7azjxcpqrirsuo80p87a

Polinomlar

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

"Konuyu dinlerken haydi ya tamam polinomu hatırlıyormuşum dedim biraz sıkıldım fakat tane tane devam ettim işimi ciddiye almak zorunda olduğumdan dolayı.Hani izlediğiniz filmin en sonunu merak edersiniz ya işte benim en çok merak ettiğim de DERECE TESTLERİ bana göre filmin ana fikri orda veriliyor sorulara bakıp öğrenince inanılmaz keyif alıyorum Teşekkürler Sayın Barış ve Behzat Hocam Sevgiler"

- Can Yılmaz / İstanbul


"Dersi o kadar iyi anlattıyor ki Behzat Hocamız , hic soru kacırmayacak seviyeye geliyorsunuz neredeyse.Tabii ki Barıs Ayhan Hocamınızın emekleride bos degil.Onun hazırladıgı OSYM uyumlu kaynaklar gercekten cok faydalı oluyor.Sıkıntı cektigim Polinomlar konusunu suan rahatlıkla yapabiliyorum.Bunlar tabii ki Behzat ve Barıs Hoca sayesinde.Onlara bir kere daha tesekkür ediyorum , iyi ki varsınız.

Sevgiler,"

- Hüseyin KAYA / Gaziantep


"Hocam ellerinize sağlık, tek kelimeyle mü-kem-mel! "

- Emre Türker / İstanbul


"Polinomdur en fazla ne olabilir diyorsanız amann demeyin ben de dedim zamanında ama ne çok bilmediğim şey çıktı inanamadım. Aklimda polinomla molinomla ilgili hiçbir soru isareti kalmamasini o guzel iki insana borçluyum tabi tekrar edip sinava kadar taze tutmak benim elimde ama temelim saglam artik there is no problem :)"

- Barkın Kızıltaş / Kocaeli


"Sizi Twitter'da Bir arkadaşım geometri fasikulleri almış ve size teşekkür twiti ile tanıdım ve daha sonra instagramdan kitap haberini duyunca havalara uçtum. Sizinle ders çalışacağım için çok heyecanlıydım çünkü bende çok iyi bir yere gelmek istiyordum. kesinlikle güveniyorum Behzat hoca ve barış hocaya. Sorular mükemmel resmen ve hicbir yerde gormedigim en önemlisi de mantıklı ve pratik çözümleri. Umarım sınavdan sonra da kazandığım istediğim yeri yazma şansım olur. Matematik ve hersey burada gerçekten. Behzat hocaya ve barış hocaya sonsuz kere teşekkür ediyorum."

- Tuğba Yavuz / İstanbul


"Matematik yapamayan öğrenci yoktur. Behzat hocayı dinlememiş olan öğrenci vardır. "

- Samet Can / İstanbul


"Behzat hocam ve Barış hocam sizlere çoookk teşekkür ederim... iyi ki videolu olarak ders anlatıyosunuz yoksa napardım hiç bilmiyorum.. Türkiye nin szin gibi öğretmenlere ihtiyacı var keşke hepsi sizler gibi olabilse.. İyi ki varsınız hocam "

- Elif / Gaziantep


"Okulda iyi dinlemediğim için en korktuğum konulardan birisiydi polinomlar ama şu an kendime gayet güveniyorum çok teşekkürler "

- Emre Sürücü / Adana


"Gerçekten 3 günde Polinom konusu hakkında görebileceğim hemen hemen bütün soru tipini yaptık, ödev testlerinde ortalama 1 boşum çıktı, konuyu çok iyi bir şekilde kavradım, minnettarım :) "

- Murat / İstanbul


"Hocam lise 2 de bu polinom konusundan hicbir sey anlamazdim ustune bide kurtarma sinavindan bile 10-15 alirdim sayenizde suan testlerde soru kacirmiyorum ne kadards basit bir konuymuş diye hayıflanıyorum Behzat hocam ve Barış hocam emekleriniz için sonsuz teşekkürlerr 🙏🏻 "

- Duygu Kaplan / İstanbul


"Hocam sizin sayenizde matematiği sevmeye basliyorum. İyiki varsiniz 😊❤ "

- Sanem Koca / İstanbul


"Harika bir ders daha en basit yerlerin bile tane tane anlatılması ve hiçbir şeyin ezbere dayatılmaması ispatlanması ha-ri-ka :D Bu ders bitince fonksiyonlarda olduğu gibi canavar gibi olucaz yine, eminim :) Elinize, yüreğinize sağlık Behzat Hocam ve Barış Hocam :) Cennetliksiniz vallahi Allah sizden razı olsun :) "

- Elif Kocaoğlu / Bursa


"Hocam çok fazla sorular gerçekten. Bunları sabah öğlen akşam her öğün tekrar etmek gerekir. Sayenizde "Polinom da neymiş amaan kolay konu" diyemiyoruz çok teşekkürler :D Elinize sağlık muhteşem olmuş. Evet gerçekten zor sorular. Yapamayanlar da üzülmesin. Dersi dinleyip öğrenmek daha önemlidir. Diğer kaynaklardan soru kaçırmazsınız olur biter :) "

- Mesut / Manisa


"gerçekten ayrıntıya iniliyor bu da bizi diğer öğrencilerden farklı kılıyor teşekkürler :D "

- Ömer Develioğlu / Kayseri


"hocam sizin ağzınıza barış hocamında kalemine sağlık polinomlar dersinden ne kadar çok korktuğumu anlatmaya kelimeler yetmez ama sanki şimdi kendimi prof gibi hissediyorum iyiki varsınız ya :))))))))))))"

- Ramazan Yıldız / KütahyaGençler merhabalar!!

Polinom dersinizi yeniledik. Süper oldu.

Artık tüm dersleri bildiğiniz gibi

  • Temel Kavram
  • Uygulama Testi
  • Ödev Testi
  • Derece Testi
  • Konu Bitirme Sınavı

şeklinde alt başlıklardan oluşacak şekilde hazırlıyor Barış hocanız. Ve sizlere tümünü anlatıyoruz. Uygulama testerinden, ödev testlerinden, derece ve konu bitirme testlerinden yapamadığınız sorular tabiki de olacaktır. Ama endişe etmeyin çünkü dersin içerisinde her sorunun çözümüne ulaşabileceksiniz. Anında izleyip yapamadıklarınızı öğrenebileceksiniz.

Bu derste size Polinomlar ile ilgili tüm bilmeniz gerekenleri öğreteceğim. Anlattıklarımı tamamen sebepleriyle, nedeni niçiniyle açıklayarak ilerleyeceğim. Mümkün olduğu kadar işin mantığını kavramanızı istiyorum.

Bu dersi izledikten sonra çok rahat bir şekilde polinom yapabiliyor olacaksınız. Fakat sonrasında mutlaka soru bankalarınızdan soru çözün. Göreceksiniz ki çok rahat ilerleyeceksiniz.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!