5spyqzafrkmuip3znqgr

Problemler-2

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

"hocam ben sizinle geç tanıştım ama iyiki tanışmışım :) 4 yıldır matematik çözüyoruz bir sürü kitap bitiriyoruz ama hiç biri sınava uygun değil barış hocanın soruları tam sınava paralel bu yüzden sizleri çok seviyorum behsat hocam içinizdeki bu matematik aşkı ve barış hocanın ise soru yazma isteği hiç bitmesin sevgilerimle :)"

- Özge Yıldız / Nevşehir


"ya hocam vallla öyle bir anlatıyosunuz ki özel ders gibi oluyo bi de tam ben oha demişken aynen bence de falan diyosunuz gülmekten ölüyorum :)) "

- Gamze Kember / İstanbul


"Bir çok şeyi bildiğim halde çözdüğüm denemelerde karşılığını alamadığımı düşünüyordum ama yanıldığımı behzat hocayı dinlediğimde farkettim çünkü bu dersleri dinlediğim sırada ne kadar çok şey bilmediğimi öğrendim bu yüzden herkesin dinlemesi gerektiğini düşünüyorum aynı zamanda behzat ve barış hocanın harika bir ikili olduğunu düşünüyorumm vee sizin derslerinizi dinlediğim için kendimi şanslı hissediyorumm çünkü adam akıllı öğrendiğimi hissediyorumm çok çok çok saolun hocam :)"

- Nisanur / İstanbul


"Siz varya harika insanlarsiniz gerçekten.. Ben yaşlı bir mezun olarak sizinle karşılaşmış olmam harika bi olay .. Çok ama çok sagolun emekleriniz için teşekkürler .. Allah kolaylık versin :) "

- Mustafa Atak / KocaeliÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  Giriş
Available in days
days after you enroll

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!