çok ögrenesi geliyooo kısacasıı iyiki sizinleyimmm :)"

- Büşra Gümüş / Kütahya


"Ben mezuna kalmış bir öğrenci olarak sınava neredeyse 2 senedir tam gaz çalışırken sizi sınava son 40 gün kala keşfetmek o kadar üzücü geliyor ki anlatamam bunu sanırım size. Behzat hocam siz bir harikasınız keşke sizinle tanışma fırsatına erişebilsem ve de o nasıl bir düşünce nasıl bir zekilik nasıl bir zeka öyle ki Barış hocamız bu soruları hazırlayabiliyor. Hayranım ikinize de en kısa sürede bütün derslerinizi satın alıp bitireceğim. "

- Yağmur Güler / İstanbul


"Aklı olan izlesin baska diyecek soz yok isin duayenisiz"

- Hilal Sali / Trabzon


"Bir ders düşünün o kadar güzel ve özene bezene anlatılmış ki saat 3:09'a kadar gözünüzü kırpmadan dinleyip çözüyorsunuz ve ardından soru bankanızda delik deşik edilmedik soru bırakmıyorsunuz. Yine mükemmel bir dersti , emeğinize yüreğinize sağlık hocam"

- Melih Anıl Nalcı / SakaryaÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!