Sıralama ve Basit Eşitsizlikler

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

Bu derste sıralama ve basit eşitsizliklerle ilgili tüm bilmeniz gerekenleri size anlatacağım.

Buradakiler aslında çok temel işlerdir. Temel matematik dersi gibidir.

Bunları izledikten sonra soru bankalarınızdan mutlaka soru çözün. Çok daha rahat ilerlediğini göreceksiniz.

Önizlemeye açık olan videolara bakabilirsiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


"Sevgili Behzat ve Barış hocam ellerinize agzınıza saglık tek kelimeyle MUHTEŞEM..."

- Sümeyye / İstanbul


"Ya bi ders bu kadar mi sindirilir hocam ne diyeyim ki size ben.... Sizin anlattiginiz konulardan soru cozmeye kalkinca eminim ki bi cesaret özgüvenle kalemi alicam elime.. Sizi seviyorum baris ve bahzat hocam........iyiki varsiniz bu ülkede ve iyiki bizim ögretmenimizsiniz 😊😊💪"

- Burçin Singil / Kayseri


"Behzat hocam ve Barış hocam dersizi dinledikten sonra ben bunca zamandır matematikte ne görmüşüm diye düşünmeden edemedim.Siz matematiği o kadar güzel, ayrıntılı, dersi kavratarak anlatıyosunuz ki hiç sıkılmıyorum ders dinlerken.İyi ki sizin videolarınızı almışım.Allah sizden razı olsun hocam "

- Ayhan Kılıç / Gaziantep


"soruları hazırlayan Barış hocama ve konuları çok güzel anlatan Behzat hocama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum gerçekten.matematiği o kadar güzel anlatıyorsunuz ki anlamadığımız hiç birşey kalmıyor.sizlerin sayesinde kendime olan özgüvenim arttı .Allah sizden razı olsun hocam.Aldığınız paranın her kuruşunun hakkını FAZLASIYLA veriyorsunuz. İYİ Kİ SİZİN DERSLERİNİZİ ALMIŞIM"

- Rana Kılıç / Eskişehir


"O kadar dersinizi dinledim konular bitirdik nedenini bilmedigim bir sekilde bu konuda oturup aglayasim geldi duygu yogunlugu yasiyor olabilirim su an ama resmen kilometrelerce oteden bir seyler hissettiriyorsunuz sizden dinledigim konulari yapamayacagim diye bir yuk hissediyorum. Aralarda rehberlik hocalarinin vermedigi destegi saglayabiliyorsunuz. iyi ki varsiniz sizi seviyoruz

- Yaren Şentürk / İstanbul


"Tam da Barış ve Behzat hocalarımın dediği gibi ; "Bu konuya dair öğrenmediğin hiçbir şey kalmayacak şeklinde oldu.Düşünerek zaman kaybetmeyin alın dersleri...."

- Emre Gül / Elazığ


"Bütün samimiyetimle söylüyorum bu kadarını beklemiyordum.Dersi tam bitirmeden yazıyorum çünkü gerçekten dayanamadım.Konuya başlamadan önce bu dersi çok hafife alıyordum ama her temel kavramda ne kadar eksik olduğumu görene kadar :).Emek ve kalite kokan bir çalışma olmuş.Barış ve Behzat hocama çok teşekkür ediyorum :)"

-Yusuf Günel / Konya


"işini layığıyla yapan insan sayısı bu kadar azken sizin gibi nadide insanlarla karşılaşmak beni çok sevindirdi.katkıda bulunan herkesin ellerine sağlık .hayallerime ulaşmamda bana destek olduğunuz için teşekkürler. sizi çok seviyorum."

- Zeynep Defne Çimen / Hatay


"Barış ve behzat hocamıza bu fırsatı bize verdikleri icin çok teşekkür ederim.Matemetik dersini eglenceli hale getiren behzat hocama sonsuz tesekkurler. Sizler sayesinde netlerim artti.Cozmek istemedigim matematik dersini artik 4-5 saatimi ayırır oldum.Rüyamda görsem inanmazdım :).Her sey için tesekkürler."

- Sena Madran / İzmir


"Kaç yıllık öğrencilik hayatımda bu konuyla ilgili bana hiç öğretilmeyen şeyleri öğrettiğiniz için çok teşekkür ederim hocam. Bu değerli bilgileri ikinci üniversiteme hazırlanırken öğrenmek kısmetmiş. :)"

- Eda Akyüz / Hatay


"Yine Behzat Rasuli klasiği ders inanılmaz ayrıntılı ve güzeldi.Görülmemiş soru tipleriyleriyle Barış hoca da şaşırtmaya devam ediyor."

- Can Yiğit / Kayseri


"Merhabalar hocam :) sizinle yaklaşık 3 haftadır çalışıyorum ve kaf 1 kitabından artık bitmeye son iki konum kaldığı için sizinle vedalaşmama az kaldı malesef ki . Bu yıl dgs ye hazırlanıyorum. Ve daha önce kazanan arkadaşlardan da tavsiye alarak sizinle bu yolculuga başladım :) sonuç ne gösterir bilemem ama bana çok şey kattiniz :) yeri geldi sizinle yorulup sizinle güldüm ne kadar teşekkür etsem az :)"

- Kübra Şahan / Kahramanmaras


''Çok keyifli ve öğreticiydi, ellerinize sağlık.''

- Gökberk Gündoğmuş / Antalya

Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.