Ssdep7p3t6wllyvul27g

Tek-Çift Sayılar, Ardışık Sayılar

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

Siz bir başkasınız ya matematik meğerse ne kadar da kolaymış bunu sizinle anladım çok sağolun :)

- Burak Artan / Rize


müthişş bişiy bu yaaa sorular müthiş behzat hoca müthiş adama özel ders hissini veriyor gerçekten herkese tavsiye ederim

- Adem Kuzu / Mersin


yoğun bir anlatımdı emeğinize sağlık

- Celal Budan / Afyon


Ders harika muazzam piyasada belkide bulunmayan soru çeşitleri,anlatılış tarzı burada.. Dersaneye gitmenin ne bilim etüt yapmanın alemi yok.Siz varken açıp bilgisayar başında dilediğim saat kadar ders çalışabilirim hem de makul bir fiyatla..Çok teşekkürler Behzat&Barış hocam. Ülke adına yararlı insanlar gösterilecekse siz bence bunu hakedenlerdensiniz.

- Onur Durmuş / İstanbul


"hocam bilmediğim bir sürü bir sürü şey öğrendim süpersiniz "

- Elif Tatlıgül / İstanbul


"Behzat hocam ve Barış hocam baştan sonra mükemmel bir ders olmuş elinize yüreğinize sağlık gerçekten çok seviliyorsunuz.. :) "

- Maksut Korkmaz / VanBunlar işin en temelidir. Bunlara çok hakim olmalısınız. Anlattıklarımı çok iyi dinleyip, önemli noktaların notlarını alın ve ara ara tekrar edin. Sonrasında ise konuyu ilk kez çalışıyorsanız bol soru çözün. Daha sonraları sadece deneme çözmek yeterli olabilir.

Çok sağlam bir ders oldu. Sakın hafife almayın. Sonuna kadar çözün ve izleyin. Kitabınızı mutlaka edinin. Kitapla çok farklı olacaktır. İyi ki almışım diyeceksiniz.

Gençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!