Trigonometri-3

Bu derse v1.hayalkurun.com sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

   Tanıtım Videosu

"Gene bi muhteşem klasiği..Ellerinize ağzınıza sağlık canım hocalarım."

- Sümeyye Albayrak / İstanbul


"Hocam öncelikle şuan saat 02.27 ve ben hala sizi dinliyorum hemde inanılmaz bir şevkle akıcı anlatımınız ve bizleri sıkmayan üslubunuz için öncelikle size çok teşekkür ederim tabikide Barış hocayı da unutmuyorum bu kaliteli dökümanlar için bir teşekkürümde ona sizinle oldukça geç tanıştım malesef ama bu kısacık dönemde bile katkınız inanılmaz çok çok çok teşekkürler hocalarım yapacağım her netteki katkınız için bir kez daha Teşekkürler iyi geceler.

- Melike Kurt / Çanakkale


''Bu cümle sizin her dersinizi dinledikten sonra kendim için çok klişeleşti ama gerçekten bildiğim sandığım konular da aslında bilmediğim o kadar şey varmış ki bana bunu her seferinde gösteriyorsunuz. Matematiği zaten seven biriydim ama siz bana daha çok sevdirdiniz yani böyle sanki büyülü bir kapıdan geçirdiniz ben ezberleyerek mantığını bilmeden matematiği sevmişim yapmışım o yüzden de hep boşluklar kalmış ama sizle o tüm boşluklar doldu. Ne kadar teşekkür etsek dua etsek azdır hakkınız ödenmez hocam Türkiye nin her yerindesiniz herkese bir yerden tutunuyorsunuz gerçekten çok kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Hakkınızı helal edin her şeyin için çok teşekkürler.''

- Ecem Gençer / İzmir


''hocam her işin bi dehası vardır bu işin de dehası sizsiniz''

- Mehmet Şanlı / İzmir


"Çok çok çok mükemmel bir trigonometrik denklem anlatışı 😍"

-Eren Akpınar / Eskişehir


"Bu 3 ders boyunca birçok şey öğrendim. Okulda klasikleşmiş soruların dışında bu kitapta muazzam sorular bulunuyor. Ayrıca Behzat Hocanın muntazam anlatışı da trigonometriyi çerez haline getiriyor.😊👍💓"

- Mehmet / Adana


"Her şey bu videoyla başlamıştı, 11. sınıfın sonunda aldım çok beğendim ve dedim ki bu adam beni kurtaracak. Nitekim öyle oldu bugün hayal bile edemediğim seviyelerdeyim. Matematikten fellik fellik kaçan ben, bugün matematikten keyif alıyorum."

-Görkem Ersoy / Eskişehir


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  Giriş
Available in days
days after you enroll
  Diziler
Available in days
days after you enroll

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt olmak için henüz açılmamıştır.