Problemler-1

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

"Hocam Öncelikle mezuna kalmış biri olarak problemler benim korkulu rüyamdı 2017 ygs de çıkan problemlerden sonra açıkçası korkuyordum belkide kaf 2 kitabını seçme nedenim problemlerdi. Yeri geldi sıkıldım videolarda yeri geldi zorlandım fakat tam sıkılıyorken sizin bir motive cümleniz araya kattığınız espiriler yada tam aklım dersten uzaklaşmışken buraya gel bana odaklan demeleriniz sayesinde birebir ders almış kadar oldum . Beni korkutan bir diğer şey de eğer takıldığım anlamadığım sorular olursa nasıl sorucam napıcam falandı fakat şu 800 küsür soruda tek bir nokta bile aklıma takılmadan bitti Emeklerinize sağlık bence çok büyük bir başarı iyiki varsınız" / 2017

-Rümeysa Aksu / Edirne


"Hocam merhaba küçüklükten beri matematikten 10 alırdım şuan sizden ygs derslerini dinliyorum problemler kısmındayım efsane anlatıyonuz hocam mükemmelsiniz sayenizde iyi bir üniversite kazanıcam Barış hocama ve size çok teşekkür ederim" / 2017

-Yunus İlkis / Sakarya


"Hocam sizlerle tanıştıktan sonra hiçbir problem sorularından korkmadım çünkü gerçekten çok iyi motive ettiniz .Problemleri izledikten sonra tamam ahmet artık ygs den korkmana gerek yok . Behzat hoca sağolun sizlerin anlatımı barış hocanın soruları ile ygs ve lys de full yakın çekmeyi hedefliyorum .Sizleri Allah karşıma çıkardı tam pes edecekken . Artık sorulardan korkmuyorum üstelik insanların sorularını çözüyorum. Ama işlem ve tam sayılar süperdi ilk ordan öğrendim izleyince fark ettim ben biliyormuşum ama hepsını unutmuşum sizler sayesinde başarcam Allah razı olsun sizlerden" / 2017

- Ahmet Polat / İzmir


"2016 YGS gibi çok kolay bir sınava girip, sadece 20 soru işaretleyebilmiştim. Gerçekten benim adıma çok üzücü bir şeydi ve boş olan matematik sorularımın çoğu problem sorularıydı, okumadan geçerdim hatta. İyiki sizi tanımışım hocam. Problemler gibi en sıkıntılı olduğum konuda bile alayı gelse yaparım diyebiliyorum. Emeğinize sağlık :)" / 2017

- Elif Zeynep Özdemir / İstanbul


"Geçen yılki düşüncelerimden çok farklı, ya yapamazsam korkusu olmadan bir sene geçiriyorum sizin sayenizde. 2016 YGS'de Bahadır ismindekiler, çiçek motifleri, kutu ve şişe portakal suları birdaha görmek istemeyeceğim şeyler olmuştu. Sizin konu anlatımlarınızı dinledikten sonra bunlar mıymış zorlandıklarım deyip hırslanarak daha fazla soruyla kapattım problemler konusunu. Başka bir konuda "bu soru güzeldir bak" deyişinizde durdurup denemiştim bir soruyu. Çözdüğüm yol sizinkiyle aynı gidiyordu "hehe yapabiliyom" gibi bir sevinçle dinlemeye devam ettim ama siz de devam ettiniz sorunun sonunda başka bir cevap çıktı "yaa çözdün sandın dimi?" diye bir ses, o anki surat ifademi görmenizi isterdim :D Sınav yılında bir öğrencinin başına gelebilecek en güzel öğretmensiniz. Barış hocamın soruları, sizin anlatımınız... Şimdiden düşlediğim mesleğimde en büyük katkı sizindir. Teşekkür ederim :>" / 2016

- Deniz Leylak / İzmir


Sizin methinizi çok duymuştum.Buluşmak bugüne imiş.Bana çok şey katacağınızdan eminim."Öncelikle burdan piyasadaki tüm matematik kitaplarını almamı sağlayan babama teşekkürler..Ama beklentilerimi sağlayamayan yayınlara da teşekkür etmek istiyorum cünkü karşılaştırmalarımla sizin kalitenizi farklılığınızı bizleri matematikci kafa arayan ösymnin dilini anlamamızı sağladınız..Ne yazsam az ki yaklaşık 2 senedir problemlerde aradığım yorumu ygsye 20 gün kala sizde buldum..Yolunuz acık olsun... "

- Büşra Özdemir / Tokat


"Çok şahane olmuş hocam harikasınız ancak 78-83 arası soruları, anlatımınızın hızı ve akıcılığınıza dalıp anlatmayı unutmuşsunuz hocam, araya kaynamışlar yani onları da düzenleyip yenilerseniz çok sevinirim.. Çok takdir ediyorum hem sizi hem de son videonuzda kaçak olarak görünen barış hocamızı.. Sizi ve hayalkurun.com üyesi tüm arkadaşlara başarılar diliyor.. Kocaman öpüyorum :))"

- Fatıma Güçlü


"Behzat hocammm barış hocam bu nasıl bir ders nasıl sorular böyle....Sene başında problemleri denemelerde KOMPLE BOŞ bırakan ben şimdi takır takır çözmeye başladımmm sayenizde hepsi iyiki varsınız"

- İlayda Dağlıoğlu / İstanbul


"hocam problem özürlü olan ben sizin videolarınızı dinledikten sonra belli bir seviye atladım size çok teşekkür ederim"

- Muhammed Korkmaz / Şanlıurfa


"Gerçekten tek kelime ile muhteşem bir ders. Dersi almak için şüphe duyan varsa hiç düşünmesin. Yaptığınız en isabetli kararlardan biri olur."

