Türev-3

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Ders ücreti: Yıllık 25 TL'dir.

'' Gerçekten çok iyi konu anlatımı ve soru çözümü. Fakat her bölümün paralı olması biraz üzücü. Lakin her kıymetli şeyin bir ücreti vardır o yüzden helal olsun emeği geçenlere..''

- Furkan Çam / Ankara


''Tek kelimeyle mükemmelsiniz hocam , gerçekten çok şey dinledim öğrendim okulda ya da dersanelerde sizin gibi anlatan hoca görmedim ve bu kadar bilgi de öğretmiyorlar iyi ki kaf serisini almışım iyi ki varsınız ''

- Sena Özer / Ankara


''Hocam ya siz harika bir detaysınız :) Böyle türev anlatan görmedim ve görmem de mümkün değil :)) İnşallah en güzel yerlere gelirsiniz Allah razı olsun <3''

- Zeynep Erol / Elazığ


" Selamlar hocam. Saat gecenin 4'ü olmuş, ve ben totalde 3 buçuk saat türev çalışıp bu türev 3 bölümünü bitirmişim. Gözlerimde deli gibi bir yorgunluk, hafif de bir şu dersi bitirmiş olmanın verdiği mutluluk var. Sayenizde bu saatlerde bile kitap kapatmıyorum, eminim benim gibi birsürü insan vardır böyle. Hocam inanın bana bunun tek sebebi sizlersiniz. Şöyle ki konuyu çok güzel anlatıyorsunuz, hiçbir sıkıcılığı yok. Dökümanınız müthiş, ve en sevdiğim özelliğiniz: amacınız "ya biz bu öğrencilere sınavı geçecek kadar öğretelim yeter" değil, "yahu bu çocuklar bunu öğrensin, üniversite sınavı için de üniversite için de önemli bunlar. gelin, burda bi bilim yapalım, matematik dilini öğrenelim, sadece sorunun cevabını bulmaya değil bu işi matematikçe yapmaya oynayalım" dediğiniz için benim için hayatta her daim tek öğretmen profili sizler olacaksınız. Herşey için çok teşekkürler; ellerinize, emeğinize sağlık! çok sevgiler:-)"

- Mustafa Bodur / İstanbul


''Hocam gerçekten emeğinize sağlık Allah razı olsun ben bu sene mezuna kaldım kaf kitabıyla da bayağı bi geç tanıştım bu yüzden üzülüyorum çünkü sadece kaf 4 ü alabildim ona zamanım ancak yeter diye keşke daha önce karşılaşsaydım da hepsini alabilseydim gerçekten çok iyi bir şekilde gelişiyorsunuz burdakileri iyi bir şekilde anladıktan sonra diğer kaynaklardan çok rahat bir şekilde çözebiliyorsunuz ve içiniz rahat olsun verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor kaf serisi emin olun hatta verdiğiniz para az bile diyebilirim size tekrardan çok sağolun hocam 😊😊''

- Tuğba Nur Yılmaz / Kahramanmaraş


''Değerli hocam size ne kadar teşekür etsem azdır. Türev den çok zorlanıyordum sizin sayenizden çok iyi yapıyorum sadece büküm noktayı yapamıyorum. Allah sizden razı olsun''

- Hüseyin Duyar / İstanbul


''gerçekten böyle bir türev geometrik yorum dersi olamaz başta zorlandım ama şuan şakır şakır çözüyorum Behzat Hocam harikasınız''

- Ece Küçük / Ankara


''bu adamdan dersi dinledikten sonra 1 saat süren testler 15dk sürmeye başladı herkese öneririm düşünmeden alın''

- Oğuzhan Gündüz / Manisa


''Hocam ezber bozan anlatımınızla yine gönlümde taht kurdunuz. Üzerimdeki emeğiniz paha biçilemez boyutta. Yemin ediyorum sizi çok seviyorum artık ben turevden degil turev benden korksun saygılar.''

- Fatma Yesilkaya / Ankara


"Hocalarım bana türevi sular seller gibi yaptıran sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğimi hiç bilmiyorum iyiki sizi tanımışım iyiki matematik adına bir şeyler yapmak için sizi bulmuşum sizi çok seviyorum kendinize iyi bakın 👌🏻"

-İlayda Mutlu / İstanbul


"türev 1 ve 2 yi anlamakta pek zorlanmamıştım ama bu türev 3 te baya zorlandığım soru tipi vardı ve şimdi hepsini çok iyi öğrendim.Allah razı olsun hocam."

-Elif / Gaziantep


"Barış hocam ellerinize sağlık behzat hocam agziniza sağlık eksik olmayın iyiki varsiniz yine muhteşem yine muhteşem sizin emeklerinizi boşa çıkarmamak için çok cabalicam😍"

-Zeynep Coskun / İzmir


"Her şeyi anladım sonuna kadar dibini bulduk belki zor oldu ama olsun zorlar güzel ama kaç yıldır anlayamadığım ve Türev 3 dersinde de daha çok üzerine düştüğüm bir konu var. Barış hocanın beyin fonksiyonları nasıl çalışıyor bu soruları her soru mu birbirinden farklı be ilginç olur. Çok başarılı bir dersti herkese öneriyorum alın ve dinleyin emin olun siz bile ders anlatır kıvama geleceksiniz ."

