Noqigzvbtfwoubn4o8tf

Sayı Çözümleme

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Barış hocanın hazırladığı bu güzel kaynak ve behzat hocanın anlatımıyla kendimi bomba gibi hissediyorum :)"

- Furkan Enes Varan / Antalya


"Barış hocam ve Behzat hocam siz harika bir iş çıkarıyorsunuz! Sayı çözümleme dersini küçümserdim ben bunu biliyorum zaten derdim ama dersi bitirince farkettim ki aslında hiçbir şey bilmiyormuşum... 5 dakikada çözdüğüm soruları sayenizde artık 1 dakika gibi bir sürede çözüyorum. Teşekkürler :')"

- Şevval Karagöz / Bursa


"Behzat Hoca nasıl yapıyor bilmiyorum ama, onunla birlikte çalışmaya başladıktan bir süre sonra aynen onun gibi çözmeye, aynı yollardan gitmeye ve hatta soruyu çözerken kafanızın içinde aynı cümleleri kurmaya başlıyorsunuz. Emeğinize sağlık."

- Başar Uncu / Samsun


"Öncelikle ben bu dersi almadan önce sayı çözümleme bilmiyomuşum.Bu sayı çözümlemeyse bizim öğrendiğimiz neydi ? Elleriniz kollarınız dert görmesin bunları sonuna kadar hakdiyosunuz .Her şey için teşekkürler."

- Şeymanur Aktaş / Tokat


"Abi herşeyi geçtim 6 veya 7 kaç saat olduğu farketmez sırf şu derece testinin sonundaki konuşmayı dinleyebilmek hepsinden önemli bence."

- Ergin Orak / Eskişehir


"Ne kadar teşekkür etsek az. Barış hocanın insanı terleten ama bir o kadar da mükemmel olan sorularıyla Behzat hocanın anlaşılır çözümleriyle ve içten anlatımı... ''Abartıyorsun'' diyebilirsiniz ama bu adamlar övgüyü fazlasıyla hak ediyor; Matematiği kimse bu kadar sevdiremez. Hiç tereddüt etmeden ve zaman kaybetmeden başlayın. "

- Furkan Akcan


"Bence kesinlikle dinlenilmesi gereken bir ders ; bu ders, doğal sayılar tam sayılar,tek çift ardışık dersi çok iyi altyapı oluşturur Behzat ve Barış hocamızın eline sağlık ."

- Gamze Torun


"Bilmedigim çok şey varmış. güzel işler öğrendim.ders çok guzeldi. Zaten kötü olma gibi bir olasılikta olamazdı zaten.:))"

- Ali Karaaslan / Manisa


"Aydınlandım resmen,ufkum 2000 kilometre genişledi sanki hocam.Meğerse mantığını anladıktan sonra ne kolaymış her şey.Eskiden amele gibi dakikalarca uğraşırdım ve çoğu zaman ben de hatalı bulurdum sorudaki kişi gibi. Ama şimdi öyle olmayacağına inanıyorum artık.Çok sağolun.."

- Meryem Alkan


"hocam merhaba aslında bu dersi almadan önce alma be büşra konuyu zaten biliyosun dedim ama şeytan mı dürttü bilmiyorum aldım ama şunun söyleyyeyim iyiki almışım ya o kaydırmalı sorular kabusumdu şimdi hayalim oldu çıksa da net artsa diyorum artık teşekkürler iyiki varsınız . bu arada arkadaşlar biliyorsanız bile behzat hocadan dinlemediyseniz genede alıp dinleyin faydası binde bin beşyüz :) :)"

- Büşra Ateş / İstanbul


"Her temel kavramda kesinlikle kendime bir şeyler daha kattım.Fazla söze gerek yok bence tek kelimeyle MUHTEŞEM...Elinize ve ağzınıza sağlık:D"

- Sümeyye Albayrak / İstanbul


"Sayı basamakları videosunu alırken biraz tereddüt etmiştim ama hiç bir şey bilmediğimi fark ettim şimdi süper oldu çok teşekkür ederim"

- Ferhat Duran / AnkaraKAF1 kitabımızın 3. konusu

Bu dersi size toplam 26 sayfalık bir döküman üzerinden anlatacağız.

Ders toplam

5 Temel Kavram(TK) - Konu anlatım kısımı

5 Uygulama Testi(UT) - Konu anlatımı sonrası hemen arka sayfasında size çözdüreceğimiz test.

5 Ödev Testi(ÖT) - Konu anlatım ve uygulama testlerini bitirdikten sonra ödev olarak çözmeniz gereken testler

1 Derece Testi(DT) - Hedefi zirve olanları çözmesi ve yapamadıklarını özellikle izlemesi gereken sert sorulardan oluşan bir test. Dikkat yakar! Eğlenicez.

1 Konu Bitirme Sınavı(KBS) - "Ben bu konuyu bitirdim." diyenlere "Bakalım bitirmiş misin gerçekten de?" diye yaptığımız konu bitirme sınavı.

Bundan sonra bu konuyu işte tam olarak bitirmiş olacağız ve bizce bir sonraki konuya geçebileceksiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!