- Mehmet Sağlamer / Konya


"hocam bu kadar mükemmel anlattığınız için teşekkürler :)"

- Taha / İstanbul


"Öncelikle kaf serisiyle 11.sınıfın yaz tatilinde tanıştığımı belirtmek isterim büyük bir hevesle başladım ve 12.sınıfa başladığım zamanda bu devam etti. sınava kadar 1.kitabı bitirmiş ve 2.kitabın oran orantı konusuna kadar gelebilmiştim hedefim aslında diş hekimliğiydi ama geometriye karşı bi ön yargım vardı ve bu derse hiç çalışmadım. bu yüzden bu mesleği bu sene hak ettiğimi düşünmüyordum . mezuna kalmayı da hiç düşünmedim fakat sınava girdiğimde hiç beklediğim gibi olmadı. tamam diş hekimliğini hak etmiyordum belki ama en azından 100 bine girerim diye düşünmüştüm. sınava girdiğimde tytde 18 tane matematik işaretledim. bu tabiki moralimi bozdu. bu sene gidemeyeceğimi anlamıştım artık. bunları şu yüzden anlatıyorum. kaf 1 i bitirdim demiştim konuşmamın başında ve sınavda sadece o kısma kadar yapabildim. keşke daha çok zaman ayırsaymışım ve problemler kısmınıda bitirseydim en azından. ama hayat işte keşkelerle bir yere varılmıyor . o yüzden bu sene evde olmanın bana kazandırdığı zaman sayesinde ve tekrar satın aldığım kaf videolarıyla bu sene hedefime ulaşacağıma inanıyorum. her şeye iyi tarafından bakmak lazım bu sene geometriye de çalışıyorum ve kazanmamam için bir sebep yok ortada. hani derler ya mezuna kalmak kötü evde tek başınasın diye ama hayır yanılıyorlar çünkü siz varsınız . sizi dinlerken matematiğe olan ilgim artıyor. her şey için çok teşekkür ederim iyi ki 2000liyim ve sizin gibi hocalara denk geldim inşallah bu sene kazanır ve sizi mutlu bir şekilde ziyarete gelirim."

- İrem Demirtaş / İstanbul


"Öncelikle böyle kaliteli sorular için Barış Ayhan hocama sonra bu kadar emekle küçük detaylarına kadar girip kafamıza iyice yatıran Behzat hocama bu teşekkürü kendime borç bilirim. Emeklerinize sağlık. teşekkür ederim. Allah sizin emeklerinizi de bizim emeklerimizi de boşa çıkarmasın inşallah."

- Büşra Taşdelen / Ankara


"Hocam eğer siz olmasaydınız asla hayal kuramazdım sizinle beraber o kadar çok şey öğrendim ki sayenizde denemeleri artık korkmadan çözüyorum ne kadar teşekkür etsem azdır umarım istediğim bölümü kazandığımda da bu mutlulukla sizinle paylaşırım sizi çok seviyorum"

- Rumeysa Topal / Bursa


"Fazlasıyla faydasını gördüm. Behzat hocamın diline, Barış hocamın ellerine sağlık."
- Abdullah Kasap / Hatay

"hocam bana bir arkadaşım sizi önerdi iyi ki de önermiş. çünkü sizinle bu yola çıktığımdan beri çok şey değiştirdim kendimce matematiğe bakış açım inanılmaz değişti. mezunum dershaneye gitmiyorum bu yüzden size baya zaman ayırıyorum.siz ve barış hocadan Allah razı olsun iyi ki varsınız hocam işiniz gücünüz rastgele"
- Mustafa Altıntaş / Konya

"Hocam kitabı geç aldım ama en basit konularda bile değişik soru çeşitleri gördüm ve harika anlatımınız benim gelişmeme çok yardımcı oldu size ve Barış hocaya çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık. İyi ki varsınız. "
- Elanur Karagöz / Antalya

"Barış hocam nasıl sorular yazıyorsunuz öyle ya, heykelinizi yapsak beton yetmez"
- Umut Aygün / Ankara

"3 yıldır mezunum 4. senem meslek lisesi mezunuyum işe başlarken çarpım tablosunu bilmiyordum 2 sene dershaneye gittim her sene hüsran bi sonuç aldım tm öğrencisiyim geçen sene 48bin sıralama yaptım hedefim hukuk ve sizi bu sene keşfettim ve son 1 ay içinde anladım ki ben matematik bilmiyormuşum sadede bildiğimi sanıyormuşum sayenizde hocam şu an mat1 den korkmuyorum inşallah ilerleyen aylarda mat2 için de olacağını biliyorum çünkü sizin dediklerinizi harfiyen yerine getirmeye gayret ediyorum mükemmel bi anlatım mükemmel bi enerji iyi ki siz öğretmensiniz Allah sizden razı olsun sizinle tanışmayı çok istiyorum"
- Mert / İzmir

"Bana-bize bu dersi ve diğer başarılı anlatımlarınızla dersleri sevdirdiğiniz için size minnettarım iki önemli ve özel hocalarım iyi ki varsınız... "
- Beyza Çavdar / Yozgat

"Hocam süpersiniz ve iyi ki sizinle tanıştık. Matematiği seviyordum ama bu denli konu çalışarak yoğun bir şekilde ilerlememiştim. YKSye hazırlanıyorum inşallah matematik netlerim de güzel olacak beraber yaptığımız bu iş sayesinde. İyi ki varsınız. "

- Gizem Nur Erbaş / İzmir


"an itibariyle problemleri bitirmiş olmanın verdiği huzurla yazıyorum bu sene mezun yılımı (bu yılın psikolojisini bilen bilir) sizinle paylaşıyorum ders anlatırkenki samimiyetinizin, aralarda minik motivasyon konuşmaları ve espirilerinizin yüzümü güldürdüğü gibi son günlerde bi soruyu görür görmez tanıyabilmek de yüzümü güldürüyor sayenizde. yaptığınız işi o kadar iyi yapıyosunuz ki , umarım ben de hakkını vererek çalışır güzel sonuçlar alabilirim. teşekkürler ve sevgileer :)"

- Sena Bal / İstanbul


''problemlerim sıfırdı ve gerçekten 800 soru problem çözmek kendime güvenim kat ve kat arttırdı çok ama çok teşekkür ederim''

- Ayşegül / Manisa


"Bir konu ancak bu kadar güzel anlatılır .süpersiniz sorular ve çözümler nokta atışı resmen."

- Gülnihal Terzioğlu / İstanbul


"Hocaaam geçen yıl 13 problem çıktı diye sınavda ağlayan ben keşke bu yıl hepsini problem sorsalar diyorum. Harika bir dersti çoook teşekkürler."

- Nurefşan Ak / Çankırı

"Sizin methinizi çok duymuştum.Buluşmak bugüne imiş.Bana çok şey katacağınızdan eminim."

