Tek-Çift Sayılar, Ardışık Sayılar

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

"Hocam öncelikle sizlere çok teşekkür ederim. Şuan bölme bölünebilme konusundayım. Daha şimdiden dersanedeki hocam ''senin düşündüğünü ben düşünemezdim. Bu kitap sana çok şey katmış, şimdiki Edayla ilk baştaki Eda arasında dağlar kadar fark var'' dedi. İnanılmaz hevesli ve mutluyum. Sevgilerimle...

- Eda Nur Kurt / Aksaray


"Harikasınız birden fazla sınava hazırlanıyorum kpss ,ales,ygs her bir sınavdaki ortak olan bir Matematik dersi var öğrenim hayatım boyunca aram matematikle hiç iyi olmadı ama azmettim temelimi atmayı başardım hedefim ise olabildiğim en iyi seviyeye gelebilmek matematikte yeni sorular eklediğiizi öğrendim yenilenmiş kitabınızda 2016 kitaplarınız ve videolarıızdan faydalanıyorum.Tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum hatta sipariş vereceğim.Artık sıkıntı olmaktan çok zevk almaya başladığımı farkettim sizinle video çözerken büyük mutluluk benim için fikirlerim değişti .Matematik dersi sizlerle çok daha keyifli anlamlı olmaya başladı çok çok teşekkür ederim .Hem Öğretmen hem de bir öğrenci olarak anlatım şekliniz öğrenci arkadaşlarla kurduğunuz iletişim şekli sevimliliğiniz ilgi ve alakanız çok çok hoş iyiki varsınız siz değerli Behzat Hocam ve Barış Hocama sevgi ve saygılarımla :)" / 2017

- Çemen Sarcan / İstanbul


'' Siz bir başkasınız ya matematik meğerse ne kadar da kolaymış bunu sizinle anladım çok sağolun :) ''

- Burak Artan / Rize


'' müthişş bişiy bu yaaa sorular müthiş behzat hoca müthiş adama özel ders hissini veriyor gerçekten herkese tavsiye ederim.''

- Adem Kuzu / Mersin


'' yoğun bir anlatımdı emeğinize sağlık ''

- Celal Budan / Afyon


Ders harika muazzam piyasada belkide bulunmayan soru çeşitleri,anlatılış tarzı burada.. Dersaneye gitmenin ne bilim etüt yapmanın alemi yok.Siz varken açıp bilgisayar başında dilediğim saat kadar ders çalışabilirim hem de makul bir fiyatla..Çok teşekkürler Behzat&Barış hocam. Ülke adına yararlı insanlar gösterilecekse siz bence bunu hakedenlerdensiniz.

- Onur Durmuş / İstanbul


"hocam bilmediğim bir sürü bir sürü şey öğrendim süpersiniz "

- Elif Tatlıgül / İstanbul


"Behzat hocam ve Barış hocam baştan sonra mükemmel bir ders olmuş elinize yüreğinize sağlık gerçekten çok seviliyorsunuz.. :) "

- Maksut Korkmaz / Van


"Hocam yeni başladım KAF1'e ... Tek çift sayIıardayımm... Matematiğim in güzel olduğunu düşünüyorum meğer ne kadar eksiğin varmış...size ne kadar teşekkür etsem az.... Son hız devam edeceğim...bu arada ben mezun .tayfayım hedef diş hekimliği inşallah sizin sayenizde kazanacağım....size çok dua ediyorum Allah sizden razı olsun hocam....kendinize iyi bakın ne...şuan da sizi dinlemeye gidiyorum ...😊"

- Büşra Atmaca / Van


"Merhaba hocam sizi çok seviyorum. Cidden matematiğimde bir iyileşme oldu 10 net yapamayan ben en son 24 net yaptım. Emeğinize sağlık. Oran orantı konusunda bir eksiklik hissettim bu da grafik okumaydı. Hep deneme sınavlarında grafikle karışık oran orantı soruyorlar ve ben bir türlü yapamıyorum. Eklerseniz müteşekkir olacağım."

- Nursima Tekin / Adana


"12 yıllık öğrenci hayatım boyunca ilk defa matematiği sevdim , teşekkürler KAF.."

- Muhammet Soyyiğit / İstanbul


"matematik çalışmayı sevmeyen ama çalışmak zorunda olduğum için çalıştığım ve çalışırken sürekli sıkıldığım bir dersi saatlerce hem de hiç sıkılmadan üstelik her ayrınıtısını anlayarak dinlediğim ve daha yeni başlamış olmama rağmen matematikte kendime olan güvenimi arttıran mükemmel seri... Barış hoca ve Behzat hoca tek kelimeyle mükemmelsiniz "

- Özgün Ecem Tanrıverdi / İstanbul


"Kendimi daha fazla geliştirmemde çok yardımınız oldu .Elinize ,emeğinize sağlık .Sizin sayenizde çok iyi yerlere geleceğime eminim .Çok teşekkür ederim bana kattıklarınız için."

