Sayı Çözümleme

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

"Barış hocanın hazırladığı bu güzel kaynak ve behzat hocanın anlatımıyla kendimi bomba gibi hissediyorum :)"

- Furkan Enes Varan / Antalya


"Barış hocam ve Behzat hocam siz harika bir iş çıkarıyorsunuz! Sayı çözümleme dersini küçümserdim ben bunu biliyorum zaten derdim ama dersi bitirince farkettim ki aslında hiçbir şey bilmiyormuşum... 5 dakikada çözdüğüm soruları sayenizde artık 1 dakika gibi bir sürede çözüyorum. Teşekkürler :')"

- Şevval Karagöz / Bursa


"Behzat Hoca nasıl yapıyor bilmiyorum ama, onunla birlikte çalışmaya başladıktan bir süre sonra aynen onun gibi çözmeye, aynı yollardan gitmeye ve hatta soruyu çözerken kafanızın içinde aynı cümleleri kurmaya başlıyorsunuz. Emeğinize sağlık."

- Başar Uncu / Samsun


"Öncelikle ben bu dersi almadan önce sayı çözümleme bilmiyomuşum.Bu sayı çözümlemeyse bizim öğrendiğimiz neydi ? Elleriniz kollarınız dert görmesin bunları sonuna kadar hakdiyosunuz .Her şey için teşekkürler."

- Şeymanur Aktaş / Tokat


"Abi herşeyi geçtim 6 veya 7 kaç saat olduğu farketmez sırf şu derece testinin sonundaki konuşmayı dinleyebilmek hepsinden önemli bence."

- Ergin Orak / Eskişehir


"Ne kadar teşekkür etsek az. Barış hocanın insanı terleten ama bir o kadar da mükemmel olan sorularıyla Behzat hocanın anlaşılır çözümleriyle ve içten anlatımı... ''Abartıyorsun'' diyebilirsiniz ama bu adamlar övgüyü fazlasıyla hak ediyor; Matematiği kimse bu kadar sevdiremez. Hiç tereddüt etmeden ve zaman kaybetmeden başlayın. "

- Furkan Akcan


"Bence kesinlikle dinlenilmesi gereken bir ders ; bu ders, doğal sayılar tam sayılar,tek çift ardışık dersi çok iyi altyapı oluşturur Behzat ve Barış hocamızın eline sağlık ."

- Gamze Torun


"Bilmedigim çok şey varmış. güzel işler öğrendim.ders çok guzeldi. Zaten kötü olma gibi bir olasılikta olamazdı zaten.:))"

- Ali Karaaslan / Manisa


"Aydınlandım resmen,ufkum 2000 kilometre genişledi sanki hocam.Meğerse mantığını anladıktan sonra ne kolaymış her şey.Eskiden amele gibi dakikalarca uğraşırdım ve çoğu zaman ben de hatalı bulurdum sorudaki kişi gibi. Ama şimdi öyle olmayacağına inanıyorum artık.Çok sağolun.."

- Meryem Alkan


"hocam merhaba aslında bu dersi almadan önce alma be büşra konuyu zaten biliyosun dedim ama şeytan mı dürttü bilmiyorum aldım ama şunun söyleyyeyim iyiki almışım ya o kaydırmalı sorular kabusumdu şimdi hayalim oldu çıksa da net artsa diyorum artık teşekkürler iyiki varsınız . bu arada arkadaşlar biliyorsanız bile behzat hocadan dinlemediyseniz genede alıp dinleyin faydası binde bin beşyüz :) :)"

- Büşra Ateş / İstanbul


"Her temel kavramda kesinlikle kendime bir şeyler daha kattım.Fazla söze gerek yok bence tek kelimeyle MUHTEŞEM...Elinize ve ağzınıza sağlık:D"

- Sümeyye Albayrak / İstanbul


"Sayı basamakları videosunu alırken biraz tereddüt etmiştim ama hiç bir şey bilmediğimi fark ettim şimdi süper oldu çok teşekkür ederim"

- Ferhat Duran / Ankara


" Kaf Yayınlarıyla tanışmadan evvel istediğim şeylerin hayalini kurmaya cesaretim yoktu. İnancımı kazanmama vesile olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem az."