- Alican Esmer / İstanbul


"Bitirince şöyle bir durdumm.gözlerimi kapattımm yaa bizz ne yaptık didimm :) Nasıl yaptık bilmiyorum ama iyi ki yaptık...Muhteşem sorular efsane bir anlatım teşekkürler my best teachers...:)"

- Sümeyye Avcı / Trabzon


"hocam mükemmel bir ders olmuş ama arkadaşlarıma ve sizlere şunu söylemek isterim siz bize zaten kitaplarınızda problem konusuna kadar olan konularda zaten problem sorularına benzer bunların temelini anlatmışınız ben konuyu çalışırken öyle hissettim yani siz problemlerde soruyu çözerken aa bunu hoca bu konudada yapmıştı bu konudada yapmıştı bir çok kez dedim ve hiç zorlanmadım çünki sorularda öğretmeneye çalıştıklarınızın bir çoğunu önceki konularda öğretmiştiniz düşüncelerim bu kadar tekrardan bir kez daha teşekkürler.bütün bu konuların bir binayı oluşturduğunu bir kez daha hatırlattınız"

- Abdullah Tunçel / Konya


''Behzat hocadan problem dinlemeyen Ben problem biliyorum demesin Evet bilebilir ve gayet de güzel bir şekilde hepsini yapıyor olabilir fakat her ne kadar biliyor olsa da bir kez daha Behzat Hoca'dan dinledikten sonra soruları çok daha hızlı ve pratik bir şekilde yapacağını ve zaman yönünden büyük bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum Sonsuz Teşekkürler Barış Ayhan & Behzat Rasuli ❤''

- Recep Altan / Konya


''çok güzel bi problemler dersi behzat hocanın anlatımıyla daha güzel olmuş herkese tavsiyemdir''

- Melih Yıldırım / Mersin


''hocam tek kelimeyle efsanesiniz''

-Yusuf Peker / Konya


"Efsanesinin ne desem boş şuraya ne yazsam eksik kalır ama eksik kalmayan bir şey var benim problemler deki bilgim gözümün önünde açıldı o soruları çözüşünüzu izledikçe ya bu kadar basit mıymış dedim ya bunların yanında bir de sürekli boğuleceeeemmm dediğim sevgiler hocalarım."

- Aybeniz İrem Tokgöz / Eskişehir


"Hocalarıım BİT-Tİ !! Evde problemlerin bitişini şenliklerle kutlayacağız :D Ben bana çok katkısı olduğunu düşünüyorum umarım gerçekten öyle olur :) Emeğinize sağlık iyi ki varsınız :)))"

- Emine Dilşad Nalbantoğlu / Kahramanmaraş


"Problemler artık korkulu rüyam değil Behzat hocam.Sizin sayenizde :) İyiki iyiki varsınız❤"

- Burçin Demirtaş / Zonguldak


''Canım hocalarım. Size ne kadar teşekkür etsem az. Dgs öğrencisiyim ve problemler benim için karabasandan farksızdı. İzlemeye başladığım halimle şimdiki halim arasında dünyalar kadar fark var Eskiden bütün problemleri es geçiyordum. Bu yüzden de girdiğim denemeleri saklıyordum. Behzat hocamı izledikten sonra yeniden uğraşayım diye. Şimdi denemelerde boş bıraktığım soruların hepsini takır takır çözüyorum ve aaa bunu mu yapamamışım diyorum. Yalan değil problem canımı çıkardı ama artık onların karşısında daha sağlam durabileceğimi biliyorum. Allah sizden razı olsun.''

- Eda Akyüz / Hatay


''Merhabalar Behzat Hocam ve Barış Hocam. Cok mutluyum sizinle almis oldugum yolda olmaktan ve inaniyorum ki guzel seyler basaracagim sizin sayenizde. Iyiki varsiniz dersleri buyuk bir keyifle izliyorum ve her izledigimde de farkli yontemler ogreniyorum. Her sey icin cok cok tesekkurler. Saygilarimla..''

- Hazal Afşar / Antalya


''HOCAM siz ne yaptınız ya ilk başladığımda problem çözmeye korkan ben şuan tüm problem sorularını çatur çutur çözüyorum iyi ki sizi tanımışım,iyi ki benim hocamsınız çok teşekkür ederim çok.''

- Yüksel Genç / Kocaeli


''behzat rasuli hocayla sosyal medyadan veya telefondan beni yönlendirmesi ve istediğim üniversiteyi onun anlattığı derslerle kazanmam ve O ÜNİVERSİTE KAZANILCAK''

- Ferhan Gül / Tokat


"hocalarım iyi ki varsınız her şey için çok teşekkür ederim . Allah razı olsun sizden ."

- Kübra Aktürk / İstanbul


"Hocam siz de Barış hoca da gerçekten müthiş işler yapmışsınız ellerinize sağlık:) İyi ki sizle tanıştım. Şuan o kadar rahat çözüyorum ki soruları.İyi ki varsınız"

-Elif Tunç / İzmir


"bu işe başlarken neyi nasıl yaptığımı bilmiyordum yapıyordum ama kaç dk da ? behzat hocamın taktikleri ve o muntazam anlatımıyla su an severek öğreniyorum her şeyden önce bu benım için buyuk bir şeydi.canavar gibi oldum felan :) ayrıca gösteri felan da hazırlarsanız izleyebılırım o derece esprili doğalsınız kolay gelsin :)"

- Kübra / Adana


"Çok iyi"

- Zeynep Karabulut / Yozgat


"Selamlar, Behzat hocam size çok teşekkür ediyorum,müthiş bir ders anlatımı olmuş.Barış hocamı da es geçmek istemiyorum.O da çok güzel bir içerik sunmuş bizlere.Ben problemlere başlamadan önce neredeyse hiç anlamıyordum.Ama dersin tümünü dinledikten sonra hem müthiş bir keyif aldım hem de ne kadar yol katettiğimi farkettim.Çoğu soruya bakınca artık yapabileceğimi hissediyorum.Çok teşekkürler Behzat hocam..."

- Atakan Madanoğlu / İzmir


"Süper, her şey müthiş ve her şey sizinleyken öylesine tıkır tıkır işliyor ki, ogrenciye kendini tamamen hazır hissettiren mükemmel ögretmenlersiniz, sizi çok seviyorum, teşekkür ederim 😚😚😚"

- Seher Mediha / Adana


"Sanırsın toplam 12 senede karşımıza çıkmış olan tüm problemleri çözdük. Genel bir okul tekrarı oldu. :) Behzat ve Barış Hocam emeğiniz ödenmez."

