Bpb6uposrtpnxceg3srl ucgendebenzerlik

Üçgende Eşlik-Benzerlik-Teoremler

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir

Üçgende Eşlik-Benzerlik ve Özel Teoremlerle ilgili tüm bilmeniz gerekenleri en ince ayrıntısına kadar size anlatacağım. Konu anlatımına ilave 71 soru çözeceğiz ve sonrasında soru bankanızdan soru çözmeye rahatlıkla başlayabileceksiniz.

Eşlikle ilgili sorular kolay sorular değildir. O yüzden eşliği çok iyi anlamanız gerekiyor. Kaldı ki zaten benzerlik üçgen sorularında sürekli kullanmanız gereken bir durum. Teoremlerle ilgili de kesinlikle bir sıkıntınız olmamalı. Formülleri mutlaka ezberlemelisiniz. 2 Hafta tekrar etmez veya soru çözmezseniz unutulur. Taze tutmak adına mutlaka soru çözün.


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!