Kpw84b7uqgk0cfb0kap6

Taban Aritmetiği

   Tanıtım Videosu

"Taban aritmatiği çok zorlandığım bir konu değildi ama tekrar etmedikçe unuttuğum bir konuydu. Hazırladığınız sorular o kadar çeşitli ki daha önce görmediğim sorularda vardı ve benim için çok verimliydi bi de dersleri çok keyifli anlatıyosunuz hocam :D İlgim dağılsa bile hemen toparlanıyorum. Harikasınız ve çok teşekkürler :D"

- Elif Karabayır / Çanakkale


Gerek dershane olsun gerekse özel ders olsun görmediğim soru tiplerini yeni görür oldum ve önceki soru tiplerinin kolay çözümlerini de sizden öğrendikçe gittiğim dershanedeki hocalara öfkem kat ve kat arttı.Keşke daha önce tarafımdan keşfedilebilseymişiniz şu an istediğim üniversitede olurdum fakat burda önemli olan istemek zaten bir gün illaki olur..

- Onur Erdem / Ankara


İstediğiniz okula gitmenizi sizin kadar -hatta bazen sizden bile çok- isteyen iki öğretmeniniz var. Barış Hoca'nın sorularını Behzat Hoca'nın yardımı ve tavsiyeleriyle çözerseniz hayallerinizin gerçek olacağına inanıyorum.

- Başar Uncu / Samsun


ya hocam ben gerçekten söyleyecek bi şey bulamıyorum mezuna kalmış bir ögrenci olarak neden daha önce keşfetmediğime üzülüyorum ve okula gittiğim döktüğüm vakitlere üzülüyorum aldığınız o küçük miktar son kuruşuna kadar helal olsun Allah razı olsun çok sağolun ve hiç bir zaman eksik olmayın

- Azime / İzmir


Tüm soru tarzları böyle taranır süpersiniz hocalarım!

- Abdülkadir Böler / Trabzon


Hocam Sevgiler.. Hayatım boyunca anlam veremediğim, çok saçma ve karışık gelen bu konudan şuanda soru kaçırmıyorum. O kadar temiz o kadar berrak, anlaşılır bir anlatım olmuş ki anlatamam :D Elinize, kolunuza sağlık..

- Uğurcan Ayık / Amasya


Daha ne olsun ki valla? Okulda ders anlatıcak hatta insanları etrafınıza toplayıp sizi dinlemelerini sağlıcak kadar şey öğreniyorsunuz burda. Ivır zıvır yanınları gerçekten boşverin gerekirse bir videoyu 3 kere izleyin bu iş böyle olucak. Teşekkür ederim Behzat ve Barış hocam elinize, ağzınıza sağlık..

- Emre Türker / İstanbul


Kesinlikle mükemmel bir ders vurgulayarak demem gereken bir şey var taban aritmetiği veya sayı çözümle işte ne var yaparız diyenlerin kesinlikle çok yanıldığını düşünüyorum :D Aslında işin en zevkli tarafı benim için taban aritmetiği konusu ne var diyen bir arkadaşıma dur bekle diyorum kitaptan bir soruyu atıyorum. Verdiği cevap şu HANGİ KİTAP BU :D Her şey için teşekkürler iyi ki varsınız.

- Batuhan Doğan / Adana


Söyleyebilecek olduğumuz bütün övgü dolu sözler dolu dolu hak edilen sözler.Bu insanlar bambaşka ya. Aldığınız dersler size sadece o soruyu öğrettiğini sanıyorsan yanılıyorsun.Artık sorulara bakış açın değişiyor farkedeceksin bunu inan ve DURMA DİNLEE.

- Sümeyye Albayrak / İstanbulGençler merhabalar,

Dersin çok detaylı ve çok öğretici olmasına çalıştık. Uzun ve verimli bir ders olacak. Sıkın dişinizi. Atlamadan tane tane izleyin. Bitirdiğinizde çok şey öğrenmiş olacaksınız. Ben buraya uzun uzun reklam kokan kelimeler yazmak istemiyorum. Dileğim siz izledikten sora bu dersle ilgili yorum yazın ve sizin yazdıklarınızı buraya koyalım. Bence en kıymetlisi sizin görüşleriniz.


Gençler dersin içerisinde sadece çözmlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

SevgilerÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Özgeçmiş: Boşverelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!