- Emre Güllüce / İstanbul


"Yine bir uzun bir dersi bitirdik. Bir ders bundan daha iyi anlatılamazdı. Sizlerle gec karşılaştığım için üzülüyorum. Bu yolda yalnızca öğretmenlik değil yol arkadaşlığı ve abilik yaptığınız için çok teşekkürler :)"

- Büşra Akpınar / Nevşehir


"Barış hocam öyle sorular hazırlamış kii😳Behzat Hocam öyle bi anlatmış kiii..

Ya valla size kelime yetmiyor👌🏻 Yaani ne desem az kalır,siz olaysınız tek kelimeyle 💁🏼❤️Süper bi nesil ortaya çıkacak sizinle birlikte.Şuanda tek üzüldüğüm, sizinle geç tanışmamız.Ama olsun ya şu sınavım bi geçsin ilk işim sizin yanınıza gelmek ve doya doya sarılıp teşekkür etmek 💓Allah mükemmelliğinize mükemmellik katsın, kocaman öpüyorum siziii😘😘😘"

- Tuğçe Bayır / Adıyaman


"Kitapları ve dersleri alırken evet çok umutluydum ama kesinlikle bu kadar mükemmel olacağını tahmin etmiyordum.Gerçekten özellikle problemlerde çok zorlanırdım taa ki Behzat hocama ve Barış hocama rastlayana kadar.Evet bazen çok yoruluyoruz ama bu kitap kesinlikle karşılığını kat kat veriyor.Emekleriniz için çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum💜"

- İsra Tosun / Kocaeli


"Sınava bu kadar az zaman kalmışken sizi tanımam gerçekten çok kötü oldu. Keşke daha önceden sizi tanısaydım eminim ki daha güzel şeyler başarabilirdim. Bu dersi şu zamana kadar hiçbir zaman anlamadım ama artık çok rahat anlayabiliyor ve soruları kaçırmadan çözebiliyorum hocam gerçekten çok iyi bir eğitimcisiniz teşekkürler. Herkese gönül rahalığıyla tavasiye ederim."

- Berk Aygün / İstanbul


''Hocam sizlerle ders yapmaktan gurur duyuyorum.Keşke 9.sınıftan tanımış olsaydım sizleri ama olsun şuanda da bolca vaktim olduğunu düşünüyorum. Problemler temelimi atmada ve geliştirmede bana yardımcı olduğunuz için sizlere çok ama çok teşekkür ederim. Tabi bu sadece problemlerde böyle değil diğer konularıda iyice oturtmamı sağlıyorsunuz. Sizleri çok seviyorum . İyiki varsınız . Umarım bu emeklerimin karşılığı boşa gitmeyecek ve başardığımda size haber verdiğim günleri göreceğim .''

- Zeynep Yaman / Ankara


"Hocam sayenizde gerçekten matematik öğreniyorum çok sağ olun iyi ki varsınız :)"

-Emine Nur Şahin / Burdur


"Hocam size çok teşekkür ederim anlamadığım yerleri sizi izleyerek pekiştiriyorum . Şunu söylemeden geçemeyeceğim. Hocam Cidden sizin sayenizde sevdim matematiği ."

- Ecem Gezer / Uşak


"Hocam çok sağlam ve kaliteli sorular. Öldüm öldüm dirildim :D ama çok şey öğrendim. Emeklerinize sağlık sizi seviyoruuz😊"

- Ülkem Ürün / Aksaray


"Hocam meslek lisesi okuyorum son sınıfım matematiği hiç sevmeyen bir insan olarak yaşarken hayatıma barışaysan yayınları ve siz girdiniz.Sizin sayenizde hem derslerden keyif alıp hem de matematik ders notlarımı denemelerimi yükselttim :) Siz iyiki varsınız umarım bu sene üniversite sınavında yüksek başarı elde edip size fotoğrafını gönderebileceğime inanıyorummmm barış hocanın yazarken kalemine, her ders anlatışınız için ağzınıza sağlık hocam."

- Neslihan Uzal / Denizli


"HOCAM MÜKEMELSİNİZ !! :)"

- Eda Anış / İzmir


"Polinom ve Parabolü ilk öğrendiğimde hiçbir şey anlamamıştım. Test kitaplarıyla uzun süren bakışmalar yaşadım. Sonra bu konuları en baaaaştaaaaan Behzat abiden dinlemeye karar verdim. Parabolü Behzat abiden dinleyip 'burası önemlidir' dediği yerleri kes yapıştır defterimde Parabol sayfası açıp küçük notlar halinde biriktirdim. Aynı şeyi polinom için de yaptım. ardından uygulama testleri soğuk bir su gibi geldi vallahi. Şimdi parabol / polinom benden korksun :D lys konularına jet gibi gidiyoruuum !!! teşekkürler Barış abi, Behzat abi bolbol kalp :D"

- Elif Bilgen / İstanbul


"Emeğinize sağlık. Problem soruları gerçekten bir harika. Kolay sorularla konuyu geçiştirmemiş ösym formatına yakın sorular hazırlanmış. Teşekkür ediyorum tekrardan."

- Beyza Kaya / Ordu


"hocam baslıyorum sımdıden tesekkur ederım :)"

-Berk Coban / İzmir


"hocam allah razı olsun sayenizde problemleri öğrendim canavar gibi anlattınız"

-Kamil Seller / Ankara


''Problemler 9.sınıftan beri kabusumdu fen lisesi öğrencisi olmama rağmen..Şuan lise son sınıf öğrencisiyim ders dinlerken tereddütlerim vardı..takiii konu bitti bendede bittiğini anladım.Ben pes etmemem gerektiğiini sizden öğrendim. Sizlede devam edicem hocam teşekkürler(Hedef: CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ)''

- Menşure Usta / Ordu


"Hocam valla ne kadar teşekkür etsem az. Kara kara ben bu problemleri ne yapacağım diye düşünürken şimdi hepsini çerez gibi çözebiliyorum.Saolun varolun :)"

