Trigonometri-1

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.<br/>Ders ücreti: Yıllık 17 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Sizi bu kadar geç keşfettiğim için gerçekten çok üzgünüm ama elimdeki zamanımı en iyi şekilde değerlendirmek içinde sizden daha iyisini bulamazdım.Trigonometriyi bilmediğimi bildiğimi sandığımı sayenizde öğrendim :) Hiç sıkmadan aynı zamanda detaylı bir şekilde anlatmanızda bu kadar insanın sizi sevmesinin en büyük nedeni bence.Her şey için teşekkürler..."

- Damla Konur / İzmir


"lys ye bir buçuk ay kala aslında en sevdiğim ders olan matematiği o kadar da iyi yapamadığımı farkettim ve trigonometriyle başladım derslere.. trigonometriden artık soru kaçırmam diye düşünüyorum.. ve keşke daha önce satın alsaydım çünkü 1 ay kaldı ama ben yine de limit türev integrali bitirdiğimde daha iyi olacağımı biliyorummm... emeğinize sağlık "

- Betül Berekal / Denizli


"Hocam cidden emeğinize yüreğinize ağzınıza sağlık çok on numara bi iş olmuş trigonun bu kadar rahat ve kolay çözüleceğini biri dese inanmazdım ama şuanda cidden hayretler içindeyim harbi kolaymış :D :D hakkınızı helal edin valla hocam süper olmuş biz ne yapsak sizin hakkınızı ödeyemeyiz tekrardan teşekkürler :))))) "

- Burak Varol / Kayseri


"3 günde kocaman bir trigonometriyi öğrendim.Eğer kendim çalışsaydım eksiksiz öğrenmek 1 haftamı alırdı.Ellerinize sağlık çok bi konu anlatımı olmuş.Sizin konu anlatımınız ve notlarınız varken öğrenmemek mümkün değil.İyiki varsınız.."

- Özge Say / Ankara


"bir konu ancak bu kadar güzel anlatılır nefesine kalemine sağlık hocammm kralsın"

- Rukiye Şenel / İstanbul


"10 Numara 5 Yıldız.Okulda olmuyorsa uğraşmayın arkadaş.Oturun paşa paşa dinleyin bu dersi en zor kaynaklardan parçalayın."

- Ali Berk BOSTANCI / Burdur


"LYS'de en kaliteli rakiplerim Behzat hocadan matematiği öğrenenler olacak. "

- Güldem Kızılkaya / İstanbul


"Dersi dinlerken bazen telefona dalıyorum yada pc de farklı bir şeye bakıyorum tam baktığım anda Behzat hoca şş bendesin dimi başka bir şeyle ilgilenmiyorsun dimi lan ben bile dalmıyorum anlatıyorum sende dalma sakın ha aman deyip uyarması... Bazen ya sanki beni görüyor ve tam daldığım an bu cümleleri kuruyor diyorum :D Dün gecede trigo dersini bitirdim ve gece saat 01:36 uyusam mı ya sıkıldım falan deyip oyalanıyordum birden telefona e mail geldi Behzat hocadan türev dersiyle ilgili başında da gözlerim kapanıyor mu dedin? Olsun işte buna rağmen devam edeceğiz bir saat daha dayanırsın yazıyordu sanki beni duydu ve cevap verdi bende uyumadan 50 trigo çözdüm. Bu tesadüfleri yaşayan bir ben miyim acaba :) Ders çok iyi deyip geçmek istemedim işte beni çok şaşırtan 2 olayı sizlerle paylaştım :) iyi ki varsınız..."

- Selin Güçtekin / Adana


"önceden de hep görüyodum ama ders alabilme fırsatım olmamıştı.Bahçeşehir Üniversitesi'nde dinledikten sonra eve koşarak gelip hep korktuğum ve her yerde karşıma çıkan trigonometriyi aldım.Hem eğlendim hem çözdüm ve hayatımın en iyi trigonometri dersini aldım.İyi ki varsınız Barış Hocam ve Behzat Hocam,emeğinize yüreğinize sağlık."

- Hande Sevinç / İstanbul


"herkesin dedigine kulak asıp trigonometri hiç çalışmamıştım ama 3 günde sayenizde 0 dan başlayıp belli bir yol kat ettim gerçekten çok teşekkürler"

- Halil Beşli / Antalya


"Fonksiyonlar dersi kanıtlamıştı zaten her dersin ayrı bir hazine değerinde olacağını. Bunu trigonometride de rahatlıkla görebiliyoruz. Her şey için teşekkürler. :)"

- Meryem Alkan / İstanbul


"Ne kadar uğraştıysam da yapamadığım trigonometriyi buradan dinledim, yazdım, kendim çözdüm. Baya baya yapabiliyorum. Artık denemelerde trigo sorularıyla karşılaştığımda kulağıma Behzat Hocanın sesi geliyor soruları çözdürüyor bana :D Elinize emeğinize yüreğinize sağlık..."

- Aleyna / İstanbul


"Bu derste öğrendiğim trigonometriyse okulda öğrendiğim neydi diye düşünmüyor değilim. Yine her zamanki gibi EF SA NEY Dİ. Barış hocam ve Behzat hocam, emeğinize yüreğinize sağlık iyiki varsınız ♥♥"

- Yağmur Tetikcan / KonyaÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  Giriş
Available in days
days after you enroll

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!