Permütasyon

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

''Anlamakta çok zorlandığım bir konuydu fakat Behzat hocamız o kadar eğlenceli ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor ki ders videolarını bitirmek benim için zorunluluk değil de bir keyif halini alıyor. Allah sizden razı olsun.''

- Hilal Can / Bursa


''Çok çok çok mükemmel bir ders olmuş ben 10. Sınıfta permütasyonu anlamamıştım ama bu dersi bitirince konunun başındaki yazan cümle gibi öprenmediğim hiçbir şey kalmadı harikasınız permütasyondan artık özel ders verecek kıvama geldim siz işinizin ehlisiniz çok değerlisiniz💙💙💙💙💙 Almalı mıyım tereddüt içinde olanlar hiç düşünmeyin alın bu kitabı''

- Yeşim Türkü Kömür / Antalya


"Hocam permutasyon kombınasyon ve olasılıktan nefret eden gordugumde bos bırakan biriydim . Sizin videolarınıza kendımı zorlaya zorlaya başladım ama başladıktan sonra herşey o kadar güzel oturdu ki derece testlerınde bıle 10 a yakın soru yapabılıyorum . Allah sizden razı olsun . Aldığınız ücret verdiğiniz eğitimin yanından gecmeyecek kadar ucuz . Tek kelime ile MUHTEŞEMSİNİZ ! Günde en az 5 6 saatım sızle gecıyor asla sıkılmıyorum :)"

- Gürkan Erbaş / Ankara


"Sanırım matematiğin felsefe taşı sizsiniz, emeğiniz için teşekkürler ^^"

-Firdevs Temel / Çanakkale


''Değerli hocam kitabınızı ayrı beğendim permütasyon konusunun derece testini ayrı beğendim güzel özgün sorular vardı güzel bi calişma oldu simdi tekrar etcem işaretlediğim soruları. önceden zaten yapamam diye baktığım permütasyon konusuna şimdi gel bakalım diyorum :)))''

- Onur Güneş / İstanbul


"Hocam ben 2 yıldır anlamıyordum bunkonuyu. Hedefim İlk 1000. Şuan 11. Sınıfım. Teog sınavında da çıktı. 120 soruda 1 yanlış yaptım ve bilin hangi konu. Permütasyooon. Şimdi diyorumki kral geri döndü. 1,5 yıl sonra Matematik en az 36 doğru ile dönüyorum inşallah. Hocam (Barış + Behzat) sizi çok seviyorum."

-Emirhan Kesici / Antalya


"Hocam ya şu permütasyon kombinasyonu da anladım ya artık ölsemde gam yemem :)) ya öyle zor öyle zor anlaması güç gelirdi ki bana anlatamam ama sayenizde şimdi o kadar iyi anladım ki hocam size şimdi kocaman sarılmak isterdim ohh dedim artık ya hocam her şeyin en iyisini fazlasıyla hakediyorsunuz keşke daha önce sizi tanımış olsaydım çook üzgünüm:(("

- Gonca Gül Yorulmaz / Balıkesir


"Gerek espri anlayışınız gerekse matematiksel zekanızla hoca gibi hocasınız bee"

-Burcu Sedenler / Mersin


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  2020Giriş
Available in days
days after you enroll

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.