-Şeyma Alan / Nevşehir


"ben bu konuya başlamadan önce kolay ya da zor farketmez her türlü problemden kaçardım ama bunun yanında problemlerin ygs de ne kadar çok çıktığının farkındaydım bu yola behzat hocayla başlamaya karar verdim ve umduğumdan çoooook daha iyi bir yerde olduğumu düşünüyorum her şey için sonsuz teşekkürler <3"

-Senanur Zengin/ İstanbul


"öncelikle böyle bi iş yaptıgınız için gurur duyun kendinizle netim 15 ken nasıl 30 oldu hallaaaaaa anlamadım taa kiiii annem o dinlediğin hocadan oldu fatma abartma diyebe kadarrr ve ttüm kurs hocalarımı iptal ettirdi"

-Fatma Ulu / Mersin


''Burda 1 hafta mi sadece problem icin verdim ama karsima problem sorulari ciktigi zaman 10 soruda 3 4unu yaparken suan 8 9unu yapacak hale geldim..Cok tesekkurler behzat hocam..Daha hic bi hocam sizin gibi anlatmamisti..Mantigini cok iyi ogretiyorsunuz..''

-Selim Can Çakı / Karaman


"Hocam sizler muhteşem birer detaysınız ❤ Problem özürlüsü olan beni çok bambaşka yere taşıdınız iyi ki sizin kitaplarınızla tanıştım yazımı değerlendirmeme yardımcı olduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az. Barış hocaya ve Behzat hocaya sonsuuuz teşekkürlerimi sunuyorum.İyi ki varsınız :)"

-İpek / Gaziantep


"TM öğrencisiyim seneye sınava giricem ve emin olunki ben matematik testi bile görmek istemiyodum.Çünkü başarılı olamıyodum.Sizinle tanışalı beş ay oldu.Aldığım neticeler gerçekten çok değişti.Soruuya bakınca nerden yapmam gerektiğini bilmek gerçekten çok güzel bişi.İşinizi gerçekten hakkıyla yapıyosunuz.TEŞEKKÜRLER"

-Ayşenur Yuca / Ankara


''Behzat hocammm barış hocam bu nasıl bir ders nasıl sorular böyle....Sene başında problemleri denemelerde KOMPLE BOŞ bırakan ben şimdi takır takır çözmeye başladımmm sayenizde hepsi iyiki varsınız''

- İlayda Dağlıoğlu / İstanbul


''sonunda bitti beeee üzerimden tonlarca yük hafiflemiş gibi hissediyorum. O kadar güzel anlatıyorsunuz ki hocam sizinle hem bir şeyler öğrenip hem de gülmek çok güzel ve verimli oluyor. İyi ki varsınız BEHZAT HOCAM''

- Ceren Çanakçı / İstanbul


''hocam tekrardan dinleyip bitirdim problemleri şimdi daha iyi oturduğunu hissediyorum çünkü önceden kalem oynatamıyordum problem görünce atlıyordum ama şimdi çoğu soruda en azından bir fikrim var.Kaf3 kitabını sipariş vereceğim onun da üstesinden gelirim umarım çooookkk teşekkürler hocam iyi ki varsınız:)))))''

- Canan Yayla / Erzincan


''Hocam problemler çok uzun bir konuydu ama bence çok eğlenceli geçti hareket problemlerini biraz tekrar etmem gerektiğini anladım . Konu artık tamamen bittiği için bolca soru çözüp konuyu pekiştireceğim ve bu konuyu uzun bir süre sıkça tekrar edeceğim ve hocam sayenizde çok pratik bir şekilde çözebiliyorum ve yaptığım işlemlerden de çok daha emin oluyorum. Hocam tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim :) .''

- Nisa Rümeysa Kocaman / İstanbul


"önceden okuduğum problemi dahi anlamazdım ne diyor ya burda derdim ama artık Behzat hocam sağolsun her problemin denklemini rahatlıkla kuruyorum aldığınız para sonuna kadar helal inşallah kaf3 ve kaf4 derslerine de alıp sizin sayenizde hedefime ulaşacağım saygılar"

-Yaren Altun / Kahramanamaraş


''hocam ben sizinle geç tanıştım ama iyiki tanışmışım :) 4 yıldır matematik çözüyoruz bir sürü kitap bitiriyoruz ama hiç biri sınava uygun değil barış hocanın soruları tam sınava paralel bu yüzden sizleri çok seviyorum behsat hocam içinizdeki bu matematik aşkı ve barış hocanın ise soru yazma isteği hiç bitmesin sevgilerimle :)''

- Özge Yıldız / Nevşehir


"Behzat Hoca yine harika anlatmış canım hocam çookk teşekkürler."

-Esra Kutlu / İstanbul


"EFSANE"

-Ayşe / İzmir


"Hocam problemlerde baya yol kat ettim dediginiz gibi basta ve sonda baya fark oldu sizinle calismak cok güzel gerçekten işinizin erisiniz..,"

-Furkan Faruk Tüfekçi / İstanbul


"Hocam problem konusunu sonunda sizinle bitirdik. Sizi duzenli olarak dinleyip kendimde kitabin ustune cozerek konuyu cok guzel hallettim tabi donup tekrarlarimi yine yapacagim. Hocam sayenizde denemelerde hic problem yapamazken simdi ise en fazla 1 ya da 2 bosum oluyor o eksiklerimide tekrarlarimi yapip kapatacagim. Cok tesekkur ederim hocam hersey sayenizde ..."

- Ilayda Azdemir / Tekirdag


"Problemleri şu an bitirmiş bulunmaktayım. Gerçekten kendimde baya bir gelişme görüyorum. Sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini çok iyi anladığımı düşünüyorum. Bana çok şey kattı bu ders. Diğer bütün dersler de öyle. İyi ki varsınız Behzat Hocam."

- Mihriban Bayın / Mardin


"Bitirene kadar canım çıktı açıkcası ama buna değdiği için mutluyum. Kendimi problemler konusunda artık çok daha donanımlı hissediyorum. Teşekkür ederim."

- Beyza Kaya / Ordu


"bayıldım ! iyi ki size geç de olsa bulaşma kararı almışım. inşallah sınava kadar hepsi bitecek!"

- Yagmur / Ankara


"Problemler konusunda ne kadar takıldığım soru tipi varsa sayenizde o soruların aslında ne kadar da kolay olduğunu gördüm. Soruları daha geniş perspektif de görmemi sağladığınız için teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum."

