Mnr1yqsiswhu8mvthvsk

Problemler-1

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

"Öncelikle burdan piyasadaki tüm matematik kitaplarını almamı sağlayan babama teşekkürler..Ama beklentilerimi sağlayamayan yayınlara da teşekkür etmek istiyorum cünkü karşılaştırmalarımla sizin kalitenizi farklılığınızı bizleri matematikci kafa arayan ösymnin dilini anlamamızı sağladınız..Ne yazsam az ki yaklaşık 2 senedir problemlerde aradığım yorumu ygsye 20 gün kala sizde buldum..Yolunuz acık olsun... "

- Büşra Özdemir / Tokat


"Çok şahane olmuş hocam harikasınız ancak 78-83 arası soruları, anlatımınızın hızı ve akıcılığınıza dalıp anlatmayı unutmuşsunuz hocam, araya kaynamışlar yani onları da düzenleyip yenilerseniz çok sevinirim.. Çok takdir ediyorum hem sizi hem de son videonuzda kaçak olarak görünen barış hocamızı.. Sizi ve hayalkurun.com üyesi tüm arkadaşlara başarılar diliyor.. Kocaman öpüyorum :))"

- Fatıma Güçlü


"Behzat hocammm barış hocam bu nasıl bir ders nasıl sorular böyle....Sene başında problemleri denemelerde KOMPLE BOŞ bırakan ben şimdi takır takır çözmeye başladımmm sayenizde hepsi iyiki varsınız"

- İlayda Dağlıoğlu / İstanbul


"hocam problem özürlü olan ben sizin videolarınızı dinledikten sonra belli bir seviye atladım size çok teşekkür ederim"

- Muhammed Korkmaz / ŞanlıurfaÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!