Jexabmbhsgaazuisp488

Rasyonel Sayılar

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.<br/>Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Daha dersin başında olmama rağmen ne kadar çok şey bimediğimi farkettim.Mükemmel.Başka da bir şey söyleyemem zaten.Her zamanki gibi harika."

- Şeymanur AKTAŞ / Tokat


"Arkadaşlara tek tavsiyem rasyonel sayılar bunda ne varmış bunu ben her türlü hallederim deyip geçmeyin mutlaka behzat rasuliden bir kere izleyin ya hocam tek kelimeyle harika sorulardan oluşan bir dersti gerçi her dersiniz böyle ama daha yazacam da hoam yazacağım kelimeler yetmiyo süpersiniz..."

- Salih Özden / Ankara


Evet arkadaşlar Behzat ve Barış Hocayla bir dersin daha sonu.Yine inanılmaz anlatmışlar.Sakın küçümsemeyin,sakın! Evet belki ÖSYM buradan zorlamadı şimdiye kadar,ama ne olacağı belli mi? Bu sene küt diye zor bi' soruyu koyabilir önümüze,peki siz bunu riske atacak mısınız? Atmamalıyız.Bu dersin içinde herşey var,inanın,gerçekten herşey var,hatta daha fazlası var.Özellikle derece testleri.Başlangıç ve sondaki haliniz gerçekten çok farklı oluyor.Her zaman dediğim gibi yine söylüyorum.Hocalarım,ADAMSINIZ!

- Utku Kalıpcıoğlu / Adana


arkadaşlar rasyonel sayı tırt ben bunu biliyorum demeyin, bende öyle diyordum gene de alacam dedim ben tırt çıktım alın her konuyu dinleyin daha 30 gün var be :)

- Büşra Ateş / İstanbulBu ders inanılmaz önemlidir. Çok farkı bir sürü soru tipinin(eğer bilmiyorsanız) nasıl çözüldüğünü öğreneceksiniz. Mutlaka aralardaki önizlemeye açık olan videolara bakın, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Her sorunun içinde buradaki temel işleri kullanmanız gerekecektir. O yüzden temel yapı taşı gibidir. Sabırla, emek vererek sonuna kadar izleyin. Sonunda ne kadar faydası olduğunu göreceksiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!