Trigonometri-2

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

''Gerçekten çıksa yapamam dediğim ne varsa Kaf sayesinde bu önyargılarımı aştım. Ciddi anlamda ileri taşıyabilecek düzeyde bir anlatımı ve insanın elinden bırakamayacağı bir kitap olmuş. Barış ve Behzat hocam emeklerinizden ötürü çok çook teşekkür ederim.''

- Gamze Nalbant / Konya


"hocam yok böyle birşey yemin ederim ben resmen takır takır trigonometri çözüyorum şaka gibi. geri dönüp çözdüğüm sayfalara baktığımda vay be diyorum bunları ben mi yaptım böyle ve gerçekten ben yaptım tabiki sizin sayenizde. nasıl teşekkür etsem az az önce trigo 2 yi bitirdim 3e geçicem vallahi ne yalan söyleyeyim hiç korkmuyorum trigo 3 te neymiş ezer geçeriz . üniversiteyi kazandığımda da bu metnin bir benzerini göreceksiniz, ve benzerlerini. çünkü bilmeden o kadar insana umut oluyorsunuz ki. büyük bir başarı sadece bir ekrandan bu kadar bilgi ve en önemlisi ders vermek. hayat dersi de dahil. bizimle ders aralarında yaşadığınız olayları paylaşmanız çok güzel. iyiki varsınız:)"

- Aleyna Ulusinan / Kocaeli


"Bir sağlık meslek liseli olmanın en kötü yanlarından birisi de yetersiz matematik eğitimi.Sayenizde okulda üstünkörü gördüğüm bu dersin üstüne acayip bilgiler kattım. Sınavda gözümü korkutan soru kalıplarından artık korkmuyorum. Her şey için teşekkürler."

- Talha Yaşar / Konya


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  Lütfen Okuyunuz
Available in days
days after you enroll
  Temel Kavram 14
Available in days
days after you enroll

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.