- Elif Aydemir / Aydın


"meğer hiçbir şey bilmiyormuşum. Behzat hocamla Barış hocamın yazdığı soruları öyle bir hallettim ki problemler benden korksun artık :D ciddi anlamda bildiğim şeyleri bile tam olarak bilmediğimi farkettim bildiğim şeyleri de bilmeden uzun uzun yollardan yapıyormuşum teşekkürler Behzat hocam"

-Sena Yüksel / Ordu


"hocaların gülü en degerli hocammm problemim sizin sayenızde ınsallah cok guzel olacak ve dıger konular size sonsuz tesekkurler..."

-Zeynep İş / Adana


''Geçen sene kaf3 ve 4 ü bitirmiştim ve çok memnun kalmıştım.Mezuna kaldığım için matematiği daha da sağlamlaştırmak istedim ve Kaf 1-2 yi de aldım.Kesinlikle verilen parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz.Bulunduğum ilçede dershane bile yok ama sizin sayenizde o eksiği kapatıp,üstüne koyarak ilerliyorum.Emeğinize sağlık.''

- Utku Fırat Göksoy / Bitlis


"Hocaam size ne kadar teşekkür etsem azdır bana o kadar çok set kartınız ki inanın ben matematiği siz dinleyene kadar bilmiyormuşum Ellerinize ağzınıza sağlık"

-Tuğba Gökmen / Burdur


"Ben bu kitabı aldığımdan beri matematikte pek bir sey bilmediğimi öğrendim. Hele ki problemler kısmı... Hocam resmen bir dahisiniz ve soruları hazırlayan Barış hocam da dahil. Bir konu ancak bu kadar güzel anlatılabilir ve soruları tam ösym tarzında olabilirdi. İyi ki varsınız..

-Hacer Yardımcı / Elazığ


''Öncelikle burdan piyasadaki tüm matematik kitaplarını almamı sağlayan babama teşekkürler..Ama beklentilerimi sağlayamayan yayınlara da teşekkür etmek istiyorum cünkü karşılaştırmalarımla sizin kalitenizi farklılığınızı bizleri matematikci kafa arayan ösymnin dilini anlamamızı sağladınız..Ne yazsam az ki yaklaşık 2 senedir problemlerde aradığım yorumu ygsye 20 gün kala sizde buldum..Yolunuz acık olsun...''

- Büşra Özdemir / Tokat


"Muhteşem bir detaysınız.Verdiğimiz paranın her kuruşun bir bölü bilmem kaçını bile hak ediyorsunuz.Çok teşekkür ederim hocam sizlere şu an en zor problemleri bile çözebiliyorsam bu sizin sayenizdedir."

-Fatih İlaslan / Bursa


"Hayatımda hayatta yapamam dediğim soruları bile yaptırdınız. bu konudan 2 soru yaparım diyen birine bugun problemlerden full çektirdiniz. sizin emeğiniizn karşılığını asla veremem,iyiki varsınız."

- Cagla Omur / İstanbul


"Barış hocam ve Behzat Hocam , ikinizinde emeklerine sağlık. Problemleri anlamadığım için her denemede çoğu sorum boş oluyordu. Bitirdikten sonra kendime sırf problemlerden oluşan deneme yaptım , ve ne kadar anladığımı sizin verdiğiniz ipuçlarıyla çözerek gördüm. Size çok teşekkür ederim hocalarım. Umarım sınavdan sonra da size istediğim bölümü kazandırdığınız için teşekkür ederim. Matematiği sevdirdiğiniz için binlerce kez teşekkürler."

- Aslı Şolpan / Eskişehir


"İnsanların size yaptığı yorumlar bile bu kitabı çok özel ve mükemmel kılıyor. teşekkürler."

- Abdurrahim Yaşar / Tokat


"Sizinle bu yola başladığım da tereddütlerim vardı. Acaba olur mu yapabilir miyim diye çok düşündüm. Almaktan vazgeçmiş olduğum bir anda okuldaki matematik öğretmenim de sizin kitapları almış. Çok heyecanlandım. Bana kitapların çok işe yarayacağını söyledi. Ve artık hemen sipariş etmeliyim dedim ve verdim siparişleri. Başta biraz zor geldi ama kendimde ki değişimi farkedince çok daha mutlu oldum. İyi ki girmişim bu yola sizinle, iyi ki tanımışım sizi. İnşallah bir gün karşılaşırız. Sizi çok seviyorum. Hakkınızı helal edin."

- Gülcan Uzun / Trabzon


"BEHZAT hocam selamlar hedefim msü bu sene mezuna kaldım geçen sene dershaneye gittiğim halde kazanamadım hayırlısı bu sene sizi önerdiler iyiki önermişler çok teşekkür ederim bana matematiği sevdirdiğiniz için problemleri sevdirdiğiniz için çok çok teşekkür ederim sizleri seviyorum ALLAH'A emanet olun kendinize iyi bakın"

-Osman Onur / Kahramanmaraş


"Gerçekten ciddi anlamda aştım problemleri emeği geçen herkesten Allah razı olsun hakkını veriyorsunuz.. Ve behzat hocam çok ama çok sempatik💙"

-Silan Ay / Bursa


"Değerli hocalarım...Öncelikle veriminizi, anlatışınızı, soruların kalitesini çok beğendim. Haddim değil tabi soruların kalitesini sorgulamak ama görüyorum ki çok emek var. tabi diğer kitaplarla da kıyasladığımda sizin emeğinizin nasıl daha fazla olduğunu görebiliyorum. Her şey çok güzel. Önceden sadece sayı, yaş problemlerini yapabiliyordum. faiz, yüzde problemlerinden çok çekindiğim için bu zamana kadar hiç çalışmamıştım. şimdi ise çok daha iyiyim. denemelerde direk bu soruları geçiyordum. çok şükür sayenizde artık uğraşıyorum ve çoğunlukla doğru yapıyorum. ellerinize emeğinize sağlık. :)"

-Cansu Demir / Denizli


"gerçekten bilmediğim o kadar şey varmışki barış ve behzat hocalarıma teşekkür ederim"

-Abdullah Aytaç / İzmir


"Hız problemlerinde cok sıkıntı yaşıyordum canim behzat hocacim cok guzel anlatmis 💙💙💙 teşekkür ederim ❤"