- Ayşenur Seyrek/ İstanbul


"Hocam daha üç konu bitirdim ama sayenizde bakış açım misli misli arttı :) Bitirince düşünemiyorum nasıl bir canavar olacağımı :D Teşekkürler Kocaman kocaman sevgiler."

- Sultan Deligöz / Kahramanmaraş


"Yaa behzat hocammm adamin dibisiniz yaaa muhtesemsiniz hayranim size yine yapmissiniz yapacaginizi konuyu cok iyi anlatmissiniz helel olsun ellerinize saglik hersey icin cook tesekurler."

- Elif Catalca / Şanlıurfa


''Sevgili hocalarım hayallerim yolunda bana arkadaşlık ve rehberlik ettiğiniz için size çok minnettarım ����3 yıl boyunca beni bunalımlara sokan sırf dinlememek için en arkaya geçtiğim dersi bana sevdirdiniz. "Hayatta matematik yapamam ben" lafını bana bir güzel yedirdiniz. Sizin sayenizde sınava 9 ay kala limiti ve türevi bitirdim. Sıra integrali temizlemede ��Her şey için tekrar teşekkür ederim �� Bu yılın sonunda size tekrardan güzel haberler vermek dileğiyle kendinize çok iyi bakın ������''

- Semanur Temiz / Samsun


"Çok değerli Barış Hocam ve Behzat Hocam, öncelikle emeğinize sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Benim gibi birçok öğrencinin olduğunu gördüğüm için çok kısa kendimden bahsetmek istiyorum. Meslek Lisesi mezunuyum.. Mezunluğumun ise 3. yılı:)) Hepimizin bildiği gibi Meslek Liselerinde temel ders yerine, mesleki alan dersi eğitimleri var. Yani yıllardır mat1 görmemiş, ömrü hayatı boyunca da mat2 görmemiş biriyim:))) 2 yıldır Matematik'i nasıl yapacağım diye düşünürken 3. yılımda sizinle tanıştım. Henüz Tek-Çift Sayılar konusunda olmama rağmen -inanılmaz- seviyeye geldim. Tüm arkadaşlarıma söylemek istediğim tek şey şu; isteyin ve inanın. Şu imkan dahilinde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir ders yok :))"

- Fatma Gizem Ay / Kocaeli


"Hocam öncelikle çok teşekkür ederim gercekten bana cok buyuk yararı oldu col şey katti sizleri seviyorum demekki ben baya sey bilmiyormuşum simdi öğrendim ve derslerinizi dinlemeye devam."

- İlknur Dişkıran / Adıyaman


''Bir konu bu kadar detaylı işlenebilir. Harika.''

- Ahmet Kaan Özpolat / Malatya


"çok keyifli bir dersti"

-Esra Selli / Antalya


"İlk Başlarda Tedirginlik Yaşasamda Konular İlerledikçe Anlıyorum Ki Matematik Adına Daha İyisi Yok Öncelikle Bana Matematiği Sevdiren ve İşini Hakkıyla Yapan Adamlar Olarak Gördüğüm Değerli Hocalarım Behzat Rasuli Ve Barış Ayhan Olmak Üzere Emeği Geçen Herkese Teşekkürler ."

-Recep Altan / Konya


"Şuan Anladım Ki Daha Öncesinde Yapıyor Olsam Bile Bugüne Kadarki Yaptıklarım Ezbere Ve Körü Körüneymiş ve Tam Anlamıyla Mantığını Kavrayarak Çözmek Mükemmel Birşeymiş Bu Yüzden Değerli Hocalarım Ve Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ediyor Ve Diğer Bütün Öğrenci Arkadaşlarıma Dersi Satın Alarak Birde Buradan Çalışmalarını Tavsiye Ediyorum . Eminim Farkı Göreceksiniz !"

-Recep Altan / Konya


"Hem dershanede konuyu dinledim, hemde üzerine Behzat hocamdan dinledim, kitabımdan çözdüm ve şuanda diyorum ki getirin bana şu lanet olası soruları onları yok edeyim. Arkadaşlar Behzat hoca candır, gerisi heyecan. Matematikten korkuyor musunuz? Sınavlara girmekten çekiniyor musunuz? Hemen KAF serisi alıp video paketleri ile konuları paramparça edin ve o soru kitapçığının, soru bankalarının leşlerini bana getirin."

-Abdullah Berat Berber / Bursa


"Yes yes yaptım ben yaptım hemde tek başıma ben yaptım ben ben..... 🙆Şaka maka çok kıymetlisiniz iyiki varsınız Allah sizlerden razı olsun. ❤"

-Yasemin Kaya / Samsun


''Siz bir başkasınız ya matematik meğerse ne kadar da kolaymış bunu sizinle anladım çok sağolun :) ''

- Burak Artan / Rize


''Süper yaaa vallahi emeginize sağlık..''