- Bahar Ulus / İstanbul


"üniversitede 2 senesini doldurup aslında sevmediği bir işi yaptığını fark eden bir insan olarak hayallerimin peşinden gitmeyi de matematiği de sizden öğreniyorum ne diyebilirim ki muhteşemsiniz ve iyi ki iyi ki karşıma çıktınız :)"

- Merve Yamak / Trabzon


"Hocam var ya kralsınız. Adamın dibisiniz. Müthişsiniz. Yıllardır çözemediğim hatalı işlem ve basamak yorumu konusunu sizin sayenizde anladım. Seviliyorsunuz sjajefe"

- Fadime Dızman / Erzurum


''Hocam verdiğiniz emekler boşa çıkmayacak. Allahın izniyle sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.''

-Yakup Öztürk / Antalya


''Behzat ve Barış hocam Allah sizden razı olsun. Matematik biliyorum diye ortalarda dolanırken sizinle tanıştığımda meğersem birşey bilmiyormuşum .Sizinle tanıştığım güne sükrediyor ve size dualarımdan eksik etmiyorum. size çokkkkk teşekkür ediyorum.''

- Sema İlmin / Şanlıurfa


''İyi ki varsiniz inşallah tıp hedefimi sizinle yakalayacagım.''

- Furkan / Adana


''Ne kadar teşekkür etsek az. Barış hocanın insanı terleten ama bir o kadar da mükemmel olan sorularıyla Behzat hocanın anlaşılır çözümleriyle ve içten anlatımı... ''Abartıyorsun'' diyebilirsiniz ama bu adamlar övgüyü fazlasıyla hak ediyor; Matematiği kimse bu kadar sevdiremez. Hiç tereddüt etmeden ve zaman kaybetmeden başlayın.''

- Nur Kübra Mataracı / Amasya


''Sayı çözümlemeyle ilgili hiçbir şey bilmediğimi fark ettim.

Emeğiniz çabanız için çok teşekkür ederim''

-Ceren Acar / Bursa


"hocam size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum aldığınız parayı fazlasıyla hakediyorsunuz sizin gibi matematik öğreten olsaydı şu an toplum olarak bu kadar zayıf olmazdık matematik konusunda her şeyin nedenini açıklamanız acaba diye aklımdan geçirdiğim bir çok şeyin yanıtını vererek konuları anlatmanız bilgilerin çok kalıcı olmasını sağladı hocam sizi yakından tanımayı çok isterdim inşallah hayalim olan hukuk fakültesini kazandığımda sizi ziyaret edip teşekkür etmek nasip olur sevgilerimle ...."

-Gonca Gül Yorulmaz / Balıkesir


''Öncelikle ben bu dersi almadan önce sayı çözümleme bilmiyomuşum.Bu sayı çözümlemeyse bizim öğrendiğimiz neydi ? Elleriniz kollarınız dert görmesin bunları sonuna kadar hakdiyosunuz .Her şey için teşekkürler.''

- Şeymanur Aktaş / Tokat


''Behzat Hoca nasıl yapıyor bilmiyorum ama, onunla birlikte çalışmaya başladıktan bir süre sonra aynen onun gibi çözmeye, aynı yollardan gitmeye ve hatta soruyu çözerken kafanızın içinde aynı cümleleri kurmaya başlıyorsunuz.''

- Başar Uncu / Samsun


''Barış hocam ve Behzat hocam siz harika bir iş çıkarıyorsunuz! Sayı çözümleme dersini küçümserdim ben bunu biliyorum zaten derdim ama dersi bitirince farkettim ki aslında hiçbir şey bilmiyormuşum... 5 dakikada çözdüğüm soruları sayenizde artık 1 dakika gibi bir sürede çözüyorum. Teşekkürler :')''

- Şevval Karagöz / Bursa


''Barış hocanın hazırladığı bu güzel kaynak ve behzat hocanın anlatımıyla kendimi bomba gibi hissediyorum :)''

- Furkan Enes Varan / Antalya


''Bir insan bu kadar mı güzel anlatır tabi barış hocayı da unutmamak lazım bu sorular için çok sağolun hocam behzat hocam size de çok teşekkür ediyorum mezuna kaldım yeniden başladım sayenizde sorulara daha geniş açılardan bakabiliyorum iyi ki varsınız. :)''

- Utkuhan Çolak / Bilecik


''Her temel kavramda kesinlikle kendime bir şeyler daha kattım.Fazla söze gerek yok bence tek kelimeyle MUHTEŞEM...Elinize ve ağzınıza sağlık:D''

