E6ijkjjxq4k1apmv9zyo

Üslü Sayılar

365 gün boyunca dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Ders ücreti: Yıllık 14 TL'dir.

   Tanıtım Videosu

"Barış Hocam mükemmel ötesi sorular ve Behzat Hocam eşsiz anlatım resmen ders bittikten sonra 5 dk ayakta alkışladım. Bir ders ancak bu kadar güzel işlenebilir.Sayenizde ilk 10 bin çocuk oyuncağı olacak."

- Abdullah / Elazığ


"Saat gece 1 hocam ve ben üslü sayıları bitirdim. Üslü sayılar tamı tamına 2 günde bitti. Evet hocam 2 günde 30 sayfa dökümanı 232 soruyu paramparça ettim sizin yardımınızla başladığım yerle şuan bulunduğum nokta arası çok farklı. Sizden acayip şeyler öğrendim ve bu mesajı size yazasım geldi. Şimdi sıra köklüde. Son bir tekrar yapıp yatıcam. 2 gündür aralıksız sizi dinleye dinleye sesiniz kulaklarımda çok teşekkür ederim :))"

- Erkan Bilki


"Gerçekten sonuna kadar hayretle izledim çünkü çok hafife aldığım bir konuydu.Ama gördüm ki hiçte hafife alınacak bir konu değilmiş üstelik çok farklı bir bakış açısı kazandım.MÜKEMMEL.MUHTEŞEM."

- Şeymanur Aktaş / Tokat


Merhabalar, Üslü Sayılar konusunu çok iyi anladım. Anlatımınız için teşekkürler..

- Serdar Sarı / Denizli


Şahane sorular piyasadaki bütün kitapların sorularını bir arada çok yararı oldu.

- Dilara Elbasan / Adana


"Hangi ders hakkında yorum yazmak istiyorsunuz yazısı varya TÜM KONULAR için atıyorum Konulardan korkmuyorum sizin sayenizde Çok Sağolun BEHZAT VE BARIŞ HOCAM elinize sağlık hiç bir konudan tırsmıyorum."

- Abdulkadir Böler / Trabzon


"Bir ders ancak bu kadar akıcı ve net anlatılabilir herhalde . Ya üslü neymiş diyen arkadaşlarıma al sen çöz dediğimde surat ekşitmeleri kaş çatmaları ardından da '' ya sınavda böyle gelmez '' demeleri bile soruların kalitesini ve dolayısıyla dersin kalitesini ispatlıyor aslında :D Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş"

- Melih Anıl Nalcı / SakaryaGençler dersin içerisinde sadece çözümlü PDF'ler bulunmaktadır. Temiz PDF'ler yüklenmemiştir ve yüklenmeyecektir. Videoların herhangi bir yerinde "çıktı alabilirsiniz" diye benden duyarsanız bu yazıyı dikkate almalısınız.

Kitabınızı barisayhanyayinlari.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün veya ertesi gün kargoya veriyoruz ve genelde 2-3 gün içinde kitabınız sizde oluyor.

Sevgiler


Öğretmen


Behzat Rasuli
Behzat Rasuli

Öz geçmiş: Boş verelim geçmişi, geleceğe bakalım.

Bilin ki dünya online eğitimde neredeyse, Türk gençleri matematik öğrenimi konusunda en iyisine erişebilir olacak.


Ders İçeriğiSıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Hemen Başla!