- Rabia Aktaş / Erzurum


"Merhaba hocamm, şu ana kadar aldığım 4. dersim ve bu zaman kadar muhteşem gidiyor. Sizin ve Barış hocanın ellerine sağlık çok çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Sizle birlikte konuları çatır çatır bitirince insan matematik çalışmış gibi olmuyor sadece. Sanki bir romanı okuyup bitirmiş gibi. Her konu tak tak oturuyor kafamda. Buna sebep olduğunuz için size çok ve çok teşekkür ederim :))))))"

- Refika Göğebakan / Antalya


"Bu kitabı ve video anlatım derslerinizin çok iyi olduğunu duydum ve araştırmak istedim. Çünkü benimde matematiğim kötüydü ve tam da övdükleri gibi bir hocaya ihtiyacım vardı. İnternette sizin hakkınızda tek bir kötü yorum bile bulamadım ve bunun sevinciyle sipariş verdim. Videolara başlarken heyecanlıydım ama hala kendimden umutlu değildim. İzledikçe yapabildiğimi gördüm ve inanılmaz sevindim. Gerçekten tam anlayabileceğim şekilde anlatıyor olmanız beni o kadar mutlu etti ki. Size çooook teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum!"

- Nilay Polat / Ankara


''Ders harika muazzam piyasada belkide bulunmayan soru çeşitleri,anlatılış tarzı burada.. Dersaneye gitmenin ne bilim etüt yapmanın alemi yok.Siz varken açıp bilgisayar başında dilediğim saat kadar ders çalışabilirim hem de makul bir fiyatla..Çok teşekkürler Behzat&Barış hocam. Ülke adına yararlı insanlar gösterilecekse siz bence bunu hakedenlerdensiniz.''

- Onur Durmuş / İstanbul


"Tek kelime ile harikasınız hocaaamm 😄😄"

- Ömer Cömert / Ankara


"Ben ki matematikten nefret eden ve anlamak bile istemediğim halde bana sevdirdiniz. Şuana kadar 2 konuyu bitirdik ama çok güzel gidiyor. Sayenizde matematiği çözebiliyorum ve çözmeyi seviyorum :)"

- Şebnem Somuncu / İstanbul


''merhaba hocam ben önlisans mezunuyum dgs ye hazırlanıyorum , aynı zamanda calısıyorum , iş yerimde boş zamanımlarımda sizinle çalısıyorum videolarınızı izliyorum evde pek calısamasamda turkçe -mat. test çözüyorum , genel anlamda bi 6 veya 7 konu bitirince denemelere baslamayı düşünüyorum , sizinle hız kazandım teşekkürler hocam''

- Aysun Özge Ekti / Hatay


''Allah razi olsun behzat babba ins bu sefer hersey cok guzel olacak ERZURUM dan selamlar''

- Muhammed Demir / Erzurum


''verimini kısa surede gordugum ve cogu öğretmenden iyi çözum tarzı vardır behzanın hayranıyım ciddi anlamda''

- Simge Ağkaya / Muş


''mükemmelsiniz hocam yaaaa<3<3''

- Sia Kahraman / Diyarbakır


''öncelikle sizin sayenizde biseler basardım gerçekten.emeğinize sağlık''

- Çağla Öz / Kırsehir


''hocam bilmediğim bir sürü bir sürü şey öğrendim süpersiniz''

- Elif Tatlıgül / İstanbul


''Behzat hocam ve Barış hocam baştan sonra mükemmel bir ders olmuş elinize yüreğinize sağlık gerçekten çok seviliyorsunuz.. :)''

- Maksut Korkmaz / Van


''iiii-naaaa-nılll-mazzzz sevgiler''

- Aleyna Özdemir / Ankara


''harika bir anlatım müthiş sorular birçok kaynakta bulamayacaganız süper sorular , barış hocam ellerinize saglık behzat hocam agzınıza sağlık ikinizede çok teşekkür ederim :))''

- İlayda Çolak / İstanbul


''Öncelikle Merhabalar Barış hocam ve Behzat hocam. Sizlerin bu işe başladığınız güne bin kere şükürler olsun. İlk başta tek çift sayılar mı ooo ne var ki çok kolay dediğim konuda meğer ben hiçbir şey bilmiyormuşum. Bu nasıl sorular böyle? Muhteşem değil ötesi yani. Konuyla ilgili bütün ayrıntılar teker teker anlatılmış.Tam da derece isteyen bizler için. Kesinlikle konuyu küçümsemeyip almasını herkese tavsiye ederim. Bazı soruları 3 4 kez okuduğum oldu yani sorular tam ösym tadında valla. Tekrardan bizler için uğraştığınız için teşekkür ederim eminim ki bu tarz yorumlarımı her konunun altında göreceksiniz. :)''

- Büşra Dokur / İstanbul

Bunlar işin en temelidir. Bunlara çok hakim olmalısınız. Anlattıklarımı çok iyi dinleyip, önemli noktaların notlarını alın ve ara ara tekrar edin. Sonrasında ise konuyu ilk kez çalışıyorsanız bol soru çözün. Daha sonraları sadece deneme çözmek yeterli olabilir.

Çok sağlam bir ders oldu. Sakın hafife almayın. Sonuna kadar çözün ve izleyin. Kitabınızı mutlaka edinin. Kitapla çok farklı olacaktır. İyi ki almışım diyeceksiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.