Gizem Ozer / Bursa


"Problemleri hiçbir zaman anlamayacağımı düşünmüştüm. Sizi tanıdıktan sonra hiçbir şeyin imkansız olmadığını bana bir kez daha gösterdiniz. Emeklerinize sağlık. Sizleri seviyorum💕"

- Rümeysa Uyaroğlu / İstanbul


"Hocam gerçekten sizi izledikçe hiç bişey bilmediğimi farkediyorum ,ve sanki nerde eksiğimi bilip veya nereyi anlamadığımı anlıyomuşcasına bazı yerleri tekrarlıyosunuz . emeğinize sağlık ,matematik sizinle güzel"

-Merve Bilgin / Kastamonu


"siziki güzel insana nasıl teşekkür edilir bilmiyorum emekleriniz için çokkk teşekkürler 2 mezunda bana ne kadar bilmediğim şey varmış onu gösterdiniz sizleri seviyorum sağlıcakla"

-Seyfi Talay / Kayseri


"Gerçekten matematik serüvenine çıktığıma inanıyorum ve aslında hiçbir şey bilmiyormuşum iyiki bu yolda sizinleyim hocam sizi çok seviyorum :)"

- Sude Çelik / Amasya


"Hocam kaf 1 kitabını bitirdim ve şimdide PROBLEMLER bitti o kadar yararını gördümki ben kurstaki hocamızdan ilerdeyim resmen hoca soruyu yazdğında ilk yapan benim kolay zor fark etmeden sorulara olan bakış açımı değiştirdiniz resmen ben problemde denklem kuramazdım şimdiye bakıyorum gerçekten güzel bir duygu insanın kendisinde böyle bir değişim görmesi şuan kat edeceğim bir sürü yol var iyiki sizinle çalışıyorumm iyiki varsınız<3"

-Kübra Karslı / Erzurum


"Hocam artık biraz daha farklı bakıyor ve uğraşıyorum. Sizleri seviyorum. İyi ki varsınız."

-Kemal Emre Kocaman / Aksaray


"çok güzel anlatıyosun hocam sayenizde matematik yapabiliyorum"

-Burcu Kınalıkaya / İstanbul


"Hocam sizi çok seviyorum.. hayallerimizin mimarisininiz. Bilinçli güzel bir nesil yetiştirmek için elinizden geleni yapıyosunuz. Saçma gelebilir ama düşünceleriniz verdiğiniz emek ilerlememi görmem sizin sayenizde ve gözlerim doluyor bazen başardığımı görünce hepsi sizin sayenizde tşkler 🙏"

-Hülya Kılıçerkan / Antalya


"gayet başarılı"

-Oğuzhan Gökçe / Manisa


"Merhaba hocam süpersiniz 12 sınıfta 2 ay uğraştığım problemleri sizle 22 günde adam akıllı hallettim :) ve dedim ki ben daha önce problemleri bilmiyormuşum."

-Muharrem Damar / Diyarbakır


"Bu konu hakkında çok endişelerim vardı hocam bazı ön yargıların vardı sizin sayenizde bunlardan kurruldum çok teşekkür ederim"

-Yiğithan Şeker / Aydın


"Hocam size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum ALLAH sizden razı olsun şuan problemlerin başindayım bana o kadar sorulara yorum yapabilme yetenegi kattınızki soruların güzelliginden hic bahsetmiyorum zaten kendime inandım ve tek yapmam gereken hızlanıp 3 ve 4 kitaplarınizi görebilmek."

-Büşra Efe / Elazığ


"Bu konunun sonuna kadar gelebildim sadece aslında. Bu da sizler sayesindedir. Duyduğum minneti ne kadar dile getirsem azdır. Problemler bitmedi, hiçbir zaman da bitecek gibi görünmüyor. (Olsun sürekli tekrar ederiz biz de.) İroni bir yana kıymetli hocalarım, sizlerle çalışan şanslı öğrencilerden sadece birisi olarak size ve kendime o kadar söz veriyorum ki, yorulsam da vazgeçmeyeceğim. Sevgiyle kalın."

-Beşire Cici / Mersin


"Emeğinize sağlık Barış Hocam ve Behzat Hocam, iyiki sizi tanimisim. Hayatima guzelce dokunuyorsunuz.. cok tesekkurler."

- Mediha Seher Saracan / Adana


"Allah sizden razı olsun Behzat hocam sayenizde matematiğimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum verdiğiniz bu emeklerin karşılığını inşallah bu dünyada ve öbür tarafta karışılığını alırsınız.

Teşekkürler."

- Burhan Demir / İzmir


"İşin içinden çıkamayacağımı düşündüğüm bir anda sizinle karşılaştırdığı için Allah'a şükürler olsun. İyi ki sizin gibi başarmanın peşindeki insana bu denli destek olan bir kurum var. Problemler yapamam sanıyordum bu süreci bitirene kadar. İyi ki başlamışım, iyi ki bitirdim. Teşekkürler, güzellikler dilerim."

-Hatice Ceritoğlu / Kayseri


"Yemin ederim bu kitapta problem çalıştıktan sonra probleme bakış açım değişti neredeyse tüm soruları eksiksiz yapıyorum Allah sizden razi olsun."

- Musab Gul / Diyarbakır


"merhabalar hocam barış hocamada sizede çok teşekkür ederim.Gerçekten çok kaliteli sorular hazırlanmış ve çözebildiğimi gördükçe mutlu olup motive oluyorum.Fakat bazı soruları fazla uzun anlatmışsınız bu benim kafamı karıştırdı biraz.Bu benimşahsi düşüncem ama sizi çok seviyorum ve bu KAF sayesinde matematik bnim için daha kolay hale geldi.Teşekkürler."

- Bilge Akbaş / Ankara


"Hocam sizlere çok teşekkürler ediyorum...