-Batuhan Doğan / Adana


"Bir mezun olarak bu işin en sıkıcı tarafı da çalıştığınız derslere tekrar çalışmak oluyor. Geçen yıl türeve çok çalışmama rağmen türev derslerine aldıktan sonra ben asıl önemli yerlerini bilmiyormuşum dedim ve diğer dersler gibi Türev-3 dersi de bana çok güzel şeyler öğretti en önemlisi de dinlerken hiç sıkılmadım teşekkür ederim Behzat Hocam ve Barış Hocam sevgilerle :)"

-Zeynep Gedikoğlu / Adana


"Çok çok çok güzel anlatım muhteşem ders notları ve sorular tabi 2 tane de adamın dibi öğretmen :)"

-Eren Akpınar / Eskişehir


"Behzat hocam şimdiye kadar gördüğüm matematik öğreten tek matematik hocası. Her dersin sonunda bize bu yaşımıza kadar ne anlattılar acaba diye düşünmemek elde değil. Saygılar hocam."

- Yunus Emre Yeşilkaya / Elazığ


"Tek kelime ile harika <3"

- Nisanur Şahiner / İstanbul


"Türev-3'ü bitirdikten sonra bir mezun olarak kafamda çok dağınık bir şekilde var olan geometrik yorum ile ilgili kısımlar yapboz parçaları gibi birleşti. Özellikle mantığını tam olarak kuramadığım ve yarım yamalak ezberlerle çözmeye çalıştığım f grafiği ve f' grafiği üzerine olan soruları artık mantığını net bir şekilde kavramış olarak çok rahat çözüyorum. Bu dersin ve bu eğitim ağının oluşmasını sağlayanlara saygılarımla..."

- Anıl Doğukan Ateş / MERSİN


"Hocam mezuna kaldığım ve geçen sene görmüş olmama rağmen türevi bilmediğimi bana güzel güzel anlattınız. Çok kral olmuşş.."

- Hakkıcan Çakmak / Çanakkale


"ÇOOOOKKKK GÜZEL TÜREV ÖĞRENMEK İSTEYENLER İZLEYİN"

- Nazif Türemen / İstanbul


"Bu dersi çok iyi anladım. Gerçekten çok teşekkür ediyorum hocam..."

- Betül Şen / Zonguldak


"Hocam sayenizde o kadar önemli şeyler ögredim ki gercekten sizden dinlemeden önce nasil anliycam cok zor dedigim kisimlar sizi dinledikten sonra o kadar kolay geliyorki sayenizde turev sorulari kacmiyo Allah razi olsun 🙏❤"

- Merve Türk / Ankara


"Tek kelimeyle efsane hele derece testi akıllara zarar elinize emeğinize sağlık hocalarım"

- Süleyman Tuncel / Nevşehir


"Türevin geometrik yorumu benim için aşılması çok güç bir engeldi. Ne kadar çok kaynaktan, hocalardan dinledimse de yeterince geliştiğimi düşünmüyordum. Barış hocama ve Behzat hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Onlar sayesinde ilerlediğimi düşünüyorum. Umarım bu sene '' Başkaları kaçırsın sen kaçırma ! '' dediğiniz soruları hakkıyla yaparım. Emeğinize sağlık değerli hocalarım. Sevgiler...Esra."

- Esra / Kayseri


"Öncelikle bir mezun olarak daha önce ba dan habersiz olmanın verdiği huzursuzluk ve hüzün ile birlikte size çooookkk teşekkür ederim . Allah sizden razı olsun gerçekten . Aldığı parayı kat kat hakeden ve hakkını veren bu denli başka hiçbir şey görmedim . Teşekkür ederim Behzat Hocam , teşekkür ederim Barış hocamm . Durmak yok yola devammm..."

- Sevgi Çakallı / Gaziantep


"Bir konu bu kadar güzel anlatılırdı. Teşekkürler.🤗🤗"

- Bayram Sabırer/ Aksaray


"Çok korktuğum bir konu olan türeve şu an dönüp bakınca size ne kadar teşekkür etsem azdır Behzat Hocam ve Barış Hocam. Teşekkürler tüm emekleriniz için, sayenizde matematiği seviyorum, seviyoruz. Nice sağlıklı mutlu günlere (:"

- Büşra Gür / Çanakkale

"Hocam mezunum geçen sene böyle integral anlatïlmadï bana süper ötesi olmuş elinize ağzınïza yüreğinize sağlïk hocam integral 2 yi keyifle bekliyorum :)"
- Utkuhan Çolak / Bilecik

"Allah sizden razı olsun. Sizinle ilerledikçe, ''hazırım oldu bu iş'' diyorum. Bu bile yeterli bir sınav öğrencisi için. Çok teşekkürler"
- Hatice Özer / İzmir

"sizinle matematik konularımı bitireceğim içi çok şanslıyım hocam. Sanki sizden dinlemeyince konular eksik kalıyo gibi hissediyorum.Size ve Barış hocaya çokk çokk teşekkürler bize böyle bi fırsat sunduğunuz için :)"
- Yasemen Deniz / Kocaeli

"canım öğretmenleriiim içimden geldiği gibi yazıyorum , öncelikle türevi sizinle bitirdikten sonra integral çook rahat gidiyor şu an için her şey çok güzel gidiyor ve beraber inşa ettiğimiz için kaf 1 den itibaren diyorum ki vay be tüm bildiklerimiz lazım oluyormuş harbiden ; fonksiyon polinom analitik bilgisi gibi vs. Sizinle birlikte siz yükledikce dinliyorum şimdi ödev testi 5 de bitirdim inşallah sınava bombaa gibi gireceğim ben değil yks benden korksunnn heyt be :D"

- Arife Keskin / Kırşehir

''hocaamm hem bu kadar yorulup hem de bu kadar verim almak çok güzel. Her deneme çalıştığımız konularla birlikte netlerin artışını görmek ise ayrı bir zevk iyi ki varsınız yine çok güzel bir dersti <3''
- Yeşim Berivan Yasa

''Bu dersi çok iyi anladım. Gerçekten çok teşekkür ediyorum hocam...''

- Betül ŞenÖğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriği


  Yorumlar Bölümü
Available in days
days after you enroll

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!