Parabol

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Bu derste en temelinden başlayarak size parabolleri öğreteceğim. Bu dersten önce ikinci dereceden denklemler dersini benden dinlemiş olmanız çok önemli. Parabolün x-eksenini kestiği nokta dediğimiz anda iş ikinci dereceden denklemlere dönecek.

Videolarda ilerledikçe parabollerle ilgili karşılaşabileceğiniz tüm soru tiplerini en basitinden en zoruna doğru öğrenmiş olacaksınız.

Mutlaka not tutun. Sert soruları not edin ve tekrar yapın.


"Çok güzel anlatılmış en ince detayına kadar işlenmiş.Gerçekten memnun kaldım."

- Yakup


"Eveeett şimdiii bu kitabı aldığım için o kadar memnunum ki hiçbir sanal ortama benzemiyo karşılıkli ders çalışıyorsunuz resmen behzat hoca dersi o kadar mükemmel anlatıyor ki keşke daha önce ögrenseydim diye başımı duvarlara vurasım gelıyor tam anlamıyla mükemmmel barış hocanın da hakkının yememek gerek tabi .."

- Esra / İstanbul


"Sövüp saydığım matematik hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı iyiki varsınız hocam sizin gibi hocalar lazım ☺️"

- Mustafa Can / İstanbul


"öncelikle dersler gerçekten harika sizin sayenizde kpss de 30 da 27 yaptım. çok teşekkür ederim hakkınız büyük. şimdi benim kitabım geçen senenin basımı ama şuan videolar yeni sorular değişmi testlerde çok sıkıntı olmuyor ama konu anlatımlardaki soruların çözülü olmaması bana çok sıkıntı yaratıyor çünkü cevapları da videoları izlerken öğreniyorduk yardımcı olursanız çok sevinirim olamazsanız canınız sağolsun :) her şey için teşekkürler seviyorum sizi."

- Nazan Ürer / Kahramanmaraş


'' hocam merhaba.ben bu yıl mezundan hazırlanıyorum normalde matematiğim iyiydi ama artık sayenizde çok çok iyi.netlerin genelde 37-38 gerçekten hakkınız ödenmez.çok teşekkür ederim.kolay gelsin ''

- Hanife Nur Cangül / Ankara


''Parabol bilmiyormuşum.. Sağolun Behzat Hocam.. Bu arada, Barış Hocamın da emeğine sağlık...''

- Macid Mühendisoğlu / Kayseri


''Tanıdığım en iyi, en sıcakkanlı, en içten ve en öğretici en değerli ve böyle söyleyebileceğim daha nice “en”lerin hakkını veren Behzat hocam sana ne kadar teşekkür etsem az iyi ki bu kitabı ve sizleri keşfetmişim! Her şey için teşekkürler iyi ki vardınız!!✌🏼❤️''

- Eslem P. / Bursa


''Hocam siz mükemmel bir detaysınız.''

- Ali Akdağ / Adana


"Hocam mükemmelsiniz.Sizi çok seviyorum. ygs matematiği sizin sayenizde hallettim :)"

Toprak / Konya


"Behzat ve Barış hocalarım resmen parabole olan bakış açımı değiştirdiniz. Eskiden çok karışık geliyordu ama şu an tam olarak oturttum. Her şey için teşekkür ederim. Bu ülkede işini hakkıyla yapan nadir insanlardansınız."

- Yağmur Erdoğan / İstanbul


"Behzat hocam öncelikle saygılar..telefonda konuşmuştuk ince kibar sesli çocuk ben:) (hocam size bişey sorucam ama bana çok samimi bi cevap verin) demiştim.. hocam ne yapsam hakkınızı ödeyemem netlerim 35 leri aştı çok teşekkür ederim her şey mükemmel gidiyor kusursuz anlatıyorsunuz :))) saygılar.."

- Talha Acar / Ereğli


"Behzat hocam sizi iyiki keşfetmişim. muhteşemsiniz..."

Portuga U. / İstanbul


''Parabol konusunu bilirdim fakat sürekli unuturdum ya da eksiklerim kalırdı. Sizden dinlediğimde parabol konusu hakkında bilgi eksikliklerimin olduğunu fark ettim. Video süreleriniz si part part yaptığınızdan dolayı kısa oluyor ve bu beni yıldırmıyor. Çok keyif alarak dinliyorum sizi umarım YTÜ'yü kazandıktan sonra sizi ziyarete gelebilirim kendinize çok iyi bakmanız dileğiyle sevgiler hocam...''

- Gizem Yaman / İstanbul


"Behzat Hocam, olmuyor denilen matematiğin abc sini en ufak eksige mahal vermeden anlattığınız icin size minnettarım... Tabi ki Barış Hoca ya da... Emeklerinize sağlık."

- Sinem K. / Kahramanmaraş


"Eskiden olduğum nokta ile şu an arasında o kadar çok fark var ki dağlar kadar.Ne kadar teşekkür etsem azdır .İyi ki varsınız."

- Sultan Dağ / Denizli


''HOCAM HER ZMN Kİ GİBİ HARİKAYDINIZ :) ÇOK KORKUYORDUM BU KONUDAN AMA ŞİMDİ ÇOK SEVİYORUM VE KORKUMU YENDİM ELHAMDÜLİLLAH:)''

- Rukiye Nur Koşak / Şanlıurfa


''Siz bu online matematik aleminde bir efsane olarak kalacaksınız.''

- Mehmet Nazım / Ankara


''Matematiğin sınırlarını zorlayan iki insan:)))sizi iyi ki buldum ve videolarinizi aldim.Ben matematiği biliyorum saniyormusum.Ama siz bana matematigi bilmedigimi gösterdiniz.Sizin sayenizde bu sene hayallerime ulaşacagim inşallah.Gördüğüm en iyi matematik hocasısınız.Hep böyle videolar çekin ki okuldaki öğretmenleri iyi olmayanlar sizleri dinleyerek hayallerine ulaşsin.Görmeden de sevdiğim hatta en sevdiğim hocalarim size ve kendime başarılar diliyorum:))) Hoşçakalın...''

- Zehra Eryılmaz / Nevşehir

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  Giriş - YENİ
Available in days
days after you enroll

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.