Qg0wak5otgiwcmitxtbc

Sıralama ve Basit Eşitsizlikler

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Sevgili Behzat ve Barış hocam ellerinize agzınıza saglık tek kelimeyle MUHTEŞEM..."

- Sümeyye / İstanbul


"Ya bi ders bu kadar mi sindirilir hocam ne diyeyim ki size ben.... Sizin anlattiginiz konulardan soru cozmeye kalkinca eminim ki bi cesaret özgüvenle kalemi alicam elime.. Sizi seviyorum baris ve bahzat hocam........iyiki varsiniz bu ülkede ve iyiki bizim ögretmenimizsiniz 😊😊💪"

- Burçin Singil / Kayseri


"Behzat hocam ve Barış hocam dersizi dinledikten sonra ben bunca zamandır matematikte ne görmüşüm diye düşünmeden edemedim.Siz matematiği o kadar güzel, ayrıntılı, dersi kavratarak anlatıyosunuz ki hiç sıkılmıyorum ders dinlerken.İyi ki sizin videolarınızı almışım.Allah sizden razı olsun hocam "

- Ayhan Kılıç / Gaziantep


"soruları hazırlayan Barış hocama ve konuları çok güzel anlatan Behzat hocama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum gerçekten.matematiği o kadar güzel anlatıyorsunuz ki anlamadığımız hiç birşey kalmıyor.sizlerin sayesinde kendime olan özgüvenim arttı .Allah sizden razı olsun hocam.Aldığınız paranın her kuruşunun hakkını FAZLASIYLA veriyorsunuz. İYİ Kİ SİZİN DERSLERİNİZİ ALMIŞIM"

- Rana Kılıç / Eskişehir


Bu derste sıralama ve basit eşitsizliklerle ilgili tüm bilmeniz gerekenleri size anlatacağım.

Buradakiler aslında çok temel işlerdir. Temel matematik dersi gibidir.

Bunları izledikten sonra soru bankalarınızdan mutlaka soru çözün. Çok daha rahat ilerlediğini göreceksiniz.

Önizlemeye açık olan videolara bakabilirsiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!