Sizden problem çalışmadan önce problem sorularına bakıp geçiyordum ama şimdi bir yerde problem sorusu karşıma çıktığında "kungfu biliyorum" der gibi bakıyorum :)"

- Veli Arslan / İstanbul


"Hocam bu kısımda bile çok sayıda soru çeşidi işlemişsiniz. Elinize ağzınıza sağlık.Sadece bu kısım bile izlense çok faydalı olabilir.Hepsi sürekli karşılaşılan soru tipleri.Teşekkürler :)"

- Doğan Mert / Çanakkale


''Saat 04.50 ve an itibariyle problemleri bitirmiş bulunmaktayım. Hocam ben giresun fen de son sınıfım ve sırf bu kitaplarla ilerleyebilmek için yaz tatilinde olan sınava hazırlık kursunu bırakmış bi insanım. hiç pişman olmadım ve ygs lys olsun her konuyu sizinle ilerleticem iinşallah.çok iyi bi problem altyapısı oluşturduğumu düşünüyorum. bir sürü işlem kolaylığı , pratik yol soru tipi ne var ne yoksa görmüş oldum. çok teşekkürler iyi ki varsınız hocam :)))''

- Hüdanur Çömert / Giresun


''sevgili behzat hocam sizinle çalışmaya başlayalı şuana kadar matematikte ne kadar eksiğim olduğunu ve nasıl çalışılmasının gerektığini bilmediğimi farkettim bu konuda çok yardımcı oldunuz sizin sayenizde matematiğe daha bi zevkle calısmaya başladım teşekkürler sevgiler :)))''

- Ayşe Kapusuz / Çankırı


''Hocam pes valla bi ders bu kadar mı mükemmel anlatılır ya. Zaten her ders böyle ama yani ama hocam cidden sıfırdım ve beni ne noktalara getirdiniz. Çok teşekkür ederim hocam. Denemede 3-4 net yapıyorken şuan 21 net yapıyorum bu daha çok düşük biliyorum ama bu bile benim için bi hayaldi ama daha çok yolum var. Her şey sizin sayenizde hocam size sonsuz teşekkürler.''

-Şeyma Karakaya / İstanbul


''Hocam inanamıyorum temel kavram 19 da hatayı bulun demiştiniz ve bulabildim. Gerçekten sizin sayenizde.Mezuna bırakmama sebep olan bütün konuları sizinle aşıyoruz. Emekleriniz için minnettarım 🙇''

- Ecem Bacaklı / Kayseri


''hocam emeginiz için teşekkürlr ben dgsye hazırlanıyorum bizim konular kaf 1-2-3 dağıtılmış bunun sıkıntıksını yaşıyorum dersler bittikten sonra nasıl devam etmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden bu hizmetiniz icin teşekkürler bu sene hukuku kazanırsam bunun mimarı siz olacaksınız''

- Selim Mutlu / Konya


''Canım öğretmenlerim,

Daha önce problemlerle ilgili hiçbir birikimim yoktu ve şimdi 1 soru kaçırıyorum.Onu da halledeceğim.Çok teşekkür ederiim :)''

- Beyza Dizibüyük / Kahramanmraş


''Problemlerde meğersem ben hiçbirşey bilmiyormuşum bunu anladım. Problemlerden tırsıyordum ve sayenizde üzerine gidebiliyorum. Size minnettarım. Hedef Marmara Hukuk yola devam !''

- Doğukan Çelenk / Ordu


''gerçekten ne dyeceğimi nasıl başlıyacağımı bilmiyorum. şu an problemleri bitirdim sonunda da ağladım . diceksiniz ki manyak mı bu ne ağlıyo diye ama bana ne kadar iyilik yaptığınızı bilemezsıniz bu yüzden size teşşekkür etmeden geçemedim. gerçekten diş heklimliğini kazanmak istiyorum ve bana kooosskkacaman yardım ediyosunuz . okula gittiğimde rehberlik öğretmenimiz (güya rehberlik) sizden bir nane olmaz dediğinde sadece şunu düşündüm behzat hocam da o da öğretmen.... sizii gerçekten çoookkkkk seviyoruummm ve çoo..k teşekkür ediyorum her şey için''

- Rümeysa Merve Ateş / Bursa


''Her zamanki gibi harika bir işti..Emeklerinize sağlık hocalarım. Derslerde ilerledikçe söylediklerinizi daha iyi anlıyorum. Sizin soruya bakış açınızı kavramış olmalıyım ki siz, benden önce deneyin dediğinizde deniyorum, sonra sizin çözümünüzü izliyorum. Tamamen aynı çözdüğümüzü fark ediyorum. :D Hatta bazen sayılara bile aynı bilinmeyen değerlerini veriyoruz. :D Sayenizde sizin deyiminizle 'canavar gibi' problem çözüyorum. Çok teşekkürler.''

- Meliha Oğul / Malatya


"Öğrenim hayatım boyunca okul sınavları ve denemelerde ki netlerime kanarak iyi olduğunu sandığım matematiğime Barış ve Behzat hocamla tanışınca '' ben hiçbir şey bilmiyormuşum'' dedim. Öyle çok şey kattınız ki gözle görülmeyen ufacık detaylar büyük hatalara sebep oluyormuş bunu fark ettim. iyi ki sizinle tanışmışım. emeğinize, aklınıza sağlık."

- Ceren Acar / İstanbul


''Çok güzel ve faydalıydı. Sizin sayenizde problemlerde ne kadar geliştiğimi ve ilerlediğimi fark ettim. Her şey için çok teşekkürler''

- Betül Özkan / İstanbul


''Problemlerden o kadar korkuyordum ki anlatamam . Ama behzat hocamın anlatışı ve barış hocamın harikulade kitabı sayesinde problemlerin daha en başında o " inanılmaz gücü hissediyosunuz . Her ne kadar rakibim olsanızda ( :))) ) problemlerde eksiğiniz varsa şiddetle tavsiye ediyorum . Teşekkürler Behzat hocam <3''-

- Yunus Aksoy / Hatay

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

"merabalar hocam dunde sizin sayenizde problemlerin bi kısmı bitti sayılır. şu ana kadar aslında bi şeyler öğrenmiyormuşum sadece var olan bilgilerimi tekrar ediyormuşum. dun aklıma geldi dedim türevle integrali de sizden dinliyim çünkü ancak o zaman tastamam olucak bunu cok iyi anladım. şu tıpı kazanıyım hocam büyük bi çikolatalı pastanız hazır Allah razı olsun iyi çalışmalar..."

Mine Erik / Eskişehir


"behzat hoca gerçekten güzel anlatıyorkısa ve pratik bir anlatım tarzına sahipşekil üstünden anlatması akılda kalıcı olmasını sağlıyoriyikide bu kaynağı seçmişim :) :) :)"

-Ahmet / Demirkol

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.