- Sümeyye Albayrak / İstanbul


"Merhabalar hocam sizinle ve çok kıymetli kitaplarınızla tanışmam kısa bir zamanda gerçekleşti.Dostlarım sağolsun onların sayesinde şuan burada sizlerleyim.Bu sene lise hayatımda son senem çok stresli ve korkulu bir dönemdeyim ve pişmanlık içerisindeyim.Sizlerle daha önceden tanışmam gerekliymiş Allah sizlerden razı olsun hedefim tıp alt yapım çok ta sağlam değil isterim ki herkes gibi mezuna kalmadan bitirmek inşallah Rabbim herkesi hedefleri doğrultusunda devam ettirsin Kısacası geç oldu sizlerle tanışmam ama güç olmayacak eminim iyiki sizin gibi insanlar emekçiler var kendinize iyi bakın görüşmek ve tanışmak dileğiyle inşallah istanbula gelirsem tanışmak isterim sizinle tabiki mezun ve tıpı, hedefimi kazanmış şekilde 😊😊"

-Sümeyra Adabalı / Konya


"Behzat Hocamdan Dinlemeden Önce Yaa Ne Var Ki Bu Konuda Sayı Çözümleme İşte Basamaklarına Ayır Eşitle Diyenlerden Birisiydim Fakat Behzat Hocamdan Dinledikten Ve Kaf taki Soruları Çözdükten Sonra Anladım Ki Söylediğim Kadar Önemsenmeyecek Bir Konu Değilmiş Aksine Değişik Soru Tipleri Görkdükçe Tekrar Yapıp Üzerinde Daha Çok Durmam Gereken Konulardan Birisi Olduğunu Düşünmeye Başladım Bundan Öncesinde Kendi Çalışmam İle Olsun Dershane Hocalarımdan Dinlediğim İle Olsun Mantığını Anlamadan Ezbere Dayalı Kurmaca Soru Çözüyor Ve Kendimi Kandırıyormuşum Fakat Kaliteli Sorularla Karşılaştıkça Ezberin İşe Yaramadığını Ve İşin Mantığını Karaman Gerektiğini Anladım Behzat Hocamın Söylediği Şekilde İlerleyerek Bütün Konuyu Anlamış Bulunmaktayım Şimdi İse Ezbere Dayalı Belirli Soru Kalıpları Değil Hangi Soru Gelirse Yapıyorum O Yüzden Matematik Ezber ile değil mantığını anlayarak yapılabilecek bir derstir ve mantığını anlayarak ben bu işi ne yapıp ne edip tam anlamıyla kavrayacağım e yapacağım diyen herkese tavsiye ederim VeBaşta Değerli Hocalarım Behzat Rasuli Ve Barış Ayhan Olmak Üzere Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim Herkese İyi Çalışmalar 💪👊😉 KBS= 23DOĞRU 1 BOŞ DERECE TESTİ = 14DOĞRU 2BOŞ"

-Recep Altan / Konya


''merhaba hocam bu sene mezuna kaldım ve sizin derslerinizle tekrardan hazırlanıyorum ve daha 5 ders izlememe rağmen ya bu böylemiymiş ben buna uzun uzun uğraşıyordum veya bu sorular böyle mi yapılıyormuş bir türlü anlamıyordum dediğim tonlarca şey öğrendim. Daha şimdiden size ve barış hocaya çok teşekkürler..''

- Hande Türkoğlu / Bartın


''Gerek attığı maillerle gerekse videolardaki motive edici sözleriyle gönüllere taht kuran Behzat hocama; yazdığı muhteşem sorular için Barış hocama ve bizim için çalışan tüm ekibe çoooookkk teşekkür ediyorum sizi cooooookkk seviyorum ''

- Nuray İpekci / Giresun

KAF1 kitabımızın 3. konusu

Bu dersi size toplam 26 sayfalık bir döküman üzerinden anlatacağız.

Ders toplam

5 Temel Kavram(TK) - Konu anlatım kısımı

5 Uygulama Testi(UT) - Konu anlatımı sonrası hemen arka sayfasında size çözdüreceğimiz test.

5 Ödev Testi(ÖT) - Konu anlatım ve uygulama testlerini bitirdikten sonra ödev olarak çözmeniz gereken testler

1 Derece Testi(DT) - Hedefi zirve olanları çözmesi ve yapamadıklarını özellikle izlemesi gereken sert sorulardan oluşan bir test. Dikkat yakar! Eğlenicez.

1 Konu Bitirme Sınavı(KBS) - "Ben bu konuyu bitirdim." diyenlere "Bakalım bitirmiş misin gerçekten de?" diye yaptığımız konu bitirme sınavı.

Bundan sonra bu konuyu işte tam olarak bitirmiş olacağız ve bizce bir sonraki konuya geçebileceksiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.